środa, 16 stycznia 2019, Szymon Marcjanek

Jaki wideorejestrator wybrać? TOP-10 (2019)

SMARTGPS DVR-1300L
SMARTGPS DVR-1300L

0 odpowiedzi na “SMARTGPS DVR-1300L”

 1. hubertus pisze:

  mogę polecić kamerkę Mikavi. Mam u siebie i nigdy mnie nie zawiodła. Obraz wyraźny i ostry. Zgadzam się z opisem w artykule.

 2. big game pisze:

  Gdzie jest kamerka camroad mirror 2.0 od overmax ja się pytam? Chyba jedna z lepszych w swoim przedziale cenowym, kamera przód-tył. Jakość nagrywania też na wysokim poziomie, nic nigdy mi się jeszcze nie przycięło.

 3. Jan pisze:

  Szczególnie podoba mi się opis Mikawi i podane parametry 4K Ultra HD 2880×2160
  Prawdziwe 4K to 3840×2160 i z tego co wiem to jedyną taką kamerę samochodową ma w ofercie inna firma a jej cena jest znacznie wyższa. No cóż napisać można wszystko.

  • Grzegorz Szczypa pisze:

   To nie jest mój autorski opis, niestety tak brzmi pełna nazwa własna produktu: „Mikavi PQ3 GPS 4K WiFi”.

   • Kamils pisze:

    Faktycznie informacja lekko naciągnięta, ale sam mam tą kamerę i obraz w Full HD jest naprawdę niezły! Pozostałe parametry również ok, jak na tą cenę.

  • Artur pisze:

   To prawda, nie jest to natywne 4K. Jednak moim zdaniem użycie w tym przypadku „4K” w nazwie jest do przyjęcia. Obraz jest nagrywany w 2880x2160p, a następnie interpolowany i finalnie efekt jakości jest jak 4K.

 4. HUBERT pisze:

  Jeśli top ma oznaczać sprzęt z górnej półki to to zestawienie niestety nie jest trafione. Najlepsze dostępne urządzenia to trochę inny poziom cen, inne marki, i możliwości. Gdzie jest BLACKVUE , czy THINKWARE.

  • Grzegorz Szczypa pisze:

   „Top” oznacza polecane wybory z różnych półek cenowych, nie jest zbiorem najdroższych urządzeń – skupiałem się na tych przedziałach cenowych, które są najpopularniejsze. Za najdroższy model BV kupiłbyś pewnie wszystkich bohaterów tego wpisu 😉

 5. mikky231 pisze:

  Teraz czekam na c9 z Lamaxa. Natknąłem się przez kamerkę sportową. Bardzo dobre parametry ma jak na kamerę w cenie do 700zł. Kontrast może dziwny, ale jak to wszystko widać na dalekie metry dobrze.

  • jasiak11 pisze:

   I jak myślisz o kupnie? A może już kupiłeś? Wygląda dobrze, Lamaxa znam, ale brakowało mi czegoś lepszego niż ta ich c7. C9 wygląda już na poziom high end

 6. b-ciachurski.pl pisze:

  Bardzo dobry artykuł 🙂

Dodaj komentarz


reklama