,

Razer Core to szansa na zrównanie możliwości laptopów i pecetów

fot. Razer

Popularne produkty:

Komentarze: 4

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Kuba, :

  Czekam już na laptopa 15,6″ z i7-6700, 8 GB RAM z dobrym ekranem IPS, bez napędu optycznego i dedykowanej karty graficznej (wystarczy integra), w stosunkowo cienkiej obudowie oraz fajnej stylistyce z portem Thunderbolt 3.
  Niestety na chwilę obecną próżno szukać takiego rozwiązania w cenie poniżej 4 tys. zł… Gdyby tylko istniał laptop podobny do Della XPS 15 w pobliżu tej ceny :)
  Jestem przekonany, że z czasem powinny zacząć pojawiać się takie laptopy, ale trzeba też czekać na stacje dokujące dla GPU od innych producentów. Może Asus ze swoim XG2 nie przekroczy ceny 300$ i będzie miał chociażby USB 3.1 Typu C.

  • Szymon Marcjanek, :

   To jest nas dwóch. :) Na szybkie obniżki cen smukłych laptopów jednak nie liczę – producenci dokładnie wiedzą, że ten rodzaj komputerów jest teraz na topie, więc nie będą się spieszyć ze schodzeniem z ceny. Ale ciesze się, że w końcu dotarliśmy do momentu, w którym laptop zaczyna być czymś więcej, niż tylko narzędziem do pracy w drodze. :)

   • Kuba, :

    Ceny już obserwuje od roku i jedynym producentem, na którego moglibyśmy liczyć jest Lenovo, ale mam nadzieję, że się mile zaskoczymy :)
    Rozwijając temat, to dla mnie najwygodniejsze w takim rozwiązaniu jest to, że mam jednego “kompa”, z którym mogę się położyć i przeglądać Internet, pojechać w trasę i jeszcze do tego pograć w gry bez kompromisów (na TV, na monitorze itd.).
    Laptop jest mi aktualnie niezbędny, a kupować do niego stacjonarkę, żeby pograć sobie od czasu do czasu w gry to już kompletny bezsens. Może wyszłoby taniej, ale z moimi wymaganiami to wygody w tym nie ma za wiele.

    • Szymon Marcjanek, :

     Lenovo trzyma rynek, więc fakt – jeśli ktoś zejdzie z ceny to właśnie Chińczycy. :)
     Mam podobne dylematy – laptopa potrzebuję i tego nie zmienię. Jeśli więc chciałbym pograć w wolnym czasie, zostaje mi tylko konsola (też opcja, ale akurat dla mnie mniej atrakcyjna) albo dodatkowy pecet w domu (kosztowny scenariusz), albo eGPU (dla mnie optymalna wersja – mam dane w jednym miejscu, i nie muszę trzymać zbędnej skrzynki na biurku). :)


REKLAMA