,

Świąteczna promocja Steam (2014)

Popularne produkty:

Komentarze: 12

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Klark, :

  Jutro news do śmieci ale wróżenie z fusów fajne. Generalnie wszystkie gry co były na wyprzedaży miesiąc temu będą znowu. Hype na DayZ już się raczej wypalił Janusze od Halla się spóźnili ze 2 lata z tą grą. A gra jak była tak jest nieskończona. Nie napalałbym się z jakąś fajną przeceną this war of mine gra zbyt nowa mi się wydaje.

 2. funMe, :

  No szkoda, że dopiero dzisiaj ten news, faktycznie tydzień temu by było lepiej. Ale dla dziecka to niespecjalnie jest co wybrać. Krew i zgroza tylko

 3. Wojtek, :

  Najlepiej w ogóle zrezygnować z tej wypożyczalni gier jaką jest Steam

  • Tezert, :

   najlepiej piracić ? szczerze to wolę ‘wypożyczyć’ grę na steam za 20zł i mieć ją przynajmniej kilka lat (choć i tak przejdę ją max raz lub dwa), niż dać nawet kilka razy więcej za pudełkową skoro przejdę ją raz i na półkę.

   • Usy, :

    Żart? Tutaj nie chodzi o piratów. Pudełkowe wersje są tańsze w 90% przypadków. Tylko dlatego większość kupuje takie a nie inne. Cena i dodatki typu mapa, książka… tworzy ciekawą ofertę. Proszę odnosić się do całej wypowiedzi a nie do jej części jak robią to mierni polscy politycy.

    • Tezert, :

     W którym miejscu odniosłem się do części wypowiedzi ? Wojtek napisał, że najlepiej zrezygnować z wypożyczalni gier jaką jest steam, odpowiedziałem na to jasnym stwierdzeniem, że gry pudełkowe są droższe (news jest o promocjach na steam więc o cenach promocyjnych rozmawiamy). Mógłbyś podać przynajmniej 3 gry (pomijając wiedźmina), które mają pudełkową wersję, która nie wymaga do działania steam lub innej podobnej platformy (origin/uplay czy inne coś)? Oczywiście, że dodatki typu mapa i książka to świetna sprawa, z tym nie da się nie zgodzić.

 4. Bartosz Kuś, :

  Pudełka tańsze? Chyba kolego nie umiesz dobrze szukać, podasz mi linki do sklepów stacjonarnych gdzie dostanę Grida Autosport taniej niż za 21 zł? *** A może watch dogs też dostanę taniej niż 21 zł?

  • Usy, :

   Ogólnie jak chcę kupić grę to szukam nie dłużej niż godzinę. Tak jak pisałem wcześniej w większości pudełka mniej mnie kosztowały. Nie pisałem, że każda gra i zawsze. Od ponad 25 lat kolekcjonuje gry (mam jeszcze kasetki z atarynki) pudełko ma dla mnie swoją wartość ale nie jest argumentem do zakupu.

 5. Bartosz Kuś, :

  Chciałbym Ci polecić właśnie stronę g2a.com bo można tam naprawdę tanio gry kupić. Dla mnie nie ma różnicy czy mam pudełko czy klucz do steama, liczy się tylko zawartość. Przepraszam że w poprzednim komentarzu byłem nie miły ale trochę ciężki dzień mam.

 6. mor, :

  Ale to jest fakt, że często gry w pudełkowych wersjach można znaleźć taniej niż te cyfrowe wersje. Na przykład ostatnio Dragon Age Inqusition widziałem w Saturnie bodajże za 139 zł, podczas gdy wersje cyfrowe oscylują w granicach 200 zł (na allegro 160-170).

  • Tezert, :

   Bo steam itp. bardzo zawyżają ceny, przynajmniej w polsce, dlatego na steam kupuje się gry tylko w promocji.

 7. PanWesz, :

  7 Days to die <- 80h i nadal mi się nie znudziło! Epicka gierka ale tylko na multi z kumplami bo samemu po paru godzinach już się nudzi. (Mody też działają na multi)


REKLAMA