Po ogłoszeniu tego, że Call of Duty Black Ops 7 pojawi się jeszcze w tym roku, przyszedł czas na odpalenie przedsprzedaży. Do sieci trafiły informacje, kiedy ma ruszyć zbieranie preorderów na najnowszą część kultowego FPS-a. Ile jednak nowa gra może kosztować?
Nie da się ukryć, że seria CoD jest nadal bardzo popularna. Call of Duty Black Ops 7 może więc być kolejnym sukcesem, choćby dlatego, że stoi za nim Treyarch. Odpowiadają oni, chociażby za część World at War, do której żywię wielką sympatię. No ale dobra, to co z tym preorderem?
Call of Duty Black Ops 7 – kiedy start przedsprzedaży?
Najnowsza część strzelanki od Activision pojawi się jeszcze w tym roku. Pisałem o tym niedawno, więc jeżeli jesteście ciekawi potencjalnej daty premiery, czy tego, jak wygląda trailer, to zachęcam do sprawdzenia. Wracając — najnowsze informacje, które pojawiły się w serwisie ITHome, mówią o potencjalnej dacie wystartowania przedsprzedaży.
Mowa jest o 20 czerwca, czyli w zasadzie nieco ponad tydzień. To całkiem wczesna data, patrząc na to, że premiera prawdopodobnie — tradycyjnie — miałaby mieć miejsce w październiku. To dawałoby jakieś 4 miesiące czasu na to, by sprzedać jak największą ilość kopii, przed rzeczywistą premierą gry.
Czyli co, skok na kasę?
Może tak, a może nie. Generalnie to ciężko powiedzieć, jednak pojawia się w takim razie pytanie, czy do sieci trafią minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe. Znaczy… na pewno trafią. Wątpliwością jest jednak to, czy stanie się to wraz ze startem przedsprzedaży. Bo jeżeli nie, to będzie to zwyczajna farsa. Jak można by sprzedawać grę na PC, gdzie nie są znane wymagania sprzętowe?
Mam więc nadzieję, że wraz ze startem przedsprzedaży, poznamy wymagania co do komputerów przez nową produkcję Treyarch. No ale co jeszcze z tą ceną? Patrząc na tendencję wzrostową, nie zdziwię się, jeżeli poprzednie, standardowe 350 złotych, zamieni się na coś bliżej 400 złotych. Oby nie, no ale — kto wie.
Nowy CoD jeszcze w tym roku! Black Ops 7 oficjalnie zapowiedziany, ale czy nie nazbyt futurystyczny?
Źródło: ITHome, opracowanie własne
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Dodaj komentarz