,

myNavi 5 (Hykker) – test taniej nawigacji GPS z Biedronki

myNavi 5 / fot. mobiManiaK.pl

Popularne produkty:

Komentarze: 8

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. git, :

  Nawet spoko w tej cenie, ma wszystko co trzeba, może nawet sobie kupię :)

 2. Robot, :

  O proszę, czyli wyszedł fajny i tani produkt. Muszę się za nim rozejrzeć.

 3. Dawos, :

  Ja jestem zadowolony z tej nawigacji, jedna z lepszych w tej cenie, to na pewno, ekran faktycznie mógłby być troszkę jaśniejszy ale szybko człowiek się przyzwyczaja i oczy się nie męczą

 4. KubekC, :

  Nawigacja dobrze się sprawuje. Jest prosta w obsłudze i tak jak napisano w recenzji ma solidną obudowę.

 5. wiktoria, :

  Ciekawe czy są jeszcze dostępne, namówiliście mnie :P Ogólnie słyszałam że spoko jest ta nawigacja

 6. Antoni, :

  A asystent pasa ruchu ?, brak. Niestety w dużym mieście nie pomoże. szkoda bo to całkiem fajne urządzenia.

 7. Gość, :

  Wszystko OK tylko może zbyt mała jasność ekranu w słoneczny dzień. Poza tym po zakupie najlepiej od razu doładować w samochodzie albo przez ładowarkę sieciową aż zgaśnie dioda-wskaźnik. Dopiero potem można podłączać do komputera. Gniazdo USB w komputerze ma za małą wydajność prądową i nie da się tą drogą naładować akumulatorka!
  Największa wadą jest jednak mapa Navigo. Jest mało szczegółowa, adresów w mniejszych miejscowościach, nawet gminnych, nie rozpoznaje. Update mapy pojawiają się co pół roku, a na bezpłatną aktualizację użytkownik ma tylko 3 miesiące czasu, więc kicha.
  Najlepiej wgrać Automapę na dodatkowej karcie pamięci i w ustawieniach podać ścieżkę do tej aplikacji.

 8. cudownyczlowiek, :

  Wczoraj ją kupiłem i po wgraniu automapy przejechałem dzisiaj 500 km. Jestem b.pozytywnie zaskoczony tym sprzętem. Wcześniej jeździłem na sygic’u w wersji premium na androida i nie sądziłem, że coś takiego jako myNavi godne może być mojej uwagi. Jakże się myliłem! To jest b.fajna i sprawne działająca nawigacja i polecę ją moim znajomym. Wam też :)

  500 km to za mało aby coś powiedzieć na jej temat? Wiem czego oczekują i ona mi to daje.

  Do opisanych przez autora testu wad, mógłbym dodać jeszcze: apetyt na prąd. Nawigacja wymaga zasilacza 1,5 A na w miarę krótkim kablu. Po podłączeniu do innej ładowarki, nawet mocniejszej, wystąpił problem ze stabilnością, pojawiła się raz zwiecha i urządzenie przestało reagować na kilka minut. Po wymianie zasilacza na “oryginalny” nawigacja natychmiast ożyła zatem można przypuszczać z dużą dozą prawdopodobieństwa, że wcześniejsze kapryśne zachowanie było skutkiem użycia “nieoryginalnej” ładowarki. Jeżeli zaś chodzi o baterię to raczej należy ją potraktować jako podtrzymanie zasilania aniżeli źródło mnóstwa energii niezbędnej do komfortowego i długotrwałego użytkowania ;-)


REKLAMA