, Laptopy 12-13,3" Sony

Sony VAIO TT – najlżejszy laptop z Blu-ray

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Sony VAIO TT – najlżejszy laptop z Blu-ray”

 1. Veneda pisze:

  Oczywiście, że Blu-ray nie jest konieczny. Jest inny problem. Sprzedawane w Polsce modele nie posiadają modemu 3G. To duża niedogodność. Można sobie wprawdzie dokupić modem na express card, ale to nie to samo. Zaletą takiego rozwiązania jest jednak to, że w takim wypadku można zastosować antenę zewnętrzną, co w modelach z wbudowanym modemem jest nie możliwe, a jak wiadomo u nas nie wszędzie (obojętne w jakiej sieci) pole jest wystarczajaco silne by móc korzystać z usług internetowych, można w takich wypadkach zastosować telefon jako modem, ale to kolejna komplikacja.
  Ostatecznie pytanie brzmi: Dlaczego na polski rynek Sony nie wprowadza modeli TT wyposażonych w modem 3G?

 2. MagiC pisze:

  Jak dla mnie cena prawie 10tys za ten model to przesada…
  Poprzedni model który różni się tym że nie ma Blu-ray’a kosztuje 5tys w Polsce! Obudowa ta sama z włókna węglowego, matryca ta sama na Ledach, 9h pracy i wyprodukowany w Japonii, nowe coraz częsciej są produkowane w Chinach. Polecam szukać modeli wyprodukowanych właśnie w Japonii a nie w Chinach bo jest różnica… Sam wiem jak szukałem właśnie dla siebie TT.

 3. Łukasz pisze:

  VAIO TT jest oczywiście drogi ale cos za coś, technologia Blu-ray to przyszłość, technologia idzie do przodu, tak trzymać

Dodaj komentarz


reklama