, Laptopy 15,8" + Packard-Bell

„Nowość” na tagrach IFA 2009 – EasyNote LJ65

Popularne produkty:

Jedna odpowiedź do “„Nowość” na tagrach IFA 2009 – EasyNote LJ65”

 1. Damian pisze:

  Używam tego sprzętu od 2 miesięcy. Zazwyczaj jestem bardzo powściągliwy jeśli chodzi o ocenę sprzętu, ale ten laptop mnie bardzo miło zaskoczył. Przed zakupem bałem się, że Packard Bell jako mało popularna firma nie jest w stanie stworzyć sprzętu który będzie dobrze działał, lecz miło się zaskoczyłem.
  Przede wszystkim matryca. Jest świetnej jakości, a jej rozmiar 17,3″ doskonale nadaje się do gier jak i filmów. Laptop chodzi bardzo sprawnie, nie grzeje się i przede wszystkim nie zawiesza. Korzystam z Windows 7 (x64) i jestem bardzo zadowolony. Od 2 miesięcy kiedy go mam jeszcze się nie zawiesił, a na to wręcz bylem uczulony, gdyż stary sprzęt zawieszał się przynajmniej raz na dwa dni.
  Laptop ma kartę Ge Force GT240M. Świetnie sprawuje się w grach. CoD2 działa płynnie nawet na wyższych wymaganiach.
  W zasadzie jeśli miałbym wymieniać minusy to chyba bym nie znalazł. Może małym jest waga, nie jest to laptop do częstych podróży, ale liczyłem się z tym wybierając 17,3″ monitor.
  Windows 7 ocenił mi sprzęt na 5,7 co jak na laptopa wydaje mi się bardzo dobrym wynikiem. Grafika, oraz grafika w grach otzymały odpowiednio po 6,4.

  Jeśli miałbym ponownie kupić laptopa w przedziale 2700 – 2900 wybrałbym ten model.

  Mam nadzieję, że pomogłem komuś kto się zastanawiam nad wyborem tego sprzętu.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz


reklama