, Microsoft Systemy operacyjne

Windows 8.1 – system wystartuje do pulpitu?


Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Windows 8.1 – system wystartuje do pulpitu?”

 1. Tirinti pisze:

  Mi w Windows 8 brakuje tylko Aero Glass, bez niego okienka na pulpicie wyglądają jak kilkanaście lat temu. masakra a niestety hack z odblokowaniem przeźroczystości daje marne rezultaty.

 2. qwerty pisze:

  Won mi z pulpitem! Wreszcie nie ma tego badziewia zamulacza w w8 a wy tu takie złe loty przynosicie… na co komu durny pulpit? Kafelki są naprawdę świetne – wystarczy się przyzwyczaić i nauczyć modern Ui!

  • pkm pisze:

   będzie możliwość startowania do pulpitu, co jest zrozumiałe i konieczne, przynajmniej do czasu gdy modern UI nie będzie w stanie zastąpić tego pulpitu i trybu okienkowego. W ten sposób (i groźbą zakończenia wsparcia) MS zachęci osoby korzystające z win7 do wypróbowania 8.1. Taka próba przekona prędzej czy później do korzystania z nowego UI, a wtedy będzie można swobodnie, z aprobatą klientów je rozwijać.
   Czas pokazał, że większość użytkowników okienek jest sceptycznie nastawiona do rewolucji i „potrzebuje czasu” 😉

  • Kubik pisze:

   Z ciekawości zapytam: co robisz na komputerze, że tak twierdzisz? Przy specyfice mojej pracy (jestem grafikiem i często mam otwartych kilka aplikacji jednocześnie) Modern UI można traktować tylko jako ciekawostkę.

Dodaj komentarz


reklama