, TOP-10 Wideorejestratory

Jaki wideorejestrator wybrać? TOP-10 (2019)

top-10 wideorejestrator
Popularne produkty:

14 odpowiedzi na “Jaki wideorejestrator wybrać? TOP-10 (2019)”

 1. kleverok mari pisze:

  Dzięki za interesującą recenzję. Rejestratory są bardzo ważne w podróży. Jest tak wiele sytuacji, które oszczędzają. Mam rejestratora Supra SCR-650 na stronie allmega.pl/video…istratory/ i posiadam jego specyfikację techniczną. Z jakiegoś powodu nie dostał się do recenzji. Chociaż jego jakość fotografowania jest również dobra.

 2. kleverok rej pisze:

  Dziękujemy za szczegółową recenzję. Temat wyboru magnetowidu jest dla mnie odpowiedni. Mój niedawno przewrócony i popękany aparat

 3. hubertus pisze:

  mogę polecić kamerkę Mikavi. Mam u siebie i nigdy mnie nie zawiodła. Obraz wyraźny i ostry. Zgadzam się z opisem w artykule.

 4. big game pisze:

  Gdzie jest kamerka camroad mirror 2.0 od overmax ja się pytam? Chyba jedna z lepszych w swoim przedziale cenowym, kamera przód-tył. Jakość nagrywania też na wysokim poziomie, nic nigdy mi się jeszcze nie przycięło.

 5. Jan pisze:

  Szczególnie podoba mi się opis Mikawi i podane parametry 4K Ultra HD 2880×2160
  Prawdziwe 4K to 3840×2160 i z tego co wiem to jedyną taką kamerę samochodową ma w ofercie inna firma a jej cena jest znacznie wyższa. No cóż napisać można wszystko.

  • Grzegorz Szczypa pisze:

   To nie jest mój autorski opis, niestety tak brzmi pełna nazwa własna produktu: „Mikavi PQ3 GPS 4K WiFi”.

   • Kamils pisze:

    Faktycznie informacja lekko naciągnięta, ale sam mam tą kamerę i obraz w Full HD jest naprawdę niezły! Pozostałe parametry również ok, jak na tą cenę.

  • Artur pisze:

   To prawda, nie jest to natywne 4K. Jednak moim zdaniem użycie w tym przypadku „4K” w nazwie jest do przyjęcia. Obraz jest nagrywany w 2880x2160p, a następnie interpolowany i finalnie efekt jakości jest jak 4K.

   • Klient pisze:

    Jest jak 4K ale to jednak nie 4K czyli robimy z klientów jeleni. Fajnie by było jak by na autach 4 cylindrowych pisali że ma V8 bo osiągi zbliżone. Gdzieś jest granica absurdu. Te niby drobne różnice są istotne bo matryca jest droższa bo potrzebuje znacznie lepszego procesora itd …a na końcu wychodzi cena bo pomiedzy BlackVue a Mikavi jest drobna różnica.

 6. HUBERT pisze:

  Jeśli top ma oznaczać sprzęt z górnej półki to to zestawienie niestety nie jest trafione. Najlepsze dostępne urządzenia to trochę inny poziom cen, inne marki, i możliwości. Gdzie jest BLACKVUE , czy THINKWARE.

  • Grzegorz Szczypa pisze:

   „Top” oznacza polecane wybory z różnych półek cenowych, nie jest zbiorem najdroższych urządzeń – skupiałem się na tych przedziałach cenowych, które są najpopularniejsze. Za najdroższy model BV kupiłbyś pewnie wszystkich bohaterów tego wpisu 😉

 7. mikky231 pisze:

  Teraz czekam na c9 z Lamaxa. Natknąłem się przez kamerkę sportową. Bardzo dobre parametry ma jak na kamerę w cenie do 700zł. Kontrast może dziwny, ale jak to wszystko widać na dalekie metry dobrze.

  • jasiak11 pisze:

   I jak myślisz o kupnie? A może już kupiłeś? Wygląda dobrze, Lamaxa znam, ale brakowało mi czegoś lepszego niż ta ich c7. C9 wygląda już na poziom high end

 8. b-ciachurski.pl pisze:

  Bardzo dobry artykuł 🙂

Dodaj komentarz


reklama