, Newsy Sony VR

Sony PlayStation VR oficjalnie – cena i specyfikacja

fot. Sony


Popularne produkty:

2 odpowiedzi na “Sony PlayStation VR oficjalnie – cena i specyfikacja”

  1. Jeremy pisze:

    „PlayStation VR oficjalnie pojawi się w sklepach w październiku bieżącego roku w cenie 399 dolarów, co na dzień dzisiejszy daje 1500 złotych. Wychodzi na to, że akcesorium będzie kosztowało tyle samo, co kompatybilna konsola PlayStation 4.”

    Zawsze się zastanawiam, jaki sens ma bezpośrednie przeliczanie cen z dolarów na złotówki, skoro po 1. Amerykanie mają zwyczaj podawania cen netto (u nich to ma sens, bo w każdym stanie podatki są trochę inne), a po 2. u nas dodatkowo na wszystko naliczany jest VAT i inne dodatki.. Przykładowo na chwilę obecną cena sugerowana PS4 w USA podawana przez BestBuy to 350 dolarów za zestaw z CoD’em, a za 399 dolarów można kupić limitkę Uncharted. Ludzie czytają takie rzeczy, napalają się jak łysy na grzebień, a potem jest płacz i wielkie oburzenie.

    Cena elektroniki w Europie w porównaniu z USA to prawie zawsze +20 albo nawet +25%.

  2. qwerty pisze:

    PS VR ma podstawową wadę – zbyt niską rozdzielczość ekranu na jedno oko – pół Full HD to stanowczo za mało – bawiąc się VRami na targach PGA było widać na PS VR pikselozę, a na goglach Oculusa już nie… Ale fakt, że cena spoko – będzie na czym oglądać pornosy 😉

Dodaj komentarz


reklama