,

Test CHUWI Hi10 pro. Tani tablet dual OS (Windows 10 i Remix)

CHUWI Hi10 pro / fot. techManiaK.pl


Popularne produkty:

11 odpowiedzi na “Test CHUWI Hi10 pro. Tani tablet dual OS (Windows 10 i Remix)”

 1. Kamil pisze:

  Podzespoły bardzo sensowne za tą cenę i niezły komplet złącz. Chyba mnie przekonał 🙂
  Ale skoro już do macie to mam pytanie, można go ładować tylko przez usb-c czy ładuje się też przez zwykłe micro-usb ? A no i czy wspiera szybkie ładowanie ?

  • Alec pisze:

   Ten złom ma co prawda złącze micro usb ale ładowanie tylko i wyłącznie przez usb-c.

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Nie, ładowanie jest tylko przez port typu C. Opcji szybkiego ładowania nie próbowaliśmy. 🙂

 2. Alec pisze:

  Szkoda kasy na ten chłam. Kupiłem i po dwóch dniach to cudo „kopnęło w kalendarz” . Słowem nie daje się uruchomić, w ogóle nie daje żadnych oznak życia i chęci do jakiejkolwiek współpracy. Moja sugestia: lepiej zainwestować trochę więcej w markowy sprzęt zamiast marnować kasę na chinolski chłam wątpliwej jakości.

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Czasami tablety z Windowsem lubią się przyciąć przy wybudzaniu. Być może tutaj tak się stało? Spróbuj najpierw przytrzymać Power przez 10 sekund, aby upewnić się, że sprzęt wyszedł z trybu uśpienia i wyłączył się. Później Power+Vol-up – i tak trzymaj przez 5-8 sekund, aż nie pojawi się menu fabryczne. Jeśli to nie działa, to spróbuj go potrzymać kilkanaście godzin na ładowarce, potem odpiąć, potem podpiąć na nowo, i przytrzymać Power przez 4-5 sekund i puścić. Może się „obudzi”. 🙂 Pozdrawiam

 3. Azawakh pisze:

  Ciekawe urządzenie szczególnie, że korzysta z Remix OŚ, który wydaje mi się optymalnym rozwiązaniem dla tabletów. Na pewno usunąłbym Windows, który uważam za system zupełnie nie tabletowy. Remix OS powinien załatwić wszystkie sprawy i Windows jest dla mnie całkowicie zbędny. Jaka jest cena tego tabletu i gdzie go można kupić?

 4. aves pisze:

  Szukam tabletu na którym będzie działać opTIMA MOBILNY sprzedawca ktoś może sprawdzał czy na remixie to działa bo jak nie to chyba samsung bez klawiatury mi zostanie tylko

 5. aves pisze:

  Poza tym czym różni się ta wersja to chuwi hibooka bo nie widzę róznicy

  • Szymon Marcjanek pisze:

   To bardzo podobne urządzenia, a główna różnica to odmienne systemy operacyjne. HiBook oferuje Windows + Android, podczas gdy Hi10, Windows + Remix.

Dodaj komentarz


reklama