REKLAMA TP
, Aristo Ciekawostki HP Laptopy 11,6 cali Laptopy 12-13,3 cali Laptopy 14-15,8 cali Laptopy 15,8 cali + Na luzie Toshiba

5 najbrzydszych laptopów wszechczasów

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “5 najbrzydszych laptopów wszechczasów”

 1. karo2010 pisze:

  jak tam chcesz, ale mi się podoba Artystyczna edycja HP Pavilion dv6, jak dla mnie ma ładne te wzorki

 2. Mpmp Pmpm pisze:

  „Bentley nie robi tylko samochodów” – takie zdanie oznacza, że Bentey robi wszystko, tylko nie samochoody.

 3. Mi$$ka pisze:

  Chyba najładniejszych Hello Kitty miażdży ten ranking 🙂
  Mam nadzieje że nie będzie więcej takich pomyłek najbrzydszy a najładniejszy to duża różnica…

 4. Jan Kowalski pisze:

  Ciągle gdzieś widzę, jakże światłe, słowa o tym, że o gustach się nie dyskutuje. Jednocześnie nieustannie widuję takie właśnie artykuły i dyskusje pod nimi. Moim zdaniem autorzy często nie do końca rozumieją „target” takich urządzeń oraz to, że bez eksperymentów z designem właściwie nic nowego byśmy nie widzieli. Nigdy. Moim zdaniem Hello Kitty zachywyciłby jakąś dziewczynkę, torebkowa wersja mogłaby którejś pani pasować do butów (kto bogatemu zabroni mieć laptop do każdego koloru) a HP wpadłoby w oko ludziom o luźniejszym i bardziej artystyczno-graficiarskim podejściu do urządzeń tego typu. Są tacy, którym się dana rzecz podoba a innym nie. To, że kobieta pana redaktora nie podoba się koledze, nie oznacza, że od razu jest brzydka, prawda? A zastrzeganie się „subiektywnością” to bzdet i farmazon bo tak naprawdę wszystko jest subiektywne. W takiej sytuacji, mamy po prostu dyskusję o gustach, o których się nie dyskutuje. Można jedynie napisać (by być profesjonalnym), że MI się nie podoba i DLA MNIE jest brzydkie a o tym autor zapomniał i radośnie sobie ora czyjeś projekty. Wstyd.

  • Antoni Żółciak pisze:

   Całe życie dyskutuję o gustach. Jak każdy.

   Skoro już mówimy o „kobiecie pana redaktora” – następnym razem napiszę, które laptopy jej się nie podobają. W równie „światły” sposób.

   Zresztą, znakiem naszych czasów jest kolejna mądrość ludowa. Miejsce de gustibus non est disputandum zastąpiło mniej wdzięczne „o gustach się nie dyskutuje, za gusta dostaje się w mordę”.

 5. bartolinio pisze:

  ten HP tutaj nie pasuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama