, Gigabyte Laptopy 14-15,8" Laptopy 15,8" + Lenovo LG TOP-10 Toshiba Ultrabooki

Najlepsze laptopy CES 2014

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Najlepsze laptopy CES 2014”

 1. Jędrek pisze:

  Ja posiadam ponad 11 lat Toshiba Satellite L 10 – 204
  Do dnia dzisiejszego bez wizyty w serwisie działa i służy jak na jego parametry bez zastrzeżeń. Jakość matrycy- bardzo dobra Praca jak na oferowane parametry- bardzo.dobra. Awaryjność – nigdy nie było. Przyjemność pracy – bardzo dobra. Ogólna ocena – najwyższa z najwyższych.
  Niestety z uwagi na brak wspomagania od 8 kwietnia 2014 r. Systemu WindowS XP Home jestem zmuszony na kupno nowego laptopa Toshiba albo Apple MacBook PRO Retina. Ja trafiłem na bardzo dobry bezawaryjny laptop od Toshiba i mam nadzieję, że obecne produkty tej firmy, wciąż są doskonałej jakośći – na takiej jak przezemnie posiadana Toshiba.

 2. blue_feniks pisze:

  murdock – jesteś idiotą – Lenovo to pozostałość technologów IBM i nr 1 w biznesie – jeżeli preferujesz Toschibę, to samo przez się świadczy o Twoim braku wiedzy (wypowiadam się o Lenovo ThinkPad, a nie o tworzonych na potrzeby rynku biedoty IdePad’ach).

 3. użytkownik pisze:

  Zapomniałeś o strzałach w 30 sekundzie i sztucznej mgle 😉

 4. murdock pisze:

  Autor”podchodzi z rezerwa do sprzetu Toschib”y „chyba tak samo jak ja do reklamowanego przez autora sprzetu Lenowo-typowej tandetnej chinszczyzny o ktorej awaryjnosci napisano juz tony opinii i o ktorym ze zwyklej uczciwosci nalezalo by przestrzegac ewentualnych nabywcow.Jak widac-mozna na sile chwalic ewidentne buble jesli sie ma w tym jakis interes.

 5. summer pisze:

  Świetny wpis 🙂 Wszystkie najlepsze laptopy zaprezentowane w jednym miejscu i dobrze opisane 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama