, Microsoft

Ballmer odchodzi na emeryturę! Microsoft czekają zmiany?


Popularne produkty:

23 odpowiedzi na “Ballmer odchodzi na emeryturę! Microsoft czekają zmiany?”

 1. Zlad pisze:

  Ciekawe ile milionów dolarów odprawy

 2. Kobian pisze:

  He, he, he … Ech wszyscy mający nadzieję, że odejście Ballmera coś zmieni … Rzecz nie w Ballmerze tylko w nudzie, która zapanowała na rynku PC, notebooków, tabletów i smartfonów. Wymyślono już wszystko SENSOWNE co było do wymyślenia i żadne modernUI czy inny WP albo FirefoxOS coś zmieni.

  Nuda panie, nuda i tyle …

 3. Danio pisze:

  I nastał ten piękny dzień 🙂

 4. Wania pisze:

  To i tak o przynajmniej 2 lata za późno! Jakby wtedy zmienili tego gościa, to myślę, że WP8 wyglądało by dzisiaj inaczej, a system ten miał by ok 20-30% rynku.

 5. mozilla007 pisze:

  Już na giełdzie MS idzie do góry, teraz niech jeszcze potwierdzą zarzucenie WP8 i W8, na rzecz lepszego systemu lub odwaleniu się od Nokii, by zaczęła zarabiać. No to aż człowiek miał by się z czego cieszyć.

  • ziiuuuuu pisze:

   Mozilla007 jestes wyjatkowym cepem. Kazdy twoj komentarz to hejt na wp8. Musisz jednak zaakceptowac, ze system ten jest calkiem dobry i wiele osob z checia sia na niego przesiada. Znajac zycie zaraz napiszesz kolejnego hejta, piszac znow jakies bzdury o wymianach kol w samochodzie.
   Ludzie poczytajcie sobie komentarze tego czlowieka i nie zwracajcie na niego uwagi bo nic co pisze nie ma pokrycia z rzeczywistoscia.

   • mozilla007 pisze:

    Pamiętaj że takie coś co teraz napisałeś, to obraza czyjejś osoby. Ja nikogo nie obrażam, tylko piszę jak jest. System jest nie dopracowany, nie ma funkcji podstawowych, które są już od lat w telefonach, nie mówiąc o smartfonach. To ludzie się na to tylko raz przesiadają i po jednym razie większość się pozbywa, bo nie ma jak używać. Popatrz nawet po skupach, nikt Noki nie skupuje nawet, bo nie ma na nie zbycia, to jak tak wiele osób się na to przesiada, to czemu nikt tego nie kupuje ?

  • moziila007 (@moziila007) pisze:

   Nie ma lepszego systemu

 6. Jan Kowalski pisze:

  Niby taki Balmer zły i niedobry a mi sama idea Windows 8 z modern ui bardzo odpowiada. Używam na dwóch urządzeniach i jedyne czego mi brak to opcja dzielenia okna na pół w trybie modern i więcej sensownych aplikacji bo tych ciągle brak mimo że ilość rośnie.

 7. Tirinti pisze:

  Wczoraj napisałem na gsmmaniaku, że powinien odejść i proszę.
  To dziś piszę, że Google powinni zlikwidować.

 8. Mario pisze:

  Acha z tego co wyczytałem z góry mają rok na znalezienie nowego CEO . Wypas czyli szykuje się rok wegetacji windowsa i a potem kolejne 2 lata czekania na efekty działania nowego CEO . Czyli porażka na całej linii. Więc czy to tak dobrze że odchodzi , nie jestem pewien .

 9. Mateusz pisze:

  Microsoft ma nagromadzone kasy, którą uzbierał dopóki nie było kafelków, że może spokojnie wypromować jakieś nowe urządzenie. Nie wiem jak oni pakując tak dużo pieniędzy w marketing mają tak mało użytkowników na rynku minionym. Bardzo dobrze, że ten cel, który prowadzi firmę na dno odchodzi. Same kafelki są fajne, ale nie pasują według mnie na PC. Gdyby surface miał od początku pełnego WP to mógłby odnieść sukces, bo reklamy są dobre niczym te apple – przyjemne i pamiętam większość z nich. Szkoda, że HTC woli wydać miliard na głupiego celebryte zamiast stworzyć reklamę taką jak ww. producenci, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na większą ilość reklam, bo z tej ostatniej pamiętam tylko rozwijanie skrótu HTC, ale które produkty w niej były nie pamiętam 😀

 10. uriuri pisze:

  Teraz ster władzy w firmie przejmie Nazir 🙂

 11. Papiak pisze:

  AMEN! : )

 12. dalacher pisze:

  mam nadzieje, że wp9 będzie bardziej rozwijany niż wp8.

 13. buka pisze:

  wreszcie ten trzpień odchodzi…

 14. qwerty pisze:

  to trzeba opić! Największy troll idzie na emeryturę! Oby nowe CEO był bardziej sensowny…

 15. Darks pisze:

  Nadzieja na poprawiony Windows 9 wróciła. Podobnie jak na konkurencję dla iOS (WP9) 🙂 Zobaczymy, czy nie okaże się złudna.

Dodaj komentarz


reklama