, ASUS Intel Laptopy 14-15,8 cali Nvidia Testy

Test laptopa ASUS N550JV

Popularne produkty:

11 odpowiedzi na “Test laptopa ASUS N550JV”

 1. Dominik pisze:

  Kupiłem ten model dwa tygodnie temu. Szczerze odradzam. Beznadziejny touchpad – praktycznie w ogóle nie do użytku, myszka będzie konieczna. Fatalna klawiatura – niektóre klawisze działają ok, inne trzeba wciskać na siłę. Jakość dźwięku jest marna, jak na, niby, multimedialny laptop, to jakaś kpina. Subwoofer zewnętrzny jest niewygodny w użytkowaniu a daje niewiele. Matryca niby IPS ale jakościowo przeciętna. 4700 zł za taki komputer? Który jest ciężkim klocem jakby zawierał dobre podzespoły a nie klocki za parę złotych? Żart! 

 2. Guy Fawkes pisze:

  Jak to jest z matrycą w tym modelu. Pytałem w X-Kom, to jeden sprzedawca powiedział, że to nie NIE IPS, ale jak mu pokazałem w teście na stronie internetowej, że jest IPS, to powiedział, że w takim razie musi być IPS jednak. Drugi sprzedawca z tego samego sklepu powiedział, że ten model nie ma matrycy IPS, bo ASUS na rynek polski wprowadził modele bez IPS. W komputroniku też powiedzieli, że ten model nie posiada matrycy IPS. Już zgłupiałem. W testach napisane jest że ma IPS a w sklepach mówią, że nie ma. Wie ktoś jak to jest w końcu?

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Nie zawsze sprzęt, który dostajemy od producenta jest w 100% identyczny z modelem sprzedawanym w polskich sklepach – tak może być w tym wypadku. Pozdrawiam

   • Robert pisze:

    To jest wlasnie to, o czym mowilem koledze. Sprzet produkowany w najbardziej rozwinietych technologicznie krajach trafia z reguly do Polski w podrzednej specyfikacji. Innymi slowy- traktuja Polske jak batustan. Przeczytalem wiele recenzji gadzetow i taki niestety jest trend.

 3. Paweł pisze:

  Już jest dostępny w x-kom 🙂 ja też na niego długo czekałem

 4. Maciek pisze:

  Czemu nikt nie odpowiada?

 5. Maciek pisze:

  Cisza jakaś, nikt nic nie wie.

 6. Michał pisze:

  czekamy na niego!!!

 7. Maciek pisze:

  Wiecie może kiedy ten model znów będzie dostępny w polskich sklepach?

  • Antoni Żółciak pisze:

   Nie wiemy, ale spróbujemy się dowiedzieć z początkiem tygodnia. Na stronie producenta jest dostępny, nie ma informacji o jego całkowitym wycofaniu z produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama