,

Notebook dla gracza – zobacz na co zwracać uwagę


Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Notebook dla gracza – zobacz na co zwracać uwagę”

 1. Pan Ciasteczko pisze:

  >Laptop
  >Wydajny
  >Rozsądna cena
  Wybierz 2.

 2. Matticzek pisze:

  I podajecie tu laptopty z średnio wydajną grafiką GTX960m? Przecież są już nowe z 1050 i 1050ti, które przwywyższają je wydajnością, a ceną nie odbiegają od przytoczonych przez autora.

 3. qwerty pisze:

  Zapomnieliście o zasilaniu – „tanie” laptopy gamingowe mają za słabe zasilacze które nie pozwalają karcie graficznej i procesorowi na pełnię mocy. Tak jest w Lenovo i MSI. Sam miałem ten problem w Y700-17ISK.

 4. Olka pisze:

  Ostatnio fajny model widziałam w sklepie, ale cena oczywiście powyżej 9 tys 😛 Szczerze powiem, że przy takiej cenie wole zainwestować w stacjonarkę – fakt, że nie pogram w pociągu wtedy, ale skompletuję dużo lepszy zestaw. Mimo wszystko zestawienie mi sie przyda, bo jestem na etapie poszukiwania laptopa za około 4 tys i gry są jedną z części niezbędnych w moim żywocie, więc laptop musi uciągnąć co nieco 😉 Obecnie mam Lenovo niższej klasy i mimo, że połowa rzeczy niestety działa wolniej, to chyba już przywykłam. Ale jednak potrzeba mi bardziej zaawansowanego sprzętu

  • Szubiel pisze:

   W cenie 4,5 tys niedawno na Allegro były HP OMEN 17 z 1060. Ludzie z Niemiec przywieźli – promocja była. Gwarancja ważna na całą Europę.

   • Olka pisze:

    HP spoko, ale na allegro nie kupuję sprzętu 😉 Nacięłam się raz i długo trwała wymiana itp. A pracując w marketingu, słowo „promocja” mnie obrzydza 😉 Nie wierzę w jego moc 😀

Dodaj komentarz


reklama