,

TOP tabletów PC wg MobiManiaKa

Popularne produkty:

Komentarze: 9

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Persi, :

  Panie Mateuszu. Malutki błąd. To są Tablet PC, a w takim układzie Lenovo U1 kompletnie tu nie pasuje.

 2. Mateusz Mila, :

  Techniczne rzecz biorąc masz rację, lecz Lenovo U1 jest bardzo charakterystycznym urządzeniem, w którym pokładane są tak wielkie nadzieje, że nie mogło go zabraknąć w naszym zestawieniu :) Więc jeśli można, to proszę przymknąć na to oko ;)

  Pozdrawiam.

 3. bri, :

  Wypaśne zestawienie, ale ceny są mordercze :)

 4. Mateusz Mila, :

  Ceny są można powiedzieć standardowe, tylko w polskich realiach wyglądają one na (jak to ująłeś) “mordercze” :)

 5. AlexJ, :

  Proszę zmienić fotkę Acera Aspire 1825PTZ, ponieważ posiadam go i mogę potwierdzić, że nie posiada on rysika w zestawie!
  W bardzo wielu miejscach widziałem fotografie jego poprzedniej wersji, 1820PT(Z) [która posiada ekran rezystancyjny, a przez to także zwykły naciskowy rysik w zestawie], z rysikiem, przy tekście/artykułach o modelu 1825PT(Z). Wprowadzało mnie to w błąd, gdy chciałem dokonać zakupu – myślałem, że ten model także jest wyposażony w rysik. Szcześliwie dowiedziałem się, że nie jest… Jednak i tak zdecydowałem się na zakup.

 6. hax0er, :

  Orientuje się może ktoś gdzie można dostać ideapad s10-3t w Polsce bo niestety jesteśmy daleko z tyłu jeśli chodzi o nowinki technologiczne. Np hp tm2 w USA można już z procesorem i5 dostać za 1 000USD a u nas nie ma jeszcze nawet wersji z SU a ludzie w HP nie wiedzą co będą mieli w nowej ofercie pod koniec października a już na pewno nie wiedzą w jakiej konfiguracji. Może autor postu pomoże ?

 7. Mateusz Mila, :

  Z tego, co wiem, tablet Lenovo dostępny był w ofercie Vobis, lecz było to kilka miesięcy temu. Obecnie komputer ten został wycofany z oferty sklepu i nie wiadomo, czy do niej wróci.

  Sklep internetowy Lenovo Polska także nie sprzedaje już tego modelu, więc pozostają tylko zagraniczne źródła, oraz aukcje internetowe.


REKLAMA