,

Nowy MacBook – laptop z przyszłości, nie dla teraźniejszości

Popularne produkty:

Komentarze: 3

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. rejk, :

  Skrajnie niespójny artykuł. Pierwsza część, to peany na cześć apple, brzmiące, jakby były skopiowanymi materiałami prasowymi na temat nowego Mac Booka (może po prostu tym są?), podczas gdy druga część, zawiera już jakąś refleksję, z tym że sprzeczną z pierwszymi akapitami. Czytamy, jak to apple wie co robi, by potem zastanowić się, czy apple wie co robi :E
  Poza tym ten sprzęt wcale nie jest wydajny – procesor, który w nim siedzi, jest sporo gorszy, ot tego zastosowanego chociażby w MBA. Już pomijając to, że GPU ma do “pchnięcia” o wiele większą liczbę pikseli.

  Ja tam się rozczarowałem bardzo tą prezentacją. Myślałem, że to będzie następca MBA, a wyszło na to, że jest laptop (nettop?) słabszy, mniej uniwersalny i droższy. Bez przewagi czasu pracy na baterii, z tą samą wagą (mniej więcej), minimalnie cieńszy (bez większego przełożenia na wygodę użytkowania względem MBA raczej).

 2. Ania Mucha, :

  Wszystko fajne na papierze, ale pod większym obciążeniem procesor się upiecze razem z bebechami w środku :)
  Reasumując nie warto się w to pchać. Chyba, że do samego neta, ale 12″ to i tak żal. 13,3″ to minimum do normalnej pracy.

 3. Raul, :

  “Genialny” laptop na którym będzie się fajnie pracowało z toną przejściówek. Laptop 1kg, przejściówki 2 kg. Ale Apple zarobi jeszcze więcej.


REKLAMA