Wygląda na to, że Ubisoft szykuje coś dla fanów serii o skrytobójcach. Asssassin’s Creed Shadows otrzymać ma w niedługim czasie DLC, które zdradziło pewne sekrety, które będzie miało do zaoferowania. Kiedy w takim razie należy się go spodziewać?
Cóż, nie minęło wiele czasu, by mówić o kolejnym akcie tego, co znamy od lat. Asssassin’s Creed Shadows ma otrzymać bowiem DLC, które oczywiście doda zawartość do gry francuskiego studia. Sprawdźmy w takim razie, co na moment obecny o nim wiemy.
Asssassin’s Creed Shadows otrzyma dodatek DLC, kiedy?
Przygody Yasuke i Naoe tak, jak można było się tego spodziewać, mają otrzymać rozszerzenie. Aktualnie nie ma wiele informacji o szczegółach, które mają zostać dodane do gry Ubisoftu, jednak wiemy małe co nieco. Mówimy tutaj o DLC o tytule Claws of Awaji.

fot. Ubisoft
Dzięki informacjom Insider-Gaming, wiemy także, iż dodatek ma zostać wydany końcem lata / początkiem jesieni, czyli we wrześniu. Będzie to oczywiście DLC… płatne. Ciekawe jednak, ile Francuzi policzą sobie za taki dodatek – 30-40$? Znając realia rynku, a szczególnie Ubisoftu, tak właśnie może być. Moim zdaniem to wręcz plucie w twarz osobom, które jednak skusiły się na zakup tego wątpliwej jakości tytułu.
Bo nie ma co się oszukiwać – Shadows nie jest żadnym sukcesem, co udowadniają osoby mocno związane z branżą gier. Gdyby był – to nie widzielibyśmy po ostatnim raporcie finansowym dużych spadków na giełdzie. Pozytywną informacją jest jednak to, że Ubi pracuje nad trybem kooperacyjnym. W grze, gdzie mamy dwóch głównych bohaterów, mamy naprawdę spore możliwości w tym zakresie.
Czy to coś jednak zmieni?
Cóż, zależy, jak na to patrzeć. W kontekście sytuacji firmy – pewnie nie, tutaj nadzieja jest już pokładana w remake’ach / remasterach starszych gier z serii Assassin’s Creed, nad którymi pracuje francuska firma. Tylko czy to będzie sukces na miarę chociażby wydanego niedawno Obliviona?
Źródło: KitGuru, Insider-Gaming
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Dodaj komentarz