, Newsy Pojazdy elektryczne

Wygraj elektryczną hulajnogę!

Konkurs Motus v2
Popularne produkty:

153 odpowiedzi na “Wygraj elektryczną hulajnogę!”

 1. loleq999 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą tejźe hulajnogi jest Shotgun System. Brakuje mi tylko w opisie informacji, czy producent dołącza amunicję, ale skoro to budżetowa konstrukcja, to pewnie nic z tego 😉

 2. Czarek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Hulaj noga piekła nie ma!!! Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest jej monopol na ofiarowanie swemu właścicielowi poczucia wolności, wszędo-mobilności oraz okazji do lansu na dystansie 15km!

 3. ad.sob pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Między nami BanaNami Blogów techManiaK’a, Sklepu 7way.pl i HulajNog MarKi MOTUS FaNami !.

  BanaNy nie SkłaDają Się na Pół to NaTury Nie KonieCznie Cud !.

  HulajNogi MOTUS City XD 6
  – SuPer SprawNy SyStem SkłaDania SHOTGUN mają ! – DzięKi NieMu się SkłaDają !
  – Dzięki SHOTGUN SyStemowi ZabieRzesz HulajNogę ze sobą wSzęDzie !, Nie KonieCznie po KolęDzie !.

  HulajNogi MOTUS City XD 6 – ŚmiGają TaK SzyBko JaK ShoGuna KatAna !.

  *** Nie WiEm Czy to Takie WażNe ?!, ale
  HulajNoga MOTUS City XD 6 mA JeSzcze JeDną SuPer ZaLetę ! – JeSt Do WyGrania dla Fanów Blogów techManiaK’a w necie!.

 4. 321Atak pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Chłopiec na hulajnodze.

  Jedno machnięcie nogą i chłopiec na hulajnodze zdobywa serca zachwyconych pieszych na chodniku. Ktoś rzuci kwiaty, ktoś puści oko, to znowu ktoś podbiegnie z kubkiem zimnej wody. Lecz zamiast wodę podać, sam się nią oblewa dla otrzeźwienia, by wyjść z zadumy że chłopiec na hulajnodze taki świeży i nie spragniony. Na próżno potu na czole szukać gdy napęd elektryczny hulajnogi hulanie nogą wyręcza i nad estetyką chłopca czuwa.

  Ale są też ludzie wilki! Czemu tak mało hula nogą wołają! Gdzie ruch, gdzie aktywność, gdzie dyscyplina! I naraz głosy te milkną. I naraz wszystko milknie. Schody, schody przed chłopcem z hulajnogą! Matki zakrywają oczy pacholętom, co słabsi psychicznie mdleją. Co stanie się z chłopcem, co z hulajnogą! I cud się staje bo hulajnoga do zwykłej hulajnogi zdaje się być niepodobna! Tu zawias tam pokrętło – istny shotgun! Jeden moment by hulajnogę złożyć i o własnych siłach po schodach skakać! I jest ruch i aktywność i dyscyplina! A sama hulajnoga tak lekka jak by jej pod pachą zupełnie nie było! A jest i towarzyszyć będzie chłopcu dalej w podróży!

  Nie zawsze ta podróż usłana różami będzie bo oto przez dziurę w płocie bestia za chłopcem wybiega w psiej skórze. Ni to dog de bordeaux, ni to hod dog, ni inne licho. Ujada i pędzi, a spod pazurów iskry lecą za każdym łap o chodnik uderzeniem! I inne bestie w kundli skórach się do tego pościgu za chłopcem meldują. Lecz złe licho go nie dogoni bo silnik w hulajnodze ma moc ogromną. 250W napędza ognistą maszynę na 6-cio calowych kołach.

  Pędzi przez miasto chłopiec, a wiatr gładzi jego świeżą cerę. Potu ani zmęczenia chłopiec nadal nie uświadcza. Zrównał się z nim na trasie przyjaciel na rowerze i pod krawatem.
  Przyjaźń ich łączy, wspólna droga i rywalizacja o serce tej samej kobiety. Marioli co oczy ma w kolorze błękitnych niezapominajek, a usta słodkie Mariola ma jak Coca-Cola.

  Razem do celu podróży dotarli. Widną zaraz razem pojadą, każdy na swoje piętro. Przyjaciel rower odstawia, blokady zakłada, szyfry uskutecznia, betonowe krawężniki przyciąga by rower łańcuchem skuć. Siodło, kierownicę i koła odkręca by nikt od ramy ich nie ukradł. Teraz dopiero widać że krawat językiem się okazuje, a zmęczenie przyjaciela z nóg ścina.

  Spocony, obwieszony kołami, siodło i kierownice w rękach dzierżąc do tej samej windy z chłopcem zaraz wskoczy. Chłopiec czysty z hulajnogą pod pachą, przyjaciel śmierdzieć coraz bardziej zaczyna. Drzwi windy otwierają się z wolna, a blask przez szczelinę drzwi coraz jaśniejszy się staje. To blask który bić może jedynie od Marioli. Tą samą windą jechać będzie chłopiec z hulajnogą, Mariola z oczami w kolorze błękitnych niezapominajek i cuchnący przyjaciel odziany w połowę roweru.

  Kogo wybierze Mariola? Komu usta odda słodkie jak Coca-Cola. Wybrała chłopca który wybrał hulajnogę Motus city XD 6 i żyli długo i szczęśliwie!

 5. KasiA pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  W każdym z nas drzemie małe dziecko, które potrzebuje trochę beztroski i wytchnienia od natłoku codziennych obowiązków. Z Motus City XD 6 możemy sprawić, że codzienna droga do biura będzie przygodą i zastrzykiem adrenaliny, a my nie odpędzimy się od gapiów. No no jak to w garniturze na hulajnodze? 30 na karku a my wskakujemy na deskę? Czemu nie! Uczmy się cieszyc chwilą i robić to co chcemy. Postawmy na spontaniczność, cieszmy się młodością. Z Motus jest to możliwe! Największą zaletą tej hulsjnphi jest kompaktowość! Po przyjeździe do pracy możemy spokojnie ją złożyć i schować pod biurkiem, albo użyć jako pretekstu do podwyżki. Dzięki małym rozmiarów po złożeniu może tworzyć nam także w podróżach komunikacją miejską, w końcu chcieć to móc. Już widzę miny kolegów, gdy podjadę pod biura na dwóch kółkach.. i to nie będzie motor!

 6. Stachu pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Jest bio-eko-vege-antyperspirantem. Nie zawiera GMO, cukru, laktozy i glutenu.

 7. FarAwayRorller pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największa zaleta Hulajnogi MOTUS City XD 6, to:

  Primo – wigor i funkcjonalność na 6!
  Secundo – eXtremalna Doskonałość – XD 🙂 …
  … jednym słowem – City MOTUS:
  Mobilna-Odjazdowa-Twoja-Uniwersalna-Superhulajnoga

  Ahoj MOTUS xD (Go 7way MOTUS)

 8. Monika pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest to,że MOŻE JEŹDZIĆ ZAWSZE! Dojeżdżam do pracy rowerem przez cały rok i już przy temperaturze -15 przerzutki odmawiają mi posłuszeństwa. I wtedy jest bieda 🙂 Myślę,że hulajnoga MOTUS City XD 6 dałaby radę! Nie mówiąc już o tym,że przy +30 stopniach pędząc MOTUSEM 25km/h wreszcie dotarłabym na czas do pracy, w dodatku sucha i nie zziajana XD. No i mogłabym ją zabierać wszędzie ze sobą co nie zawsze jest możliwe z moim rowerkiem kochanym (np.na 6 piętro bez windy 🙂 )

 9. MrSzymbeq pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Oczywiście według mnie największą zaletą jest silniczek można fajnie pomykać taka hulajnogą w dodatku mamy lato wiec taka hulajnoga w sam raz na takie pogody plusem też na pewno jest system składania „SHOTGUN” bardzo dawno nie miałem do czynienia z hulajnogą może czas to zmienić 😀

 10. Piotrekk pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  – Legalny shotgun
  – Szef zadowolony, bo w korku do pracy sie nie stoi – zawsze na czas przy biurku
  – Amortyzator na nierowny chodnik obok zakorkowanej drogi – komfort 🙂

 11. aka pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Hulajnoga MOTUS City XD 6 jest w pełni kompatybilna z moimi dziećmi 🙂 Oboje, zwłaszcza syn, posiadają amortyzator przeciwwstrząsowy i rozpędzają się do 25 km/h mniej więcej 🙂 Nie posiadają niestety systemu shotgun , ale może i dobrze bo pozwala im to jeździć jeszcze w fotelikach samochodowych…

 12. sobe pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Wolter: „Posiadanie tak nowoczesnej i pożądanej przez wszystkich hulajnogi oddaliłoby od każdego dziecka (duchem lub wiekiem) podczas wakacji trzy wielkie niedole – nudę,występek i ubóstwo.”

 13. 1matii1 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Poprawa mobilnosci i ułatwienie drogi do swiatlosci
  Wyższe prędkości i twarz pełna radości
  Rzadkie ładowanie i szybkie drogi pokonywanie
  Dizajn klawy i w oczy kobiet skierowany
  Dziury wyoutowane dobrze zamortyzowane

 14. Piotrek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Jedna noga odpoczywa bardziej. I można nogi zmieniać. To już 2 zalety!

 15. Ewciulka9103 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Mega hulajnoga.
  Ogromne robi wrażenie.
  Ta prędkość, poczuć wiatr we włosach to moje marzenie.
  Usprawni przemieszczanie dzięki prędkości.
  Szybkie tempo, adrenalina.
  Całymi dniami jeździłaby nią moja dziecina.
  I bez ogródek przyznam szczerze, że lepiej by się nią jeździło niż na rowerze.
  Ta zwinność,
  dYnamika XD 6 to dla moich uszu muzyka.

  Szybkość to najwieksza zaleta tej hulajnogi, Dzieki niej można pokonać nawet z wybojami drogi.

 16. Ulisses pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Odpowiedź wydaje się oczywista – stosunek jakości do ceny. Rynek małych pojazdów elektrycznych rozwija się niesamowicie szybko, jednakże pomimo tego wybór urządzenia odpowiadającego naszym potrzebom jest stosunkowo trudnym zadaniem. Powodów takiego stanu rzeczy jest wiele, ja wskażę chociażby jeden, tj. brak elektronicznych gigantów w tym segmencie rynku, których nazwy byłyby błyskawicznie rozpoznawane przez większość potencjalnych klientów. W związku z tym wybierając pierwszy pojazd tego typu, powinniśmy być stosunkowo ostrożni i stawiać przede wszystkim na firmy, które oficjalnie działają na naszym rynku – jak chociażby Motus. Oferowana przez tego producenta hulajnoga City XD 6 świetnie wpasowuje się w potrzeby klientów, szczególnie takich którzy stawiają pierwsze kroki w świecie małych elektrycznych dwuśladów. Za relatywnie niską cenę model ten oferuje całkiem niezłe osiągi, które powinny zadowolić każdego amatora tego typu pojazdów.

 17. Sławomir Filas pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zaletą hulajnogi MOTUS CITY XD jest każdy szczegół w konstrukcji dążąc do idealnego środka transportu dla każdego maniaka wspaniałej beztroskiej jazdy przemierzającego ulicami każdego miasta wprowadzając wir porywającej przygody i zabawy XDXD

 18. palcia1612 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Pędzisz miastem na Motusie
  Nie straszni Tobie Ci w Lexusie.
  Składasz Motus jednym ruchem,
  I już jedziesz autobusem.
  Czy do pracy czy do szkoły
  Zawsze jesteś pierwszy i wesoły.

 19. Grzegorz Kasprowski pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Bardzo fajna, wystrzałowa i do tego kolorowa, bardzo fajne są kolory to na pewno są walory, chciałbym na niej zwiedzać świat, marzę o takiej od wielu lat

 20. Jakub pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Według mnie najlepszą zaletà hulajnogi jest możliwość złożenia jej dzięki temu nie zajmie ona dużej przestrzeni w naszym domu szkole lub w samochodzie jej drugą zaletą jest możliwość pokonanania dużej odległości z dosyć wysoką prędkością poco przemieszczać się autem z rodzicami skoro dziecko może jechać hulajnogą natomiast rodzic może jechać rowerem dzięki temu uprawiamy sport oraz pomagamy w ten sposób naturze ponieważ nie zatruwamy środowiska spalinami ponieważ nasz środek transportu jest ekologiczny więc natura może chociaż na chwilę odpocząć od intensywnego oczyszczania powietrza.

 21. Łukasz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem najlepszą zaletą tej deskorolki jest ergonomiczność i wygląd. Ponieważ jest bardzo dobrze wykonana wizualnie. Szybko się ładuje i przyśpiesza.

 22. Mariusz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą jak i wadą jest sam wygląd , wiem że gdybym ją wygrał to moja córa nie dała by mi żyć jakbym nie dał jej na niej jeździć gdyż jest wielką fanką jeżdżenia na hulajnodze, a ta ma jeszcze typowy młodzieżowy wygląd i jest łatwa w transporcie

 23. Mikołaj pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest to, że można z dzieckiem śmignąć do przedszkola (i wrócić) zanim żona skończy się malować 😉

 24. Adam pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Hulajnoga Motus ma bardzo wiele zalet. Duży zasięg, stabilność podczas jazdy, jest bardzo zwinna i co ważne szybka 🙂 posiada też komputer pokładowy ktory nad tym wszystkim czuwa. Dodatkowo występuje w dwóch wersjach kolorystycznych więc każdy dopasuje ją do siebie. Ale moim zdaniem jej największą zaletą jest jej mobilność. Połączenie niskiej wagi oraz systemu składnia Shot Gun powoduje że nawet po wyczerpaniu jej pojemnego akumulatora ( zasięg nawet 20 km *.*) bez problemu dotransportujemy ją do źródła prądu. Poza tym firma MOTUS jest polską firmą co jeszcze mocnej świadczy o jej solidności 🙂

 25. Aligator pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Jej największą zaletą jest to, że ma w nazwie „XD”. Dodaje jej to +43 do bycia cool. Z automatu osoba, która na niej jedzie dostaje 3/4 wartości tych punktów, co daje 32,25 pkt dla tej osoby. Nie zapomnijmy również, że „XD” to w rzeczywistości uśmiechnięta buźka i to właśnie sprawi, że posiadasz tej „limuzyny” będzie zawsze rozradowany. Na koniec, nie można nie wspomnieć o walorach artystycznych liter „X” i „D”. Są one piękne pod każdym kątem. „X” – symbol równowagi (jeśli obrócimy go o 180°, dalej będziemy mieli „X”) – daje nam to pewność, że nie będziemy się wywracać na tej hulajnodze. „D” – jest pięknem samym w sobie, więc nie trzeba się głębiej rozpisywać, lecz dać się porwać temu pięknu ukrytemu w niepozornym dwókołowcu!

 26. Michał pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Stosunek cena jakość

 27. Marcin pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Hulajnoga jest niezastąpiona na uliczne zakamarki więc jest idealna by gromadzić pozytywną rozrywkę podczas wolnego czasu:) Główna zaletą jest to że nic nie trzeba robić jeździ sama, akumulatorek idealnie naladowany gwarantuje przejażdżkę na jednym ładowaniu wszystkich ścieżek rowerowych w moim mieście 🙂 co tu duzo pisac Motus City to urzadzenie dla kazdego leniuszka ktorego technologia radzi mu by podazac z glowa a nie miesniami 🙂

 28. Judyta pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą tej hulajnogi jest niepowtarzalna radość z jazdy! Bo jak tu nie być szczęśliwym gdy:
  – gładko i bez zbędnych wstrząsów! omijasz korki i w końcu nie spóźniasz się do pracy!
  – nie musisz niczym doskonały logistyk planować trasy , po prostu wsiadasz i jedziesz a gdy potrzebujesz to bez problemu za pomocą jednego pociągnięcia składasz hulajnogę i zabierasz ją w dalszą podróż, mówiąc krótko: Szach-mat a raczej Shotgun!
  – Nie musisz napinać mięśni – jest super lekka i wygodna transporcie
  – 15 km na jednym ładowaniu ! Spokojnie dotrzesz tam gdzie potrzebujesz
  Po prostu Motus i jesteś napędzany radością!

 29. Wiolka pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Choć mam 18 lat na jedną nogę
  Przytuliłabym z przyjemnością taką Hulajnogę
  Do pracy codziennie 6 km chodzę
  A tak będę szybciej dzięki Hulajnodze
  15 km przyjadę na jednym ładowaniu
  I nie ma problemu przy jej składaniu
  Cóż więcej chcieć
  Muszę ją mieć
  Syn też już ręce rozkłada
  Taka Hulajnoga to gratka nie lada
  Szybka bo 25km/h ,łatwa w składaniu i przyjemna jazda
  Wiatr we włosach, w zębach muchy
  MOTUS City XD 6 jest najlepsza
  Takie doszły do mnie słuchy

 30. Krystian pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Uważam, że największą zaletą hulajnogi Motus jest niezwykła mobilność oraz zasięg. Wyobraźnią wskakuję na nią wychodząc z domu, dojeżdżam na szybkie zakupy, czy docieram do najbliższego przystanku komunikacji gdzie następnie dojeżdżam do pracy. Ej ju pa jej wsiądź i jedź gdzie chcesz.

 31. abyabyaby pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zdałem maturę i złożyłem papiery na studia. Dojazd do uczelni mam fatalny. Muszę jechać dwoma autobusami, a komunikacja w naszym mieście często zmienia trasy, bo ciągle remontują ulice. Przychodzisz na przystanek i okazuje się, że został przeniesiony gdzieś indziej. Nie chcę się spóźniać na wykłady, bo to mój wymarzony kierunek. Jakby tego było mało, potem czeka mnie wspinaczka po olbrzymiej ilości schodów. 25 km/h i 15 kilometrów na jednym ładowaniu sprawia, że hulajnoga MOTUS City XD 6.jest dla mnie atrakcyjnym i w dodatku bezpłatnym środkiem transportu. Mógłbym nawet ominąć schody i wjechać na górę ulicą. Na niej trasa dojazdu byłaby dla mnie nieporównywalnie łatwiejsza. By załatwić sprawy rekrutacyjne straciłem 3 godziny! Z tą hulajnogą zajęłoby mi to około 60 minut.

 32. holerka pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Mikołaj pisze:
  06/07/2018 o 22:06
  Odpowiedź w konkursie: odpowiedź skopiowana z internetu….

 33. Marek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  15 kilometrów na jednym ładowaniu to dla mnie przyjemna jazda tam i z powrotem do babci skrótem, z którym żaden samochód sobie nie poradzi, ale hulajnoga jak najbardziej. Mógłbym do niej docierać szybciej i w ciekawszy sposób, żeby skosić jej trawnik czy coś naprawić lub zwyczajnie spędzić z nią czas po drodze ciesząc się pięknymi widokami, a nie przepełnionymi, zadymionymi drogami, na których często są korki.

 34. Adrian pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zdecydowanie największą zaletą hulajnogi MOTUS City XD 6 jest jej zasięg oraz prędkość. 15 km zasięgu przy prędkości do 25 km/h to bardzo dobry wynik. Hulajnoga może być świetnym pojazdem komunikacyjnym w dużym mieście. Można nią jeździć po chodniku i omijać korki. Byłbym bardzo szczęśliwy wygrywając taką hulajnogę i testując ją w Krakowie – mieście o jednych z największych korków w Polsce oraz częstych problemach ze smogiem.

 35. Andżelina pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaleta hulajnogi MOTUS City XD 6 jest to, ze jest ona firmy MOTUS. Nie oszukujmy się ale dobra firma to dobrze wydane pieniądze

 36. Katarzyna pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi Motus City XD 6 jest oprócz jej nowoczesnego looku kompaktowość i możliwość niekłopotliwego transportu z racji funkcji składania,co stanowi duże udogodnienie podczas np. wieloetapowej podróży.

 37. Solinar pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Mamy wyobrażenie, iż hulajnoga MOTUS City XD 6 jest przeznaczona do użytku jedynie dla nastolatków czy osób młodych. Uważam, że główną zaletą owej hulajnogi jest jej łatwość obsługi i prostota, bez skomplikowanych mechanizmów czy zaawansowanych oprogramowań. Dzięki temu ten środek transportu może być również wykorzystany przez osoby starsze, dla których tego typu urządzenia jeszcze do niedawna były tylko fantazją, żywcem wyjętą z filmów sci-fi. Taka przystępna obsługa i łatwa jazda na pewno zachęci osoby z większą liczbą wiosen do wypróbowania nowej technologii, która będzie w stanie im pomóc w codziennym życiu, podczas robienia zakupów,czy przemieszczania się z punktu A do punktu B.

 38. abuk111 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą hulajnogi Modus jest jej… waga! Wynosi ona zaledwie 7,4 kilograma, mniej niż zgrzewka wody mineralnej czy przeciętna torba wypełniona zakupami. Dlaczego jest to takie korzystne? Ponieważ sprawia, że pojazd staje się jeszcze bardziej mobilny. Kiedy pojawia się jakaś przeszkoda, przez którą nie możemy przejechać, nie trzeba szukać objazdu. Wystarczy szybko złożyć sprzęt, wziąć go w ręce, przejść i jechać dalej. Nie jest problemem także wsiąść z nią do autobusu i tramwaju i przebyć większą odległość. Tak naprawdę niewielka waga sprawia, że urządzenie staje się kompletne i w idealny sposób pomogłoby mi w codziennym poruszaniu się!

 39. sedziej pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Lubię stopki. Każde, a począwszy od stopek w dokumentach z ilością stron. Światła „Stopki” na skrzyżowaniach, by mieć czas na rozgrzanie silnika przed startem równo z zielonym. Stopki do butów, ale tylko własne. Stopki w życiu, na zastanowienia się którą przyszłość powinienem sobie stworzyć. Stop kawki – bynajmniej nie na uzupełnienie inwentarza latającego, ino na doładowanie kofeinowe.
  A ta stopka, ta wyjątkowa stopka w hulajnodze. Składana jak marzenie, inżynieryjny duch ergonomii. Składana przejrzyście, na której można się oprzeć.
  Wielu próbowało ze stopkami. Ten model wyszedł przesprężyście.
  To jej zaleta. Nie jedna, lecz arcyważna.

 40. Kinga ŁUCAK pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zaletą Motus City XD 6 jest to że jest idealnym środkiem transportu w mieście ( nie marnujemy czasu na korki), jak również można nią jeździć do sklepu a zakupy wieszać na kierownicy tej nowatorskiej hulajnogi. Dodatkowo Motus City XD 6 jest szybka, prędkość można ustalić za pomocą 3 biegów,bardzo zwinna, solidnie wykonana i można z ją podróżować wszędzie dzięki możliwości jej składania.
  Ze wszystkich hulajnog w przedziale cenowym które oglądałam do 1000zł ta była najlepsza:)

 41. Mikołaj pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Z pewnym uszanowaniem wam odpowie że Starannie wykonana rama pozwala na stabilne poruszanie się hulajnogi elektrycznej Motus City XD 6 niemal po każdej nawierzchni. Ty wybierasz kolor aluminiowych kół i wykończeń. Masz do wyboru dwa kolory wersje RED lub GREEN.

  Hulajnoga elektryczna Motus City XD 6 najprawdopodobniej jako jedyna została wyposażona w super sprawny i intuicyjny system składania “SHOT GUN” Jednym sprawnym pociągnięciem uruchamiasz mechanizm i już po sprawie Twoje urządzenie gotowe do przenoszenia. Sprawdź sam i ciesz się jazdą do woli.

 42. krzyssok pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Miejski kabriolet 🙂 kosmiczna technologia, alu felgi, klimatyzowane miejsce kierowcy , a w korkach nawet Lambo wysiada. W czasie deszczu mieści się w komunikacji miejskiej

 43. Rajmund pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Można zabrać kobietę na długi spacer, a gdy biedactwo osłabnie, wyciągnąć z plecaka hulajnogę i szarmancko zaoferować transport. Jeśli tylko nie odjedzie w siną dal jest nasza!

 44. Mona pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą jest to, że moim MOTUS mogę okrążyć moje City aż 6 razy XD na jednym łodowaniu i nie spóźnię się do pracy, nareszcie.

 45. gloin111 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Najlepsze w tej hulajnodze jest jej nazwa, Motus. Coś jak połączenie angielskich słów, move i lotus (producent aut). Dla mnie wydzwięk nazwy nawiązuje do tradycji firmy i odbieram ją bardzo pozytywnie.

 46. WeblerTV pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem największą zaletą deski elektrycznej MOTUS City XD 6 jest jej mobilność XD. Gdy bateria się rozładuje można na niej jechać jak na hulajnodze zwykłej. Gdy idzie się gdzieś można złożyć naszą deskę i zapakować na plecy. Nie małą zaleta jest też kolorystyka tej deski bo każdy wie że czarny pasuje do wszystkiego.

 47. Jarosław Dysław pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Wyobraźcie sobie… Jest piękny lipcowy poranek, jadę swoją hulajnogą elektryczną. Zamiast jechać zatłoczonym autobusem, jadę wzdłuż Bystrzycy aż do samego centrum. Siadam, wyciągam z plecaka laptopa i delektuję się w kawiarni pysznym espresso z ekwadorskich ziaren. Po ogarnięciu pracy ruszam na wystawę do Centrum Spotkania Kultur, po drodze spotykając znajomych i „zagadując” się ponad pół godziny. To właśnie niespodziewane spotkania i codzienne sytuacje są największą zaletą Motus City XD6

 48. Marcin Luc pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Największą zaletą jest amortyzator przy przednim kole. Jest to chyba jedyna elektryczna hulajnoga która takowy posiada, a jest to bardzo ważne biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary kółek i ryzyko ich zniszczenia na naszych pięknych polskich drogach. Dzięki tem uamortyzatorowi możemy czuć się bezpieczniej w trakcie podróży oraz cieszyć się jazdą niekoniecznie przez cały czas przepatrując drogę przed nami w poszukiwaniu dziur w drodze.

 49. Mateusz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Zaleta to niesłychana,
  gdy hulajnoga jest składana.

  Miejsca wiele nie potrzebuje,
  a do tego sprawnie się ładuje,
  zaś silnikowi mocy nie brakuje.

  Do szkoły czy pracy Cię zabierze,
  nie potrzebne jej żadne prędkościomierze.
  25 km na godzinę wyciągnie,
  a swoim designem uwagę przyciągnie.

  Wsiądź już dziś na Motusa
  i poczuj się jak właściciel Lotusa.
  Wiatr we włosach niech pohula,
  zobacz w sobie szos króla.

 50. Onda pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Oglądałam tą hulajnogę w sklepie.Dla mnie najważniejszą jej zaletą jest jej wielkość i jakość wykonania.Nie toleruję produktów ,które są do użytku na 1 raz.Ten sprzęt jest odpowiedni dla większych użytkowników i jest w stanie dobrze działać przy większym nacisku wagi.Nie mam podejrzenia ,że podczas użytkowania tego pojazdu szybko się zepsuje i śmigając na nim czułabym się bezpiecznie .


reklama