, Co kupić? Sprzęt dla gracza

Kupujemy laptopa z podświetlaną klawiaturą. Jaki powinien być?

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Kupujemy laptopa z podświetlaną klawiaturą. Jaki powinien być?”

 1. Endriu061086 pisze:

  Posiadam Sony z podświetleniem oraz HP bez. Następny jaki będę kupował to napewno z podświetleniem. Sony ma fajne delikatne dla oczu białe podświetlenie niestety czasem się mieni z białymi klawiszami. Powinno być to w standardzie bo jeśli ktoś nie chce to zawsze można wyłączyć.

 2. Angel pisze:

  Ja mam lenovo y510p, ma bardzo ładną i wygodną klawiaturę z pięknym czerwonym podświetleniem, często gram przy zgaszonym świetle i bez podietlanej klawiatury byłoby to conajmniej niewygodne a tak jest super.
  Kupując nowego laptopa szukałem własnie takiej opcji z podietlaną klawiaturą, następy też kupie z taką opcją

 3. TakiTam pisze:

  Mamy w domu firmowy Laptop wyższej półki z podświetlaną klawiaturą i właśnie zastanawiam się nad zakupem nowego laptopa do celów prywatnych. chyba także z taką klawiaturą, jest na prawdę fajnym dodatkiem.

 4. Pabloos pisze:

  Mam podświetlaną w EliteBook 840 i powiem tak przydał się już nie raz i nie tylko wieczorem , dni jak obecnie zimówka kiedy w nawet w południe nie jest jakoś najjaśniej , wcześniej posiadałem model z lampką w matrycy EliteBook 8440p , ale w tym przypadku światełko led`a odbijało się od klawiszy co wcale nie pomagało. Obecnie raz wyłączyłem podświetlanie .. na krótko .. obecnie już nie rezygnuję z tej wygody , wszystkim polecam .

 5. tomi pisze:

  nigdy nie chce zadnej podswietlanej ,,, meczy to oczy tylko , w pokoju lampka i lepszy komfort pracy

  • Endriu061086 pisze:

   Faktycznie lampka praktyczniejsza szczególnie jak wyjdziesz gdzieś z laptopem ale przeciez lampkę możesz zawsze wziąść ze sobą 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama