piątek, 8 czerwca 2018, Szymon Marcjanek

Wygraj elektryczną hulajnogę!

Konkurs MOTUS 2
fot. MOTUS

0 odpowiedzi na “Konkurs MOTUS 2”

 1. Dominika pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Shotgun System dzięki któremu hulajnoga w oka mgnieniu zmienia się w poręczny pakunek, który z łatwością mogę przewieść w razie potrzeby autobusem lub metrem lub tramwajem.

 2. Norek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Prostota

 3. Mateusz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą tej hulajnogi jest to, że została ona stworzona wprost dla młodych osób – tych, których najbardziej kręci technologia. Hulajnogę zaprojektowano właśnie tak, że żadna z młodych osób nie będzie się jej wstydzić jej designu – czy to na chodniku, czy to w tramwaju, czy to w autobusie 🙂

 4. Kacper pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą jest to że oprócz szybkiego i przyjemnego przemieszczania się w miejskiej dżungli wyróżniasz się na tle innych osób sprzętem z niebanalną stylistyką. Również kiedy jest złożony przyciąga pożądliwy wzrok wśród ludzi dookoła Ciebie.

 5. Robert pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi elektrycznej Motus City XD 6 jest „XD” w nazwie! Jest to memiczny i prześmiewczy dwuznak oznaczający śmiech. Jest on często używany przez tak zwanych „gimbusów”, rzadziej „gimbów”. Można sobie tylko wyobrazić jak dużą promocję mogą zrobić żarty z tego „XD”. A ile „gimbusów” kupi sobie taką hulajnogę tylko, by się pośmiać z kolegami! Właśnie to uważam za największą zaletę hulajnogi elektrycznej Motus City XD 6.

 6. vicky2205 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największa zaleta-bardzo prosta i intuicyjna obsługa,która sprawia,że nawet taki asior jak ja się tu nie pogubi.

 7. Kacper pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Hulajnoga? No przecież, że dzieciństwo! Teraz w wydaniu 2.0 😀 Jak połączyć marzenia i efektywność? Motus City ze swoim zasięgiem wręcz deklasuje konkurencję. Mamy do czynienia z poważnym następcą tak wszystkich przez nas kochanych sprzętów 😉

 8. Czarek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największa cechą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest niezależność i wiatr we włosach.

 9. Łukasz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Szybkość i możliwość złożenia dzięki czemu jest poręczna

 10. Damian pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Komunikacjo – zmoro moja największa
  Ty jesteś jak wrzód co się spiętrza
  Cóż ja bym dał żeby być sam
  Nie w tłumie chłopów i pięknych dam
  Móc ciągle hasać na hulajnodze
  Nie męcząc się przy tym srodze
  By napęd na zawsze swój miała
  I nim środowiska nie zatruwała
  Elektrycznym musi być taki pojazd
  Nie straszny mu żaden dojazd
  A równoznacznie filigranową być musi
  Co by mnie swym ciężarem nie udusić.

 11. Marcin pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą tego sprzętu jest to, że w mgnieniu oka staje się on naszym podróżniczym przyjacielem! Zalety, które posiada sprawiają, że nie potrzeba dużo czasu na decyzję, by brać go ze sobą.
  Szybkie składanie, fajny kolor, dużo zastosowań. Możemy użyć jej jak zwykłej hulajnogi, by endorfiny szalały a czoło się trochę spociło. Ale ratuje nas ona także w typowym „Dniu Lenia” kiedy nie chce się pocić i męczyć. Idealna alternatywa dla roweru czy deski.
  Poręczna, ergonomiczna i ciesząca oko wykonaniem. Wymarzyłem sobie obrazek jak mknę na niej do swojej pracy. A pracuję w szkole więc szacunek wszystkich uczniów zdobyłbym w jednej chwili.
  Napisałem list do mobimaniakowego mikołaja. Tam było tylko jedne zdanie: „Motus City XD 6”.

 12. Adrian pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest jej wszechstronność i uniwersalność. Świetnie odnajdą się na niej szukające frajdy dzieci, pędzący na egzamin studenci czy osoby dorosłe, które nie mogą pozwolić sobie na zgrzanie na rowerze w drodze do pracy, a ścisk w miejskich autobusach ich odrzuca. Z tą hulajnogą dojedziesz wszędzie nie martwiąc się o bilet czy korki – Motus wyróżni Cię z tłumu!

 13. lordsiur pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest jej uniwersalność i wręcz imponująca mobilność w codziennym użytkowaniu, co czyni ją innowacyjnym środkiem lokomocji nie tylko dla entuzjastów nowatorskich technologii

 14. Kamil Onyszk pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Można wnieść się nad chodnikiem i delektować letnim wiatrem. Cicho, idealnie, bez zapachu spalin i warkotu silnika. Nie trzeba tankować paliwa, nie trzeba wykupować OC, a można bez prawa jazdy bawić się na ścieżkach rowerowych. Elektryczna hulajnoga otwiera nowe możliwości także dla osób, które z róznych względów nie mogą jeździć na rowerze. W mojej sytuacji problem z kręgosłupem całkowicie eliminuje mnie jako cyklistę, ale tu mógłbym jednocześnie stać i jechać. Do pracy, na przejażdżkę, swobodnie i lekko płynąć ponad chodnikami…

 15. Paweł pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest szybki i skutecznyczny system skladania SHOTGUN. Dzięki takiemu systemowi podczas wsiadania do pojazdów komunikacji miejskiej możemy złożyć sprzęt w „locie” i oszczędzić sobie nie przyjaznego wzroku pasażerów w zatłoczonym autobusie, jak to ma miejsce w przypadku mojego aktualnego sprzętu.

 16. majk pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  To najlżejsza elektryczna hulajnoga w sprzedaży, która oferuje takie możliwości. Niska masa = mobilność, więc to numer 1 na rynku!

 17. Marcin pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Co jest największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 napiszę, jeśli ją wygram, ponieważ na chwilę obecną nie mam z nią styczności.

 18. Staś Larwa pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Jest elektryczna 🙂

 19. Przemek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Ładnie i dość solidnie zrobiona, łatwa w obsłudze, fajny komputerek z prędkością i przebiegiem itp

 20. Paulina pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulaj nogi Motus City XD 6 jest to że jest poręczna łatwa w przenoszeniu nie zabiera dużo miejsca jest mocna i wydajna. Gdybym miała wybierać to napewno była by to hulajnoga Motus City XD 6.

 21. Kacper pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Nowoczesna technologia pozwalająca na wygodne przemieszczanie się po mieście. Bez szkody dla środowiska, łatwo i przyjemnie – idealnie dla osób przebywających średnie dystanse po mieście.

 22. Krzysiek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Mobilność. Możliwość szybkiego złożenia wraz z niską wagą pozwala na zabranie jej wszędzie (biuro, autobus itp.)

 23. Justyska pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Najwieksza zaletą tej hulajnogi jest świetna amortyzacja i koła dzięki czemu nie wybijemy zębów jeżdżąc po wyboistych chodnikach, a osiąganie prędkości do 25km/h pozwoli na pokonanie jak strzała, codziennej drogi do pracy.

 24. Jo_asienka pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Bardzo trudne to wyzwanie
  Odpowiedzieć na pytanie,
  bo przyznacie Przyjaciele,
  że tych zalet widać wiele.
  Kolor wybrać możesz Duszko
  ten zielony lub czerwony jak jabłuszko
  i ta prędkość z jaką cudo to pomyka
  jak najlepsza w świecie bryka
  i kołami w hulajnodze tej wygrali
  każde koło ma 6 cali!!!
  Mocą także konkurencję swoją kosi
  (ponad 200 Wat wynosi,
  więc się inne w mig chowają,
  gdy się do niej porównają)
  Hulajnogi tej też cecha niezrównana,
  że tak szybko jest składana.
  Nim pochylisz nad nią głowę,
  już jest mniejsza o połowę!
  Droga Pani, Panie drogi,
  mój szanowny Czytelniku
  zalet naszej hulajnogi
  mogę wymienić bez liku,
  ale kończy się już czas,
  więc na razie żegnam Was!

 25. Marta pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi jest możliwość jej szybkiego złożenia, ponieważ zmieści się wszędzie np. w samochodzie, więc można zabrać ją gdzie tylko się zapragnie

 26. Anqa pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zaletą tejże maszyny jest niewątpliwe zastosowanie niewiarygodnie szybkiego silnika. Dzięki kt,oremu rozpędzić się można nawet do 25 km/h. Takim sprzętem można jeździć nawet do pracy. Niebanalny wygląd jaki prezentuje nam ta hulajnoga na pewno przysporzy nam wielu spojrzeń zdziwienia i zazdrości, gdyż oryginlność, szybkość, zwinność i design to jego synonimy.

 27. Sandra pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Przepraszam za prostotę, ale niesamowicie podoba mi się sama nazwa systemu składania – shotgun system! Nie dość, że niesamowicie praktyczny, bo jak kobieta się uprze, to i w torebkę obok laptopa, puszki farby i kompletu pościeli zmieści, to jeszcze ta nazwa! Wyobraźcie sobie – kobieta, stojąca powiedzmy na przystanku, rozmawiająca przez telefon, w międzyczasie składająca hulajnogę „niedługo u was będę, tylko przeładuję swojego shotguna” – i to spojrzenie ludzi na przystanku! Kurczę, marzy mi się taka akcja! 🙂

 28. dreams1 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą dla mnie zaletą jest oczywiście poręczność. Jest to świetna sprawa! Dzięki temu mogę zabrać hulajnogę wszędzie gdzie chce i nie będzie problemu z transportem jej w tramwaju czy autobusie. Oczami wyobraźni już widzę jak gnam na niej do pracy albo na uczelnie! A gdy tylko się rozładuje z pewnością wsiąde w tramwaj w hulajnogą pod pachą! Jestem w niej zauroczona!

 29. Łukasz Kaźmierczak pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zdecydowanie największą zaletą jest ułatwione poruszanie się po zabudowie miejskiej i w mgnieniu oka złożenie naszego transportu gdy sytuacja tego wymaga. Brawo, czegoś takiego właśnie potrzeba

 30. Marcin pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą tej hulajnogi jest to, że istnieje szansa jej wygrania w Waszym konkursie! Podoba mi się również wbudowany w nią shotgun – jest to hulajnoga dla prawdziwego faceta!

 31. Dominik Drybała pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Kolor? Styl? Waga? Nic z tych rzeczy! To możliwości! Pozwoli się łatwo przenieść, wyjęcie jej zajmuje mniej czasu niż wygrzebanie roweru! Pozwoli łatwo przedostać się w odleglejsze miejsca. Zmęczony po pracy? Po szkole? Po co iść skoro można jechać!

 32. JoannaS pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Ta hulajnoga zalet ma bez liku i dlatego każdy by chciał, by znalazła się w jego „koszyku” – ale dla mnie największym atutem jest to, że przy starcie już „kopa” daje i przez następne 15 kilometrów – z braku poweru – nie staje! Dzięki niej mogę poczuć wiatr we włosach, muchy między zębami i tak mówiąc – tak cichutko między nami – bardzo mi się to bliskie spotkanie z insektami podoba, zarówno gdy deszcz pada czy jest piękna pogoda 🙂

 33. Stara pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największe zalety hulajnogi:
  – elektryczna i bardzo estetyczna
  – szybko się składa i komputer pokładowy posiada
  – poręczna, mobilna, szybka i zwinna
  – wygodna i budząca zaufanie
  – system shotgun i amortyzator przeciwwstrząsowy a do tego piękny
  kolor:,zielony i czerwony

 34. Bartek Wójs pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą jest jej mobilność oraz to, że jeśli wjadę nią do mojego biura wszyscy pracownicy będą zazdrościć. Jej mobilność pozwala na zabranie jej gdziekolwiek. Naprawdę chciałbym ją wygrać.

 35. Krzysztof pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Design i żywe kolory, które sprawiają że chce się eksplorować na tej hulajnodze świat.

 36. Jagoda pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Rzecz jasna kochani, taka hulajnoga to świetna rzecz,
  zalet ma wiele, lecz tylko jedna z nich nie pozwoliłaby mi biec,
  rozpęd do 25km/h pozwoliłby mi się szybko dostać w ulubione miejsce,
  z bagażem ciężko jest iść, mowa tu o moim hobby, wędkowaniu,
  a hulajnoga ułatwiłaby mi przedostanie się tych kilku kilometrów,
  bez zadyszki i w świetnym humorze na ulubiony trening.

 37. Rayka pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Co jest największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6?

  Zdecydowanie jej mobilność i wygląd. Hulajnoga jest reprezentacyjna, więc śmiało można dojeżdżać nią do pracy. Możliwość szybkiego poruszania się jest dużym plusem w zakorkowanych miastach, a łączyć to można z przyjemnością przebywania na świeżym powietrzu. Dużym atutem jest tutaj możliwa osiągana prędkość i żywotność baterii, no i fakt, że jest to środek transportowy, który nie zanieczyszcza powietrze – jest ekologiczny.

 38. Ewelina Stańczuk pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Z hulajnogą Motus City XD 6
  ile zmieścisz w brzuszek – tyle możesz zjeść.
  Senność Cię nie dopadnie – jak za kierownicą.
  Nie będziesz martwić się pękającą spódnicą,

  która kiedy przyjmujesz postawę ciała siedzącą
  – odpowiada na pytanie: „Czy przytyłam?” twierdząco.
  Mając hulajnogę zawsze w gotowości
  – unikniesz stania w korkach i spódnica w całości.

 39. Irmina pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą tej hulajnogi jest to, że można ją składać i zawsze mieć przy sobie. W razie jakichkolwiek komplikacji rozkładasz hulajnogę i po prostu uciekasz od problemu. A na dodatek wszystko mozesz skomentować wymownym „XD” – no bo przecież tak nazywa się twoja hulajnoga. Super!

 40. Amelka pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Kciał wygrać elektycznom hulajnoge

 41. Anna pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Mam w domu dwoch chlopakow i kazdy lubi co innego .Mieszkanie jest male wiec gdzie to wszystko upychac.Podoba mi się ze ta hulajnoga tak mocno się sklada .Mozna ja wszedzie wetknac i nie zajmie duzo miejsca i nie bedzie nikomu przeszkadzac.Wyjezdzajac gdzies zmiesci się i w samochodzie bez problemu.Wychodzac z domu biore ja pod pache i nie mam problemu zniesc jej na dol.To duza zaleta tej hulajnogi i wygoda dla uzytkownika.

 42. doxo pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Nie będę oryginalny. Największą zaletą hulajnogi jest kompaktowy rozmiar z możliwością prostego i szybkiego złożenia. Poza tym oczywiście niska masa oraz zasięg. No i te kolory. Idealna na „dojazdy” do pracy.

 43. Jarek G. pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Duże koła / mocny silnik / wydajna bateria no i oczywiście system składania !

 44. Maciej pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem w elektrycznej hulajnodze jest zastosowany bardzo dobry amortyzator, bateria która wystarcza na bardzo długi czas podróży, a ta prędkość to jest taka że można poczuć nawet wiatr we włosach.

 45. kathrina180 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi Motus City XD 6 jest możliwość jej złożenia. Jak wiadomo, każda kobieta lubi chować wszystko do torebki. Moja torba jest taka wielka, że w razie czego mogłabym hulajnoge schować właśnie do niej, a resztę drogi przejechać innym środkiem transportu. Ktoś mógłby pomyśleć, że hulajnoga nie zmieści się do torby, otóż w kobiecie siła, więc nie należy wątpić w moje słowa 🙂

 46. Artur78 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największe zalety MOTUS City to super system shotgun 🙂 i waga Używam już sprzętów elektrycznych- deskorolka terenowa (zdjęcie w załączniku), ale jak tylko prubuję wejść z tym kolosem do autobusu, czy tramwaju kosztuje mnie to zawsze dużo dźwigania i przestrzeni. A o tą w środkach Przymusowej Komunikacji Samochodowej zawsze trudno 🙂
  No i w przypadku składanej hulajnogi oszczedzę na bilecie za bagaż!

 47. mojzo pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest duży dystans do pokonania na akumulatorze – 15km.

 48. Piotr pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Według mnie największą zaletą tego produktu jest to, że wspieramy polski rynek a nie wielkie zagraniczne korporacje. Kupując w Polsce od polskiej firmy wiemy że kupujemy świetny sprzęt właśnie taki jak elektryczne hulajnogi czy deski, a nie chińskie produkcyjne podróbki. Pozdrawiam

 49. Lukasz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Najwazniejsza zaleta to dumna, wyprostowana pierś kierujacego XD pośród znudzonych kierowców stojących w korkach. XD!!!

 50. Sebastian pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Wow! Co za sprzęt? Ciężko wybrać co jest jej największą zeleta.. Można ją złożyć i schować do szafki w pracy, nie trzeba używać mięśni 😉 cała pracę wykonuje za mnie, 6 calowe koła – no po prostu rewelacja. Ciężko zdecydować co jest jej największą zaletą. Nie dam rady. Extra sprzęt

 51. AdrMas pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zaletą każdego pojazdu elektrycznego jest brak jakiegokolwiek wysiłku podczas jazdy. Odkręca się manetkę i się po prostu jedzie. Codziennie jeżdżę rowerem po mieście. Na dłuższy dystans nadal wybierałbym rower, ale na krótszy – elektryczną hulajnogę. Większej zalety raczej nie ma, bo oprócz silnika jest to zwykła hulajnoga, która po rozładowaniu się baterii dalej będzie jeździć. Co prawda napędem będzie własna noga, ale przynajmniej jest możliwość dojechania do celu. Elektryczne hulajnogi są jak auta hybrydowe – jak się rozładują, to dalej mogą jechać.

 52. Joanna pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Motus City-zgrabny, ładny, kompaktowy. Korki w mieście? Masz je z glowy! Przeciwstrząsami i żywym kolorem wszędzie gdzie bedziesz zrobisz furorę!

 53. Ghostmare pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Najlepszą zaletą jest to, że można powiesić siatkę z zakupów na kierownicy i jechać 😀

 54. Konrad pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Co jest największą zaletą City 6, pytacie?
  Odpowiedź jest prosta, na tacy ją macie.
  To mobilność – cecha dziś bardzo pożądana,
  Wszak ta hulajnoga jest składana!
  Możesz wnieść wszędzie ten gadżet odlotowy,
  Szybko go składasz i problem z głowy!
  O wszystko dba SHOTGUN SYSTEM i amortyzator przeciwwstrząsowy.
  Myślę, że nie potrzeba większej zachęty…
  Motus po prostu wie jak robić świetne sprzęty!

 55. Karolina pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Co jest najlepszego w hulajnodze MOTUS City XD 6? To oczywiste! Jest jak facet, na deficyt którego obecnie cierpię.

  Świetnie wygląda niczym Bradley Cooper
  Jest szybka (i może wściekła) jak Vin Diesel
  Niezawodna jak Craig David
  Niepowtarzalna jak Deadpool
  Łatwa w obsłudze jak Rowan Atkinson
  Poręczna jak Danny Devito
  I co najważniejsze nie trzeba z nią oglądać meczy 😉

 56. Sławek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Co jest największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6?

  Hulajnoga Motus jeździ niczym Lotus,
  Wygoda karocy, bardzo dużo mocy,
  Mobilnosc wzorowa, bardzo latwo się chowa.

 57. Marcin Parzy pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Pozwoli CI przesiąść się z samochodu do komunikacji miejskiej, a brakujące (kilo)metry przemierzysz szybko i stylowo na hulajnodze elektrycznej, co sprawi Ci mnóstwo przyjemności. Pozwoli poczuć się młodszym… 🙂

 58. Marta pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Ja widzę same zalety ale powiem o dwóch. 25km/h i do 15km na jednym ładowaniu, świetne rozwiązanie dla tych którzy mają taką odległość do pracy,szkoły czy znajomych . Bez korków, bez ograniczeń i zdrowo

 59. Miguelos pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą MOTUS City XD 6 jest system zawieszenia/amortyzator. Nie jest to standardem w urządzeniach tej klasy i ceny. W połączeniu z mocą 250W oraz napędem na tylne koło spodziewam się efektu startu z piskiem, oraz lekkiego ugięcia maszyny ruszającej z kopyta. Wszystko oczywiście przy odpowiedniej wadze prowadzącego 🙂

 60. Michał pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest napęd elektryczny i rewelacyjny design.

 61. Sylwia pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest to, że… pasuje do mnie. I to idealnie!

  Pozwólcie, że wyjaśnię, dlaczego.

  Po pierwsze, jest brunetką 😉 tak, jak ja. I lubi kolorowe dodatki, co widać. Wizualnie jest niebo! 🙂

  Po drugie, widzę, jak towarzyszy mi w każdym dniu.

  Normalnie dojeżdżam do pracy rowerem. Mam około 6 km w jedną stronę. Przejechanie ich zajmuje mi 25 minut. Czasami jeżdżę autem, ale, wbrew pozorom, nie trwa to ani minuty krócej – droga dla samochodu jest dłuższa i często zakorkowana jak w Mordorze.

  Hulajnoga MOTUS CITY 6 XD RED rozwija prędkości nawet do 25 km/h. Tak, to bardzo przyzwoity wynik. W ten sposób w pracy byłabym już po 15, a nie 25 minutach, oszczędzając w obie strony 20 minut, a tygodniowo już 100. No a czas to pieniądz, prawda? Najcenniejsza waluta XXI wieku…

  Bateria pozwala na pokonanie do 15 km na jednym ładowaniu – 6 km w jedną stronę, 6 w drugą i jeszcze mi na krótki wyskok do sklepu czy na pocztę wystarczy. I raz na parę dni też mi wystarczy 😉

  Dzięki systemowi shotgun można ją błyskawicznie złożyć w poręczny pakunek – i to widzę inaczej. Bo wezmę ją ze sobą do autobusu czy samochodu, ale… i do biura, i schowam pod stolikiem, prawda? Albo szybko przejdę po kładce na drugą stronę ruchliwej trasy, trzymając pojazd w ręku… Póki co, gibam tak z 16-kilowym rowerem i zaczynam się dorabiać bajcepsów jak Pudzian. A kobiecie to chyba jednak nie wypada…

  Poza tym jazda rowerem wymaga wysiłku. To ma swoje zalety, ale… niekoniecznie wtedy, kiedy czeka mnie dzień pełen spotkań. Trudno, żebym szła na nie spocona, zmęczona i z rozwianym włosem. To ta hulajnoga jest jednak znacznie bardziej spotkanio-friendly, prawda?

  No i jeszcze jedno: potrzebuję jakiegoś fajnego pojazdu na wspólne przejażdżki z moją drugą połówką. Mój mężczyzna jest zdeklarowanym rowerosceptykiem i myślę, że bardzo by się ucieszył, gdyby mógł mi towarzyszyć w moich rowerowych wycieczkach na pojeździe, który nie wymaga od niego zbyt wiele wysiłku 😉

 62. Piotr pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Jest ultra kompaktowa, to zdecydowanie rzadkość w hulajnogach elektrycznych

 63. VerSus pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest sam fakt że jest elektryczna, co może nam umilić długą jazdę, lecz nie można zapomnieć także o wygodzie jej użytkowania.Ponieważ hulajnoga jest składana zajmuje dużo mniej miejsca i to może zaważyć na wygodzie potencjalnego użytkownika.

 64. Eddie pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Kto ma/miał Fiat Seicento to dobrze wie, że bagażnik nie jest duży. nawet małym się go zwie. Największa więc zaleta tej hula-nogi, złożyć ją systemem Shotgun i w cale nie trzeba wkładać ją pod nogi. Trach do bagażnika, klapę w dół i jazda do miasta gdzie odpowiednich tras jest w brud.

 65. Anin pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Pomijając aspekt technologiczny czy wizualny (oba baaardzo przyciągające uwagę), to dla mnie największą zaletą MOTUSa jest coś zupełnie innego. Mój syn jest słabo skoordynowany ruchowo mimo tego, że uwielbia być aktywny. Byłoby to dla niego idealne rozwiązanie żeby nie odstaważ od grupy rówieśników. A jeszcze fakt że się składa i zajmuje mało miejsca… super! Byłaby z nami dosłownie wszędzie!

 66. Mino pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Chciałbym mieć to hulajnogę iż jest bardzo ładna, łatwo ją złożyć,podobają mi się te kolory oraz nie zajmuje miejsca.

 67. Paweł pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Do tej pory myślałem, że hulajnoga to zabawka/gadżet dla rozkapryszonego dziecka. Gdy pierwszy raz ujrzałem Motus City XD 6 zrozumiałem, że to naprawdę solidny pojazd umożliwiający szybkie przemieszczania. Jako największą zaletę muszę wybrać jakość wykonania. To pierwsza hulajnoga, której mogę zauwać. Jakość materiałów, dbałość o szczegóły i sumienność montażu sprawiaja, że ja osoba ważąca powyżej 80 kg nie miałbym oporów by przemieszczać się nią po mieście. To genialny produkt.

 68. Katarzyna Rybarz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największa zaletą hulajnogi jest to, że będąc w jej posiadaniu to mój mąż będzie musiał śmigać z wózkiem i dzieckiem, a ja będę podróżować przy nich na hulajnodze. Idealne jest też to, że hulajnoga jest składana. Mimo, że jestem kobietą to skoro z wózkiem sobie radzę to i z hulajnogą dam radę! No i właśnie odkryłam jej kolejną zaletę – jest nie tylko dla mężczyzn! 🙂

 69. jarnow pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest to, że ten mały „Diabeł” może przejechać na jednym ładowaniu 15km i rozwinąć prędkość 25km/h, jakby mało tego dobrego było to jeszcze dzięki systemowi shotgun składa się i wygląda jak mały kijek. Podsumowując jest to taki mały ROLLS-ROYCE wśród hulajnóg.

 70. Dj Ceglana pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem największą zaletą hulajnogi elektrycznej Motus jest jej design jak i multifunkcjonalność. W łatwy sposób można ją złożyć jak i ponownie przygotować do jazdy. Idealna do krótszych przejazdów między pracą a przystankiem autobusowym czy też z domu na przystanek. Myślę że powinna sobie poradzić z ruchem pieszych jak i kiepskimi chodnikami jakie u Nas w Polandi Cebulandi występują w każdym mieście jak i mniejszych miasteczkach.

 71. noor32 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą tej hulajnogi jest to, że mogę jeździć nią po swoim biurze i szybciej docierać do użytkowników, żeby rozwiązywać ich problemy informatyczne.

 72. Waxy pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Na pewno jest to niepozorny wygląd. Na pierwszy rzut oka mógłbym założyć się że nie jest to elektryczna hulajnoga, a zwykła na jakiej jeździłem w dzieciństwie. Dzięki czemu nie wygląda topornie, a wręcz przeciwnie. Daje to bardzo wiele korzyści. Jest zgrabniejsza, więc przemieszczanie się z nią pod ręką nie będzie problematyczne dla nas ale tez dla innych ludzi. Za zgrabnością idzie tez waga – nie jest ona zbyt duża. Na pewno dzięki tym cechom wzrok innych ludzi, których będziemy mijać będzie mówił tylko jedno „Wow, jak on szybko się rozpędził” ^^

 73. ArkadiuszSmok pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą tej hulajnogi jest prędkość przede wszystkim Cena w stosunku do jakości.Otóz waży tylko 7,4kg rozpędzając się do 25 km/h.Ma świetny kat nachylenia bo do 20° oraz dystans na jednym ładowaniu gdzie inni producenci za porównywalne i większe pieniądze nie oferują tak dobrych parametrów.Sprzęt konkurencji ma mniejszy kat nachylenia,mniejszy dystans do pokonania na jednym ładowaniu oraz z reguły większą wagę za taką samą cenę albo wyższa.
  Jest to najlepszy wybór póki co jak ktoś chciałby kupić mało zawodny sprzęt w dobrym stosunku ceny do parametrów.Nie mieć takiego sprzętu to jak jeździć rowerem firmy Romet Wigry 2(składakiem)

 74. Michał pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Prędkość niczym błyskawica,
  cecha która mnie zachwyca.
  O motusie city marzę,
  a dlaczego – wam pokarzę:

  Nigdy więcej na przystanku,
  jechać mogę bez ustanku,
  Nigdy więcej w korku stania,
  nigdy w tramwaju wąchania.

  Nigdy więcej stania w tłoku,
  każdy ma cię już na oku,
  Nie możliwe też spóźnienie,
  motus – moje ocalenie!

  Bez wydatków na komunikację,
  codziennie mając atrakcję!
  Wiatr we włosach i zabawa,
  zbudzi lepiej mnie niż kawa!

  Do szkoły chcę grzać motusem,
  nigdy więcej autobusem!
  A po szkole – na spotkania,
  i to bez w korkach czekania!

  Ogarnięcie sprawne życia,
  w ciągłym ruchu kwestia bycia,
  szkoła, praca, biznes, pasje
  motus pomoże ogarnąć akcje!

 75. franek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Amortyzator

 76. zed pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest to, że.. JEST 🙂 Że jest z Tobą zawsze i wszędzie, w tramwaju, metrze, autobusie, samochodzie kolegi. Wszędzie podróżujecie razem bo jest bardzo poręczna. A gdy już kolega wysadzi Cię z samochodu ona zamienia się w Twojego dzielnego i zwinnego wierzchowca który poniesie Cię całe 15 kilometrów. Wyobraź sobie tylko co by było, gdyby jej ZABRAKŁO 🙂

 77. Natalia pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największa jej zaletą jest radość dzieci bawiących się nią ;)sprawia wiele radości i to według mnie jest

 78. Marcin pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  JAK widać na przykładzie Motusa rozmiar ma znaczenie. I tu dobra wiadomość im mniejszy rozmiar tym lepiej

 79. Piotr pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest to że jeżdżąc na niej nie będę przyprawiał mojej ukochanej o zawał, kiedy widziała mnie na elektrycznej deskorolce za bardzo się o mnie martwiła.

 80. BartAss pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  – Co wczoraj robiłeś jak było strzelane?
  – Nogi
  – Weź nie chrzań, widzę, że masz Motusa City XD 6 to po co nogi robić?

 81. Gosia pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Eko-szybka MOTUS City XD 6 – przyjemnie dowiezie Cię do celu.

 82. Tomek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  MOTUS City XD 6 to hula… nie bez granic! Łatwo, szybko i… codziennie.

 83. Beata pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Hulajnoga-fajna sprawa, z nią to zawsze jest zabawa. System shotgun nie zawodzi, w mig sprzęt składasz i przewozisz. Jedziesz tam, gdzie cisza gra, na łonie natury zabawa trwa. I nie straszne ci polskie drogi, gdyż sprzęt
  posiada amortyzator przeciwstrząsowy. Taką ,,zabawką ” ja nie pogardzę i hulajnogę sprzed nosa wam zgarnę.

 84. Cukero pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zaletą, tą główną jest niepowtarzalny design, jest to hulajnoga, która jest nie tylko pojazdem, dla mnie jest wyrażeniem stylu miejskiego w postaci pojazdu XXI wieku.

 85. kurcjusz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Mała waga – szybka sprawa;
  Pędzi żwawo ale łatwo;
  Mija pędem, wjedzie wszędzie;
  Elektryczna hulajnoga, „staruszkowi” zdrowia doda;
  Lat Ci odejmie a czasu na wszystko więcej będzie;

 86. AnKa pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi Motus City jest system shotgun, dzięki któremu mogłabym ją mieć zawsze przy sobie!

 87. Piotr pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą MOTUS City XD 6 jest to, że nie namachasz się jak przy zwykłej hulajnodze.

 88. Krzysiek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  To że jest elektryczna, nie trzeba się wysilać, stąd XD w nazwie.

 89. Regina pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zalety Hulajnogi MOTUS City XD 6—–Mąż jeżdzi nią do pracy 4km. :). Fajnie przyspiesza, daje radę i po chodzniku i po kostce, choć wiadomo, że najlepiej jeździ się po gładkiej nawierzchni. Hulajnoga fajnie przyspiesza, osiąga prędkość jaką gwarantuje producent. Z ewolucji na hulajnodze to póki co mąż próbuje wskakiwać na krawężnik ;). Myślę, że jak na takie codzienne korzystanie to jest idealna :).

 90. Ada pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest jest po(d)ręczność połączona z mobilnością – osiągi w postaci 25 km/h to przyjemna opcja przemieszczania się z ekologicznym elektrycznym wspomaganiem, a amortyzator dodatkowo uspokaja jazdę po różnych nawierzchniach.
  I ten powrót do dzieciństwa…!
  Pozdrawiam ^_^

 91. Anna pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Poza oczywistymi zaletami jak poręczność dzięki systemowi shotgun czy silnik o mocy 250 W, dzięki któremu hulajnoga Motus City XD 6 rozpędza się do 25 km/h, uważam że dla mnie największym atutem jest fakt, że jej maksymalne obciążenie to 90 kg, więc mój mąż będzie miał motywacje, żeby wreszcie zrzucić brzuszek 😀 Już w zeszłym roku myślał o zakupie hulajnogi elektrycznej, więc na pewno pozbędzie się tych 5 kilogramów, żeby móc się na niej przejechać 😀

 92. Monika pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Hulajnoga sprzęt wspaniały do przejażdżek doskonały.Najważniejszą zaletą MOTUS City XD 6 według mnie jest to,że mimo ,iż to hulajnoga elektryczna to waży nie wiele ,łatwo można ją złożyć a po złożeniu jest bardzo poręczna w transportowaniu .

 93. Paulka89 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Korzystanie z hulajnogi lub deskorolki trochę mnie zawsze przerażało, szczególnie obawiałabym się tego teraz, gdy takie szaleństwa dawno mam za sobą. Ale, że ważne na ile się czujemy a nie ile mamy w dowodzie bardzo chętnie przemieszczałabym się za pomocą takiego sprzętu. Najbardziej podoba mi się jej poręczność – mogę ja zaparkować wszędzie. Oprócz tego jest super mobilna i bezpieczna, nawet jak dla takiego boidudka jak ja. Nic tylko wykorzystywać jej super możliwości i poczuć dzięki niej wiatr we włosach!

 94. Katarzyna pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zaletą hulajnogi XD6 jest toże,jest mała,,lekka, składana wszędzie sie „wciśnie”.Jest doskonała w prostocie urzytkowania, dla wnuczka do babci.Świetna na małe wycieczki po okolicy 20km. to już kawałek drogi.Tania w eksploatacji ,silnik mały wydajny.Coż świetna z nią zabawa relaks.Ekologiczny pojazd i taniocha hulanka.

 95. Ewcia ( Kuternoga) pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Hulajnoga owa,
  przy innych się chowa,
  od zieleni „boli głowa”,
  i ta ładna obudowa!!! 🙂
  Gdy w grę wchodzą kule,
  po operacji traktowane czule,
  Chętnie z nimi się pożegnam,
  przy okazji się przeżegnam,
  bo ta prędkość jest obłędna,
  ładowarka prawie zbędna.
  Masz zaś kilo dziewięćdziesiąt,
  to przejedziesz mniej niż tysiąc,
  pewnie jakieś dziś piętnaście,
  a gdy potem ona zaśnie,
  trzy godziny jej potrzeba,
  by odzyskać to co trzeba.
  Ciesz się zatem wiatrem owym,
  max dwadzieścia nachylonym.
  A gdy skończysz wreszcie trip,
  składasz szybko prawie w mig,
  Bo ma shotgun system nowy,
  do użytku wciąż gotowy.
  Zatem plecak możesz nieść,
  8 kilo no i cześć.

 96. Malika pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą tej hulajnogi jest to, że została ona stworzona dla takich osób jak ja czyli szukających nowoczesnej technologi w wiecznie zakorkowanym mieście< a moje miasto to wieczny korek >.Kolejna Zaleta elektrycznej hulajnogi jest fakt iż jej mała waga i funkcjonalność a zwłaszcza dla kobiet jest istotna bo nasze torebki wiecznie przeładowane. Zapomniałam dodać że jej nowoczesny wygląd powoduje że żadna blogerka nie powstydziła sie posiadaniem hulajnogi MOTUS City XD bo pasuje do każdej stylowy.Dobra na jazde w dużym mieście jak i jak i na wsi. Istotna cechajest cena bo inne hulajnogi o podobnych parametrach kosztują więcej a co u studenta to istotna zaleta.Na koniec dodam iż samu chciałabym przekonać o jej zaletach testując ją w życiu prawdziwym bo zdecydowanie lepiej jest zgarnąć za darmo w waszym konkursie.

 97. Patryk pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  łatwe przenoszenie i szybki transport

 98. Karol pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest jej wydajność elektryczna, która przekłada się na wraz z budową na efektywną mobilność.

 99. Paweł Dobosz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą MOTUS City XD 6 jest to że wszyscy widzą w niej dobry sprzęt do poruszania się w gąszczu miasta… ale wybrani zajadą nią na księżyc albo i dalej. MOTUS będzie statkiem kosmicznym, rydwanem, deską surfingową… wszystkim na co pozwoli dziecięca wyobraźnia!

 100. Magda pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą jej zaletą jest SZYBKOŚĆ przejazdu chodnikami przez zakorkowany Kraków. Ta niezależność od zatłoczonych ulic zdecydowanie jest największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 🙂

 101. Onda pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Oglądałam tą hulajnogę w sklepie.Dla mnie najważniejszą jej zaletą jest jej wielkość i jakość wykonania.Nie toleruję produktów ,które są do użytku na 1 raz.Ten sprzęt jest odpowiedni dla większych użytkowników i jest w stanie dobrze działać przy większym nacisku wagi.Nie mam podejrzenia ,że podczas użytkowania tego pojazdu szybko się zepsuje i śmigając na nim czułabym się bezpiecznie .

 102. Mateusz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zaleta to niesłychana,
  gdy hulajnoga jest składana.

  Miejsca wiele nie potrzebuje,
  a do tego sprawnie się ładuje,
  zaś silnikowi mocy nie brakuje.

  Do szkoły czy pracy Cię zabierze,
  nie potrzebne jej żadne prędkościomierze.
  25 km na godzinę wyciągnie,
  a swoim designem uwagę przyciągnie.

  Wsiądź już dziś na Motusa
  i poczuj się jak właściciel Lotusa.
  Wiatr we włosach niech pohula,
  zobacz w sobie szos króla.

 103. Marcin Luc pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą jest amortyzator przy przednim kole. Jest to chyba jedyna elektryczna hulajnoga która takowy posiada, a jest to bardzo ważne biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary kółek i ryzyko ich zniszczenia na naszych pięknych polskich drogach. Dzięki tem uamortyzatorowi możemy czuć się bezpieczniej w trakcie podróży oraz cieszyć się jazdą niekoniecznie przez cały czas przepatrując drogę przed nami w poszukiwaniu dziur w drodze.

 104. Jarosław Dysław pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Wyobraźcie sobie… Jest piękny lipcowy poranek, jadę swoją hulajnogą elektryczną. Zamiast jechać zatłoczonym autobusem, jadę wzdłuż Bystrzycy aż do samego centrum. Siadam, wyciągam z plecaka laptopa i delektuję się w kawiarni pysznym espresso z ekwadorskich ziaren. Po ogarnięciu pracy ruszam na wystawę do Centrum Spotkania Kultur, po drodze spotykając znajomych i „zagadując” się ponad pół godziny. To właśnie niespodziewane spotkania i codzienne sytuacje są największą zaletą Motus City XD6

 105. WeblerTV pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem największą zaletą deski elektrycznej MOTUS City XD 6 jest jej mobilność XD. Gdy bateria się rozładuje można na niej jechać jak na hulajnodze zwykłej. Gdy idzie się gdzieś można złożyć naszą deskę i zapakować na plecy. Nie małą zaleta jest też kolorystyka tej deski bo każdy wie że czarny pasuje do wszystkiego.

 106. gloin111 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Najlepsze w tej hulajnodze jest jej nazwa, Motus. Coś jak połączenie angielskich słów, move i lotus (producent aut). Dla mnie wydzwięk nazwy nawiązuje do tradycji firmy i odbieram ją bardzo pozytywnie.

 107. Mona pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą jest to, że moim MOTUS mogę okrążyć moje City aż 6 razy XD na jednym łodowaniu i nie spóźnię się do pracy, nareszcie.

 108. Rajmund pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Można zabrać kobietę na długi spacer, a gdy biedactwo osłabnie, wyciągnąć z plecaka hulajnogę i szarmancko zaoferować transport. Jeśli tylko nie odjedzie w siną dal jest nasza!

 109. krzyssok pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Miejski kabriolet 🙂 kosmiczna technologia, alu felgi, klimatyzowane miejsce kierowcy , a w korkach nawet Lambo wysiada. W czasie deszczu mieści się w komunikacji miejskiej

 110. Mikołaj pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Z pewnym uszanowaniem wam odpowie że Starannie wykonana rama pozwala na stabilne poruszanie się hulajnogi elektrycznej Motus City XD 6 niemal po każdej nawierzchni. Ty wybierasz kolor aluminiowych kół i wykończeń. Masz do wyboru dwa kolory wersje RED lub GREEN.

  Hulajnoga elektryczna Motus City XD 6 najprawdopodobniej jako jedyna została wyposażona w super sprawny i intuicyjny system składania “SHOT GUN” Jednym sprawnym pociągnięciem uruchamiasz mechanizm i już po sprawie Twoje urządzenie gotowe do przenoszenia. Sprawdź sam i ciesz się jazdą do woli.

 111. Kinga ŁUCAK pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zaletą Motus City XD 6 jest to że jest idealnym środkiem transportu w mieście ( nie marnujemy czasu na korki), jak również można nią jeździć do sklepu a zakupy wieszać na kierownicy tej nowatorskiej hulajnogi. Dodatkowo Motus City XD 6 jest szybka, prędkość można ustalić za pomocą 3 biegów,bardzo zwinna, solidnie wykonana i można z ją podróżować wszędzie dzięki możliwości jej składania.
  Ze wszystkich hulajnog w przedziale cenowym które oglądałam do 1000zł ta była najlepsza:)

 112. sedziej pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Lubię stopki. Każde, a począwszy od stopek w dokumentach z ilością stron. Światła „Stopki” na skrzyżowaniach, by mieć czas na rozgrzanie silnika przed startem równo z zielonym. Stopki do butów, ale tylko własne. Stopki w życiu, na zastanowienia się którą przyszłość powinienem sobie stworzyć. Stop kawki – bynajmniej nie na uzupełnienie inwentarza latającego, ino na doładowanie kofeinowe.
  A ta stopka, ta wyjątkowa stopka w hulajnodze. Składana jak marzenie, inżynieryjny duch ergonomii. Składana przejrzyście, na której można się oprzeć.
  Wielu próbowało ze stopkami. Ten model wyszedł przesprężyście.
  To jej zaleta. Nie jedna, lecz arcyważna.

 113. abuk111 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi Modus jest jej… waga! Wynosi ona zaledwie 7,4 kilograma, mniej niż zgrzewka wody mineralnej czy przeciętna torba wypełniona zakupami. Dlaczego jest to takie korzystne? Ponieważ sprawia, że pojazd staje się jeszcze bardziej mobilny. Kiedy pojawia się jakaś przeszkoda, przez którą nie możemy przejechać, nie trzeba szukać objazdu. Wystarczy szybko złożyć sprzęt, wziąć go w ręce, przejść i jechać dalej. Nie jest problemem także wsiąść z nią do autobusu i tramwaju i przebyć większą odległość. Tak naprawdę niewielka waga sprawia, że urządzenie staje się kompletne i w idealny sposób pomogłoby mi w codziennym poruszaniu się!

 114. Solinar pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Mamy wyobrażenie, iż hulajnoga MOTUS City XD 6 jest przeznaczona do użytku jedynie dla nastolatków czy osób młodych. Uważam, że główną zaletą owej hulajnogi jest jej łatwość obsługi i prostota, bez skomplikowanych mechanizmów czy zaawansowanych oprogramowań. Dzięki temu ten środek transportu może być również wykorzystany przez osoby starsze, dla których tego typu urządzenia jeszcze do niedawna były tylko fantazją, żywcem wyjętą z filmów sci-fi. Taka przystępna obsługa i łatwa jazda na pewno zachęci osoby z większą liczbą wiosen do wypróbowania nowej technologii, która będzie w stanie im pomóc w codziennym życiu, podczas robienia zakupów,czy przemieszczania się z punktu A do punktu B.

 115. Katarzyna pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi Motus City XD 6 jest oprócz jej nowoczesnego looku kompaktowość i możliwość niekłopotliwego transportu z racji funkcji składania,co stanowi duże udogodnienie podczas np. wieloetapowej podróży.

 116. Andżelina pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaleta hulajnogi MOTUS City XD 6 jest to, ze jest ona firmy MOTUS. Nie oszukujmy się ale dobra firma to dobrze wydane pieniądze

 117. Adrian pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zdecydowanie największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest jej zasięg oraz prędkość. 15 km zasięgu przy prędkości do 25 km/h to bardzo dobry wynik. Hulajnoga może być świetnym pojazdem komunikacyjnym w dużym mieście. Można nią jeździć po chodniku i omijać korki. Byłbym bardzo szczęśliwy wygrywając taką hulajnogę i testując ją w Krakowie – mieście o jednych z największych korków w Polsce oraz częstych problemach ze smogiem.

 118. Marek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  15 kilometrów na jednym ładowaniu to dla mnie przyjemna jazda tam i z powrotem do babci skrótem, z którym żaden samochód sobie nie poradzi, ale hulajnoga jak najbardziej. Mógłbym do niej docierać szybciej i w ciekawszy sposób, żeby skosić jej trawnik czy coś naprawić lub zwyczajnie spędzić z nią czas po drodze ciesząc się pięknymi widokami, a nie przepełnionymi, zadymionymi drogami, na których często są korki.

 119. holerka pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Mikołaj pisze:
  06/07/2018 o 22:06
  Odpowiedź w konkursie: odpowiedź skopiowana z internetu….

 120. abyabyaby pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zdałem maturę i złożyłem papiery na studia. Dojazd do uczelni mam fatalny. Muszę jechać dwoma autobusami, a komunikacja w naszym mieście często zmienia trasy, bo ciągle remontują ulice. Przychodzisz na przystanek i okazuje się, że został przeniesiony gdzieś indziej. Nie chcę się spóźniać na wykłady, bo to mój wymarzony kierunek. Jakby tego było mało, potem czeka mnie wspinaczka po olbrzymiej ilości schodów. 25 km/h i 15 kilometrów na jednym ładowaniu sprawia, że hulajnoga MOTUS City XD 6.jest dla mnie atrakcyjnym i w dodatku bezpłatnym środkiem transportu. Mógłbym nawet ominąć schody i wjechać na górę ulicą. Na niej trasa dojazdu byłaby dla mnie nieporównywalnie łatwiejsza. By załatwić sprawy rekrutacyjne straciłem 3 godziny! Z tą hulajnogą zajęłoby mi to około 60 minut.

 121. Krystian pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Uważam, że największą zaletą hulajnogi Motus jest niezwykła mobilność oraz zasięg. Wyobraźnią wskakuję na nią wychodząc z domu, dojeżdżam na szybkie zakupy, czy docieram do najbliższego przystanku komunikacji gdzie następnie dojeżdżam do pracy. Ej ju pa jej wsiądź i jedź gdzie chcesz.

 122. Wiolka pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Choć mam 18 lat na jedną nogę
  Przytuliłabym z przyjemnością taką Hulajnogę
  Do pracy codziennie 6 km chodzę
  A tak będę szybciej dzięki Hulajnodze
  15 km przyjadę na jednym ładowaniu
  I nie ma problemu przy jej składaniu
  Cóż więcej chcieć
  Muszę ją mieć
  Syn też już ręce rozkłada
  Taka Hulajnoga to gratka nie lada
  Szybka bo 25km/h ,łatwa w składaniu i przyjemna jazda
  Wiatr we włosach, w zębach muchy
  MOTUS City XD 6 jest najlepsza
  Takie doszły do mnie słuchy

 123. Judyta pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą tej hulajnogi jest niepowtarzalna radość z jazdy! Bo jak tu nie być szczęśliwym gdy:
  – gładko i bez zbędnych wstrząsów! omijasz korki i w końcu nie spóźniasz się do pracy!
  – nie musisz niczym doskonały logistyk planować trasy , po prostu wsiadasz i jedziesz a gdy potrzebujesz to bez problemu za pomocą jednego pociągnięcia składasz hulajnogę i zabierasz ją w dalszą podróż, mówiąc krótko: Szach-mat a raczej Shotgun!
  – Nie musisz napinać mięśni – jest super lekka i wygodna transporcie
  – 15 km na jednym ładowaniu ! Spokojnie dotrzesz tam gdzie potrzebujesz
  Po prostu Motus i jesteś napędzany radością!

 124. Marcin pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Hulajnoga jest niezastąpiona na uliczne zakamarki więc jest idealna by gromadzić pozytywną rozrywkę podczas wolnego czasu:) Główna zaletą jest to że nic nie trzeba robić jeździ sama, akumulatorek idealnie naladowany gwarantuje przejażdżkę na jednym ładowaniu wszystkich ścieżek rowerowych w moim mieście 🙂 co tu duzo pisac Motus City to urzadzenie dla kazdego leniuszka ktorego technologia radzi mu by podazac z glowa a nie miesniami 🙂

 125. Michał pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Stosunek cena jakość

 126. Aligator pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Jej największą zaletą jest to, że ma w nazwie „XD”. Dodaje jej to +43 do bycia cool. Z automatu osoba, która na niej jedzie dostaje 3/4 wartości tych punktów, co daje 32,25 pkt dla tej osoby. Nie zapomnijmy również, że „XD” to w rzeczywistości uśmiechnięta buźka i to właśnie sprawi, że posiadasz tej „limuzyny” będzie zawsze rozradowany. Na koniec, nie można nie wspomnieć o walorach artystycznych liter „X” i „D”. Są one piękne pod każdym kątem. „X” – symbol równowagi (jeśli obrócimy go o 180°, dalej będziemy mieli „X”) – daje nam to pewność, że nie będziemy się wywracać na tej hulajnodze. „D” – jest pięknem samym w sobie, więc nie trzeba się głębiej rozpisywać, lecz dać się porwać temu pięknu ukrytemu w niepozornym dwókołowcu!

 127. Adam pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Hulajnoga Motus ma bardzo wiele zalet. Duży zasięg, stabilność podczas jazdy, jest bardzo zwinna i co ważne szybka 🙂 posiada też komputer pokładowy ktory nad tym wszystkim czuwa. Dodatkowo występuje w dwóch wersjach kolorystycznych więc każdy dopasuje ją do siebie. Ale moim zdaniem jej największą zaletą jest jej mobilność. Połączenie niskiej wagi oraz systemu składnia Shot Gun powoduje że nawet po wyczerpaniu jej pojemnego akumulatora ( zasięg nawet 20 km *.*) bez problemu dotransportujemy ją do źródła prądu. Poza tym firma MOTUS jest polską firmą co jeszcze mocnej świadczy o jej solidności 🙂

 128. Mikołaj pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest to, że można z dzieckiem śmignąć do przedszkola (i wrócić) zanim żona skończy się malować 😉

 129. Mariusz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą jak i wadą jest sam wygląd , wiem że gdybym ją wygrał to moja córa nie dała by mi żyć jakbym nie dał jej na niej jeździć gdyż jest wielką fanką jeżdżenia na hulajnodze, a ta ma jeszcze typowy młodzieżowy wygląd i jest łatwa w transporcie

 130. Łukasz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem najlepszą zaletą tej deskorolki jest ergonomiczność i wygląd. Ponieważ jest bardzo dobrze wykonana wizualnie. Szybko się ładuje i przyśpiesza.

 131. Jakub pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Według mnie najlepszą zaletà hulajnogi jest możliwość złożenia jej dzięki temu nie zajmie ona dużej przestrzeni w naszym domu szkole lub w samochodzie jej drugą zaletą jest możliwość pokonanania dużej odległości z dosyć wysoką prędkością poco przemieszczać się autem z rodzicami skoro dziecko może jechać hulajnogą natomiast rodzic może jechać rowerem dzięki temu uprawiamy sport oraz pomagamy w ten sposób naturze ponieważ nie zatruwamy środowiska spalinami ponieważ nasz środek transportu jest ekologiczny więc natura może chociaż na chwilę odpocząć od intensywnego oczyszczania powietrza.

 132. Grzegorz Kasprowski pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Bardzo fajna, wystrzałowa i do tego kolorowa, bardzo fajne są kolory to na pewno są walory, chciałbym na niej zwiedzać świat, marzę o takiej od wielu lat

 133. palcia1612 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Pędzisz miastem na Motusie
  Nie straszni Tobie Ci w Lexusie.
  Składasz Motus jednym ruchem,
  I już jedziesz autobusem.
  Czy do pracy czy do szkoły
  Zawsze jesteś pierwszy i wesoły.

 134. Sławomir Filas pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zaletą hulajnogi MOTUS CITY XD jest każdy szczegół w konstrukcji dążąc do idealnego środka transportu dla każdego maniaka wspaniałej beztroskiej jazdy przemierzającego ulicami każdego miasta wprowadzając wir porywającej przygody i zabawy XDXD

 135. Ulisses pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Odpowiedź wydaje się oczywista – stosunek jakości do ceny. Rynek małych pojazdów elektrycznych rozwija się niesamowicie szybko, jednakże pomimo tego wybór urządzenia odpowiadającego naszym potrzebom jest stosunkowo trudnym zadaniem. Powodów takiego stanu rzeczy jest wiele, ja wskażę chociażby jeden, tj. brak elektronicznych gigantów w tym segmencie rynku, których nazwy byłyby błyskawicznie rozpoznawane przez większość potencjalnych klientów. W związku z tym wybierając pierwszy pojazd tego typu, powinniśmy być stosunkowo ostrożni i stawiać przede wszystkim na firmy, które oficjalnie działają na naszym rynku – jak chociażby Motus. Oferowana przez tego producenta hulajnoga City XD 6 świetnie wpasowuje się w potrzeby klientów, szczególnie takich którzy stawiają pierwsze kroki w świecie małych elektrycznych dwuśladów. Za relatywnie niską cenę model ten oferuje całkiem niezłe osiągi, które powinny zadowolić każdego amatora tego typu pojazdów.

 136. Ewciulka9103 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Mega hulajnoga.
  Ogromne robi wrażenie.
  Ta prędkość, poczuć wiatr we włosach to moje marzenie.
  Usprawni przemieszczanie dzięki prędkości.
  Szybkie tempo, adrenalina.
  Całymi dniami jeździłaby nią moja dziecina.
  I bez ogródek przyznam szczerze, że lepiej by się nią jeździło niż na rowerze.
  Ta zwinność,
  dYnamika XD 6 to dla moich uszu muzyka.

  Szybkość to najwieksza zaleta tej hulajnogi, Dzieki niej można pokonać nawet z wybojami drogi.

 137. Piotrek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Jedna noga odpoczywa bardziej. I można nogi zmieniać. To już 2 zalety!

 138. 1matii1 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Poprawa mobilnosci i ułatwienie drogi do swiatlosci
  Wyższe prędkości i twarz pełna radości
  Rzadkie ładowanie i szybkie drogi pokonywanie
  Dizajn klawy i w oczy kobiet skierowany
  Dziury wyoutowane dobrze zamortyzowane

 139. sobe pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Wolter: „Posiadanie tak nowoczesnej i pożądanej przez wszystkich hulajnogi oddaliłoby od każdego dziecka (duchem lub wiekiem) podczas wakacji trzy wielkie niedole – nudę,występek i ubóstwo.”

 140. aka pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Hulajnoga MOTUS City XD 6 jest w pełni kompatybilna z moimi dziećmi 🙂 Oboje, zwłaszcza syn, posiadają amortyzator przeciwwstrząsowy i rozpędzają się do 25 km/h mniej więcej 🙂 Nie posiadają niestety systemu shotgun , ale może i dobrze bo pozwala im to jeździć jeszcze w fotelikach samochodowych…

 141. Piotrekk pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  – Legalny shotgun
  – Szef zadowolony, bo w korku do pracy sie nie stoi – zawsze na czas przy biurku
  – Amortyzator na nierowny chodnik obok zakorkowanej drogi – komfort 🙂

 142. MrSzymbeq pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Oczywiście według mnie największą zaletą jest silniczek można fajnie pomykać taka hulajnogą w dodatku mamy lato wiec taka hulajnoga w sam raz na takie pogody plusem też na pewno jest system składania „SHOTGUN” bardzo dawno nie miałem do czynienia z hulajnogą może czas to zmienić 😀

 143. Monika pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest to,że MOŻE JEŹDZIĆ ZAWSZE! Dojeżdżam do pracy rowerem przez cały rok i już przy temperaturze -15 przerzutki odmawiają mi posłuszeństwa. I wtedy jest bieda 🙂 Myślę,że hulajnoga MOTUS City XD 6 dałaby radę! Nie mówiąc już o tym,że przy +30 stopniach pędząc MOTUSEM 25km/h wreszcie dotarłabym na czas do pracy, w dodatku sucha i nie zziajana XD. No i mogłabym ją zabierać wszędzie ze sobą co nie zawsze jest możliwe z moim rowerkiem kochanym (np.na 6 piętro bez windy 🙂 )

 144. FarAwayRorller pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największa zaleta Hulajnogi MOTUS City XD 6, to:

  Primo – wigor i funkcjonalność na 6!
  Secundo – eXtremalna Doskonałość – XD 🙂 …
  … jednym słowem – City MOTUS:
  Mobilna-Odjazdowa-Twoja-Uniwersalna-Superhulajnoga

  Ahoj MOTUS xD (Go 7way MOTUS)

 145. Stachu pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Jest bio-eko-vege-antyperspirantem. Nie zawiera GMO, cukru, laktozy i glutenu.

 146. KasiA pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  W każdym z nas drzemie małe dziecko, które potrzebuje trochę beztroski i wytchnienia od natłoku codziennych obowiązków. Z Motus City XD 6 możemy sprawić, że codzienna droga do biura będzie przygodą i zastrzykiem adrenaliny, a my nie odpędzimy się od gapiów. No no jak to w garniturze na hulajnodze? 30 na karku a my wskakujemy na deskę? Czemu nie! Uczmy się cieszyc chwilą i robić to co chcemy. Postawmy na spontaniczność, cieszmy się młodością. Z Motus jest to możliwe! Największą zaletą tej hulsjnphi jest kompaktowość! Po przyjeździe do pracy możemy spokojnie ją złożyć i schować pod biurkiem, albo użyć jako pretekstu do podwyżki. Dzięki małym rozmiarów po złożeniu może tworzyć nam także w podróżach komunikacją miejską, w końcu chcieć to móc. Już widzę miny kolegów, gdy podjadę pod biura na dwóch kółkach.. i to nie będzie motor!

 147. 321Atak pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Chłopiec na hulajnodze.

  Jedno machnięcie nogą i chłopiec na hulajnodze zdobywa serca zachwyconych pieszych na chodniku. Ktoś rzuci kwiaty, ktoś puści oko, to znowu ktoś podbiegnie z kubkiem zimnej wody. Lecz zamiast wodę podać, sam się nią oblewa dla otrzeźwienia, by wyjść z zadumy że chłopiec na hulajnodze taki świeży i nie spragniony. Na próżno potu na czole szukać gdy napęd elektryczny hulajnogi hulanie nogą wyręcza i nad estetyką chłopca czuwa.

  Ale są też ludzie wilki! Czemu tak mało hula nogą wołają! Gdzie ruch, gdzie aktywność, gdzie dyscyplina! I naraz głosy te milkną. I naraz wszystko milknie. Schody, schody przed chłopcem z hulajnogą! Matki zakrywają oczy pacholętom, co słabsi psychicznie mdleją. Co stanie się z chłopcem, co z hulajnogą! I cud się staje bo hulajnoga do zwykłej hulajnogi zdaje się być niepodobna! Tu zawias tam pokrętło – istny shotgun! Jeden moment by hulajnogę złożyć i o własnych siłach po schodach skakać! I jest ruch i aktywność i dyscyplina! A sama hulajnoga tak lekka jak by jej pod pachą zupełnie nie było! A jest i towarzyszyć będzie chłopcu dalej w podróży!

  Nie zawsze ta podróż usłana różami będzie bo oto przez dziurę w płocie bestia za chłopcem wybiega w psiej skórze. Ni to dog de bordeaux, ni to hod dog, ni inne licho. Ujada i pędzi, a spod pazurów iskry lecą za każdym łap o chodnik uderzeniem! I inne bestie w kundli skórach się do tego pościgu za chłopcem meldują. Lecz złe licho go nie dogoni bo silnik w hulajnodze ma moc ogromną. 250W napędza ognistą maszynę na 6-cio calowych kołach.

  Pędzi przez miasto chłopiec, a wiatr gładzi jego świeżą cerę. Potu ani zmęczenia chłopiec nadal nie uświadcza. Zrównał się z nim na trasie przyjaciel na rowerze i pod krawatem.
  Przyjaźń ich łączy, wspólna droga i rywalizacja o serce tej samej kobiety. Marioli co oczy ma w kolorze błękitnych niezapominajek, a usta słodkie Mariola ma jak Coca-Cola.

  Razem do celu podróży dotarli. Widną zaraz razem pojadą, każdy na swoje piętro. Przyjaciel rower odstawia, blokady zakłada, szyfry uskutecznia, betonowe krawężniki przyciąga by rower łańcuchem skuć. Siodło, kierownicę i koła odkręca by nikt od ramy ich nie ukradł. Teraz dopiero widać że krawat językiem się okazuje, a zmęczenie przyjaciela z nóg ścina.

  Spocony, obwieszony kołami, siodło i kierownice w rękach dzierżąc do tej samej windy z chłopcem zaraz wskoczy. Chłopiec czysty z hulajnogą pod pachą, przyjaciel śmierdzieć coraz bardziej zaczyna. Drzwi windy otwierają się z wolna, a blask przez szczelinę drzwi coraz jaśniejszy się staje. To blask który bić może jedynie od Marioli. Tą samą windą jechać będzie chłopiec z hulajnogą, Mariola z oczami w kolorze błękitnych niezapominajek i cuchnący przyjaciel odziany w połowę roweru.

  Kogo wybierze Mariola? Komu usta odda słodkie jak Coca-Cola. Wybrała chłopca który wybrał hulajnogę Motus city XD 6 i żyli długo i szczęśliwie!

 148. ad.sob pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Między nami BanaNami Blogów techManiaK’a, Sklepu 7way.pl i HulajNog MarKi MOTUS FaNami !.

  BanaNy nie SkłaDają Się na Pół to NaTury Nie KonieCznie Cud !.

  HulajNogi MOTUS City XD 6
  – SuPer SprawNy SyStem SkłaDania SHOTGUN mają ! – DzięKi NieMu się SkłaDają !
  – Dzięki SHOTGUN SyStemowi ZabieRzesz HulajNogę ze sobą wSzęDzie !, Nie KonieCznie po KolęDzie !.

  HulajNogi MOTUS City XD 6 – ŚmiGają TaK SzyBko JaK ShoGuna KatAna !.

  *** Nie WiEm Czy to Takie WażNe ?!, ale
  HulajNoga MOTUS City XD 6 mA JeSzcze JeDną SuPer ZaLetę ! – JeSt Do WyGrania dla Fanów Blogów techManiaK’a w necie!.

 149. Czarek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Hulaj noga piekła nie ma!!! Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest jej monopol na ofiarowanie swemu właścicielowi poczucia wolności, wszędo-mobilności oraz okazji do lansu na dystansie 15km!

 150. loleq999 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą tejźe hulajnogi jest Shotgun System. Brakuje mi tylko w opisie informacji, czy producent dołącza amunicję, ale skoro to budżetowa konstrukcja, to pewnie nic z tego 😉

 151. Marcjan pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Że ma w nazwie XD i jest super środkiem transportu w mieście.

 152. Artur pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Najlepsze w tej hulajnodze jest to że nie wyglada na elektryczną, wiec przyspieszanie obok innej hajnogi może jej właściciela wprawić w osłupienie

 153. Dariusz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi motus City xd 6 jest jej komputer pokładowy a także 3 rodzaje mocy (biegi)
  Posiada też fajne światełka ledowe
  Dla dzieci w sam raz a dla cięższych dorosłych troszkę mniej ponieważ traci trochę swojej mocy
  Jak dla mnie na krótkie dojazdy do pracy hulajnoga sprawdziła by się swietnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama