, Internet Newsy

Formuła 4G LTE Unlimited – nielimitowany internet mobilny w PLAY

Popularne produkty:

16 odpowiedzi na “Formuła 4G LTE Unlimited – nielimitowany internet mobilny w PLAY”

 1. Artur pisze:

  Chy oferta jest bardzo dobra i prosta. Bez urządzenia w wysokim abonamencie 49,99zł jest nielimitowany internet w trakcie trwania całej umowy. W pozostałych jest 6 miesięcy nielimitowany, ale po tych sześciu miesiącach można sobie dobrać usługi i tak za 10 zł dodatkowo w pozostałych ofertach jest nielimitowany internet tylko LTE, lub za 20 złotych miesięcznie nielimitowany internet w każdej technologii. Proste jak budowa cepa. Co innego, że jest dezinformacja u operatora albo zbyt mała wiedza sprzedających o swoich ofertach, co innego mówią, a co innego pisze na stronie, ale grunt, że to co pisze na stronie jest zawsze aktualne przynajmniej to sprawdziłem i wiem.

 2. JakubŁ pisze:

  Hej, chciałem tylko wyrazić opinię: Internet LTE W PLAY JEST FATALNY, nie polecam. Na początku śmigał jak marzenie, po 2-3 miesiącach zwolnił przeokropnie, że czasami nie da rady odświeżyć strony. Dziękuję, Dobranoc, Pozdrawiam Kuba : )

  • Artur pisze:

   Sprawdź modem mój się przepalił, właśnie po 3 miesiącach nielimitowanego neta, teraz żeby uzyskać doby transfer muszę szukać sygnału w mieście. Czeka mnie zakup nowego modemu 🙁 . A miałem ponad 10 MB w WCDMA. A teraz nie cały 1 MB jak trzymam w ręce lub szukam mam około 5-8 MB.

 3. shaqal pisze:

  Wiadomo może już czy sprzęt oferowany w play posiada dodatkowy dysk 500GB?

 4. Cezar pisze:

  super oferta. Rezygnuję z Neostrady

 5. Szczepek pisze:

  tym bardziej ze wiekszosc Polakow dostaje symboliczne wyplaty 🙂

 6. booban pisze:

  Od kiedy 10 złotych to symboliczna suma? Za 10 będzie „za symboliczne 100 złotych” a znowusz za 50 „za symboliczną wypłatę miesięczną” ^^

 7. Wes pisze:

  OK, a co jak nie mam zasięgu 4G LTE tylko zwykłe 3G? Na stronie playa opcja z tabem pro jest ponad 100 zł (24 mce) i ponad 130 zł (36 mcy).

  • marcinch pisze:

   „Dotyczy to wszystkich dostępnych technologii, z których obecnie korzystamy.” Jeżeli nie 4G LTE, to najlepsza dostępna w Twoim położeniu technologia. 😉 Co do Samsunga Galaxy Tab 4 – rzeczywiście, na razie na stronie jest cena dużo wyższa, niż zapisana w ofercie. Ceny, możliwości internetu i dodatki się zgadzają, więc chyba zaktualizowano już wszystkie ceny. Postaram się określić, o co chodzi.

 8. seba pisze:

  Najlepsza oferta na mobilny internet.

 9. qwe pisze:

  59 zł za tablet router i 30 giga całkiem niezła oferta.

 10. jackcris pisze:

  Acer switch 10 sw5 w ofercie play jest z dyskiem HDD 500 Gb w stacji dokujecej czy bez dysku ??

  • marcinch pisze:

   Na chwilę obecną niestety nie jestem w stanie tego określić – braki w informacjach źródłowych. 🙂 Jeżeli otrzymam dostęp do takich danych, natychmiast dam znać.

 11. Pan X pisze:

  Co za bzdura, dajemy Państwu nielimitowany internet, ale tylko przez część umowy

  • mnbbvv pisze:

   czego ty nie rozumiesz? dostajesz przez pierwsze 6 miesięcy rabat 20zł, a potem masz idioto wybór czy chcesz płacić mniej i mieć pakiet danych czy dokładać te 20zł i mieć no limit w każdej technologii.

   • ZKS pisze:

    Większość o tym płacze na forach, nie rozumiejąc oferty. Ciemnogród.

   • Romanicz Wojciech pisze:

    Witam ten pan nie jest idiotą nie ma czegoś takiego w play 20zł nielimitowane właśnie byłem w play tylko jest opcja 10zł +25gb. robienie z ludzi kretynów tylko to play robi najlepiej. Dlatego rzecznik praw konsumenta tylko pomoże i się sądzić z pajacami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama