, Google Systemy operacyjne

Android 5.0 zagości na dobre w notebookach?

Popularne produkty:

14 odpowiedzi na “Android 5.0 zagości na dobre w notebookach?”

 1. jojo pisze:

  właśnie próbowałem edytować dokument Word na różnych androidowych zamiennikach Office…tragedia, na każdym programiku wygląda to inaczej , wszystko się rozjeżdża choć na kompie było ok. Teraz już wiadomo czemu takie notebooki z andkiem to będą tylko zabawki

 2. Roomack pisze:

  Wow mam nadzieję że to się uda. Z przyjemnością wywaliłbym windę ze swojego laptopa. Na Andku mój i7 z 8GB RAMu śmigałby jak rakieta i odpalał w 3 sekundy :-D. Tylko nie wiem jak ze sterownikami…Ale soft miałbym za kilkanaście max kilkadziesiąt zł zamiast droższy o rząd wielkości albo i dwa.

 3. dalacher pisze:

  Papiak co ty tak jesteś uparty przy tym windowsie 8 i wp8 zero otwartości na nowe możliwości innych systemów operacyjnych.

 4. isaak pisze:

  A co z flashem? Czyżby wielki powrót, bo jak nie to to nie ma sensu.

 5. Papiak pisze:

  Taa.. Już widze jak „płynnie” bedzie chodził ten Android. Po za tym, szybko by sie to nie stało, producenci programów będą musieli optymalizować swoje produkty pod kątem Androida, a to może nastąpić w sporym odstępie czasu od wprowadzenia Androida na NoteBooki.

  • wiek pisze:

   niekoniecznie gdyż jest dużo aplikacji na andka,… a ja trzymam kciuki by andek zamieszkał w laptopach itp… koniec złodziejskiej drożyzny za windows

   • janek pisze:

    Tysiąc pięćset sto dziewięćset aplikacji. Ale zapomniałeś dodać, że to jest chłam i tyle. Wartościowych aplikacji jest pewnie tyle ile masz wszystkich palców. 🙂
    Nie porównuj tego z MS. Sorry, nie ta liga.

 6. qwerty pisze:

  A tak dla rozluźnienia zobaczcie nowy koncpet iOS 7 – jeśli to prawda to mam nadzieje że na Apple posypią się pozwy 😀 zasługują na to…

  youtu.be/ESivYZXYqYE

 7. Danio pisze:

  Zobaczymy jak się to skończy.

 8. Nazir pisze:

  Haha , już raz Google optymalizował android 3.0 pod tablety i skończyło się porażką i pomysł skończył w koszu .

  Teraz Android 4.0 jest wspólny dla tablet i smartfon .
  Uważam że kolejna wersja powinna być optymalizowana jako całość dla całego sprzętu mobilnego i warunek to szybkie aktualizacje.

 9. bubu pisze:

  Czy to będzie koniec Windowsa?

  • bubu pisze:

   Chciałem raczej powiedzieć: Początek końca Windowsa?

  • Nazir pisze:

   Raczej początek końca andro-szpiega jak będzie więcej nowych ofert z Windows’8 i przystępnych cenach.
   Android raczej nie jest w stanie zastąpić do pracy MS a programy dla android to śmiecie zabawki a nie coś co można poważnie potraktować do biura,firmy,urzędu,domu.

   Raczej netbook z android jako zabawka i sprzęt prosty do przeglądania netu i komunikacji mail.

 10. biblok pisze:

  No to teraz pytanie co z Chrome OS,który nie możne zdobyć uznania na laptopach. Może połączą oba projekty, co byłoby bardzo ciekawym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz


reklama