,

Najlepsze komputery 2013 roku, czyli maniaKalne podsumowanie CES 2013

Popularne produkty:

Komentarze: 6

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. curich, :

  Dlaczego na mobimaniak.pl można odnaleźć tak niewiele informacji na temat niektórych marek np. DELL, SONY? Na przykład SONY odświeżyło nie dawno całą linię laptopów pod akcją VAIO ZIMA 2013: VAIO S, VAIO E, VAIO T, VAIO DUO. Sprzęt dobrze skonfigurowany, świetnie wykonany, może w nieco wyższej cenie, ale na pewno GODNY KOMENTARZA!!!! Na tym portalu znalazłem tylko kilka postów, w tym przede wszystkim o VAIO T. Czy tak trudno znaleźć informacje na ten temat, czy wchodzą w rachubę jakieś inne względy?! Pozostaje mi życzyć Ekipie mobimaniak.pl szerszych horyzontów, więcej staranności i obiektywizmu!!!!

 2. munio, :

  w tym zestawieniu moim faworytem jest aio

 3. KrzysztofS, :

  A moim zdaniem najlepszy zaprezentowany komputer to Samsung seria 7, ale mam nadzieje, że matryca w nim jest matowa a nie błyszcząca bo zamierzam go kupić

 4. Kamil, :

  ja wybrał bym parametry toschiby zmieszane z wyglądem lg tab book.

 5. megasnajper, :

  Jak dla mnie, najciekwszą propozycją jest Lenovo Z400, dobry procesor, karta graficzna, i 14 cali – w miarę przenośny, jeżeli cena będzie odpowiednia, to będzie zdecydowanie mój faworyt :)

 6. zzz, :

  LG -> ? jk wyglada sprawa z procesorem? nisko czy wysoko napieciowy? oraz co z bateria? Li-Ion czy Li-Polymer? oraz ile mAh? Najdrazliwsze elementy jak zwykle pominiete..


REKLAMA