, Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon w sklepach a u nas konkurs!

Popularne produkty:

176 odpowiedzi na “Wiedźmin 3: Dziki Gon w sklepach a u nas konkurs!”

 1. Szymon Marcjanek pisze:

  Wyniki już wiszą – zgodnie z obietnicą opublikowaliśmy je razem z recenzją Wiedźmina 3. 🙂
  www.mobimaniak.pl/16795…-recenzja/

 2. Sylwia pisze:

  Ja? Do niczego, ale mój facet byłby wniebowzięty, bo wtedy z pewnością osiągałby jeszcze większe sukcesy w swoich gierkach.

 3. mihu99 pisze:

  Wyższa rozdzielczość większy REALIZM i GŁĘBIA!!!…

 4. Mario pisze:

  ponieważ każde kolejne piwo przed monitorem pozbawia go ostrości, dlatego wykorzystuję wyższą rozdzielczość ponieważ poprawia mi wtedy efekty wizualne.

 5. gramks pisze:

  Myślę, że posiadając tak duży ekran zaoszczędziłbym na farbie – moja kawalerka wymaga remontu, a monitor zasłoniłby większość jedynej wolnej ściany – resztę zasłaniają, szafa, regał, plakaty. Nowoczesny człowiek musi myśleć praktycznie. Mądre korzystanie z przysługującej nam przestrzeni, siłą rzeczy ograniczonej, wymaga innowacyjnego podejścia do codziennych czynności. Monitor mógłby zostać w takim razie użyty, w zależności od potrzeb, jako deska do pracowania, stolik na jakąś większą imprezę, można by na nim wysuszyć skarpetki, ewentualnie skończyć pracę magisterską. Dobra podkładka zawsze w cenie, tym bardziej gdy pracę trzeba przepisać w kilku egzemplarzach. Nie zapomnijmy jednak o przyjemnościach. Tak szerokiego ekranu grzech byłoby nie wykorzystać dla rozrywki. Świetnie nadałby się do gry w ping ponga, rozłożenia pasjansa czy jako plansza do gry w warcaby. Ewentualnie można by na nim obejrzeć film, ustawiając telewizorek na baterie, który dostałem od pana Zdzisia, kiedy odchodził na emeryturę po 50 latach pracy w charakterze stróża na naszym osiedlu. Nowoczesny sprzęt w rękach nowoczesnego człowieka zawsze znajdzie zastosowanie.

 6. edi pisze:

  Do większych doznań i lepszej wizualizacji

 7. Bart pisze:

  Zawsze chciałem potrollować moją 90-letnią babcie, która nie raz zdołała strollować mnie. Zacna staruszka ale czas na zemste. Włączyłbym jej na najwyższej rozdzielczości” scary maze”, a że kobiecina już troszku nie dowidzi to przy takiej rozdzielczości pewnie by się trochę pomęczyła, i to tylko po to aby na końcu wypluć szczekę ze strachu.

 8. Andi pisze:

  Aby w swych „bliskich kontaktach” z monitorem moje okulary mogły sobie spokojnie „garażować” w swoim etui, a nie „wisieć” na moim nosie… 🙂 Pozdrawiam.

 9. rremik777 pisze:

  Wykorzystam wyższą rozdzielczość po to aby, lepiej wciągnąć się w świat Geralta. Lepiej przeżywać te mocje i poczuć lepiej cudowną grafikę w Wiedźminie 3.

 10. Rafał pisze:

  Wyższa rozdzielczość to oczywiście więcej opcji i możliwości ale wymienię te najważniejsze a mianowicie:
  1. Więcej obiektów w grze, cienie
  2. Granie na większym monitorze

 11. et1978 pisze:

  Wyższa rozdzielczość monitora to doznania podczas gry w Wiedźmin 3: Dziki Gon jak podczas seksu… I do pełnego oddania się i spełnienia wykorzystam wyższą rozdzielczość na monitorze komputera.

 12. Zetdezet pisze:

  Wyższa rozdzielczość monitora pozwoli mi wreszcie na użycie dużej czcionki do tytułowania moich dokumentów. Wiadomo – jak za duży rozmiar to pewnie piksele będzie widać. Jak widać piksele na ekranie to pewnie się takie wydrukuje – no i męcz się człowieku z małymi literkami.

 13. Matelek pisze:

  Jestem młodym człowiekiem, który potrzebuje tego co najlepsze. Wszyscy młodzi chcą żyć dostatnie i posiadać przedmioty wysokiej jakości. Niestety w naszym kraju ciężko jest osiągnąć taki sukces bez pomocy bliskich. Jesteśmy zdani na łaskę rodziców i w głównej mierze to od nich zależy nasz start w dorosłe życie. Ja zaczynam już powoli wyfruwać z gniazda rodzinnego. Podjąłem prace, zamierzam zapisać się na studia o kierunku związanym z hotelarstwem. Jednak wracając do pytania.

  Uważam iż większą rozdzielczość monitora mógłbym wykorzystać w swoim hotelu. Oczywiście to byłoby po studiach i dorobieniu się w dalszej przyszłości 🙂 Monitory te wykorzystałbym w pokojach dla gości do pełnego użytku z komputera czy po podłączeniu innych urządzeń w celu obejrzenia czegoś na ekranie. Obraz byłby najwyższej jakości przez co klienci byliby zadowoleni oraz polecaliby kupno monitorów takich monitorów jak DGM IPS-2701WPH. Hotele są miejscem odwiedzanym przez ogromną ilość ludzi. Możemy więc stwierdzić, że umieszczanie w tego typu miejscach monitorów wysokiej jakości będzie wspaniałą rekomendacją produktu.

  Mam nadzieję, że moja odpowiedź przysłuży się. Pozdrawiam 🙂

 14. baskah1 pisze:

  Moim hobby jest grafika komputerowa i chociaż na co dzień w pracy niewiele mam z nią wspólnego, po pracy lubię zająć się tworzeniem różnych logo, obrazów, rysowaniem postaci oraz obróbką zdjęć. Jest to moją pasją, dlatego rozdzielczość ekranu uważam (po karcie graficznej) za kluczowy element mojego komputera.
  Ponad to uwielbiam wieczorami obejrzeć dobry film w jakości HD lub pograć z chłopakiem w gry 🙂

 15. Natalia pisze:

  Jestem człowiekiem renesansu 😀 Zatem wysoka rozdzielczość w monitorze to dla mnie:
  – cudowna radocha z wyciekających z ekranu szczegółków podczas gry, w które uwielbiam się wpatrywać (ulubiony gat. RPG, tytuł Neverwinter Nights i Wiedźminiasty)
  – bardzo wygodna obróbka zdjęć, a retusze nigdy wcześniej nie były takie przyjemne (=szybkie :P)
  – dużo miejsca na przestrzeń roboczą w programach do obróbki dźwięku (kto komponuje wielościeżkowo wie co to pragnienie przestrzeni :D)
  – gapienie się na wysokiej rozdzielczości zdjęcia z Finlandii (my dream land.. hard to uderstand)
  .. dużo tu o przestrzeni.. ogólnie dużo przestworzy dla spragnionych oków mych 😀

 16. Aleksandra B. pisze:

  Dla własnych celów wykorzystałabym do jeszcze lepszego widzenia szczegółów na zdjęciach przyrody (kwiaty, owady), które robię, ale jako, że kocham mojego mężczyznę to głównie wykorzystałabym lepszą rozdzielczość w celu uszczęśliwienia go… tak, tak jestem kobietą, ale nie mam nic przeciwko temu, żeby mój facet grał w gry komputerowe, bo wiem, że jest to dla niego przyjemnością, w końcu sama też mam jakieś ulubione zajęcia, których on mi przecież nie zabrania, dlatego lepsza rozdzielczość przyprawiłaby o uśmiech mojego faceta widzącego na ekranie świetną grafikę z najnowszej gry Wiedźmin, której jest mega fanem, książki o przygodach Geralta przeczytał wszystkie i to chyba z 7 razy, więc jakże ja bym mogła mu bronić grać w grę zrobionej na podstawie książek, w które tyle razy zatapiał się 🙂 jestem kobietą, ale nie jestem wredna, och nie.

 17. bokotka pisze:

  Krótko i zwięźle: Głównie do poprawienia jakości obrazu, widoczności tekstów i detali :3

 18. Ola Kos pisze:

  Wyższa rozdzielczość w monitorze zapewniałaby mi większe detale, o wiele lepszą jakość obrazu, świetne wrażenia wizualne podczas oglądania filmów, możliwość zachwycania się jeszcze lepszymi widokami w Skyrimie, czy też innych rpg – ach lub też w grach first person takich jak „Dying Light” mogłabym szybciej zauważać i zabijać wrogów w CS: GO z SCAR-20 Grotto, a ponadto w końcu mogłabym w 100% wykorzystać mój procesor, RAM i kartę graficzną.

 19. majka pisze:

  Ja niestety nie mam takiej możliwości obecnie korzystania z wysokiej rozdzieczości monitora i nie wiem czy kiedykolwiek będę miała ..ale wiedzę jako taką na ten temat posiadam…\ a kto wie czy w przyszłości z tej wiedzy i takiego „wypasionego ” monitora nie skorzystam – co jest moim ukrytym marzeniem…. Co prawda nie nie wszystkie marzenia się spełniają ale może chociaż to o wygranej w tym konkursi mi się spełni,.!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Wysoka rozdzielczość to większa precyzja,.wyższa rozdzielczość to przede wszystkim większa szczegółowość. to złoty środek dla zwolenników dodatkowej przestrzeni roboczej i ultraostrego obrazu.Ekrany o dużej rozdzielczości dają możliwość pokazanie większej ilości elementów na jednym monitorze. Znakomicie też odwzorowują szczegóły. Wysoka rozdzielczość zapewnia także komfort pracy na wyższym poziomie. Wzrok skierowany na wyraźne elementy o dostosowanej do ekranu wielkości nie męczy się tak szybko jak w przypadku niskich rozdzielczości i monitorów o małej przekątnej. Pamiętać jednak należy, że wysoka rozdzielczość rządzi się swoimi prawami. Potrzebuje ona silniejszych podzespołów – odpowiedniej karty graficznej i procesora. Zatem na najwyższą rozdzielczość i monitory Full HD najczęściej decydują się profesjonalni graficy i inne osoby, które w pracy zawodowej potrzebują dobrego sprzętu informatycznego.

 20. GambPL pisze:

  Wyższa rozdzielczość, więcej elementów, więcej szczegółów, więcej informacji, większy bajzel na pulpicie, ale też lepsza praca w AutoCAD’zie, łatwiej zauważyć wroga w BF 4 i lepiej ogląda się landscap’y w innych rpg’ach takich jak Wiedźmin, Skyrim, GTA III,VC,SA i oczywiście V

Dodaj komentarz


reklama