, Longform Routery i karty sieciowe

Afera taśmowa a opłata audiowizualna: o tym, że pewne są jedynie śmierć i podatki

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Afera taśmowa a opłata audiowizualna: o tym, że pewne są jedynie śmierć i podatki”

 1. RevolutionBaby pisze:

  trzeba bedzie sie siekierkami pobawic. wymyslili se oplaty za cos czego nie ogladam i nie zamierzam ogladac. Pawła Mitera pobili czerwoni za to, ze ujawnil, iz w TVP siedza ludzie z kancelarii komunruskiego. jedna wielka papka robiaca ludziom wode z mozgu, sa w stanie sprzedac stosujac mase sztuczek socjotechnicznych kazda lipe. wymyslili sobie przymusowe oplacanie partyjnej telewizyjnej ichniej propagandy. nie ma TAKIEJ OPCJI CZERWONE SPRZEDAWCZYKI!!!

 2. User pisze:

  Nie mam telewizji od kilku lat, nie lubię radia. 6 lat temu jeszcze oglądałem TV i z tego co kojarzę, to działalność misyjna TVP zaczynała i kończyła się na statucie, a zamiast tego kapusta szła na coraz durniejsze programy rozrywkowe dla debili. Z tego co mówią mi znajomi nic się nie zmieniło, a nawet jest jeszcze gorzej niż było.

  Ta opłata to nie jest haracz. To jest ZŁODZIEJSTWO. Jak można kazać płacić ludziom za coś, z czego nie korzystają i jednocześnie to coś w ogólne nie spełnia swojej roli?

 3. adamo1139 pisze:

  jak dali by wszystkie kanały w dobrej jakości (prawdziwe full HD a nie zeskalowane jak w panoramie) i na końcu stało by „p” a nie „i” (chodzi mi o to ze w „i” w którym nadaje TVP piksele są wyświetlane na przemian, wiec może być widać np. smugi jak lecą napisy po filmie, żeby nie było reklam (płacę!wymagam!) (żadnych) i żeby usunęli wszystkie programy typu pytanie na śniadanie bo są bez sensu, niech zostanie sobie dzień dobry TVN bo to komercha, i tak się nic nie zrobi, a gospodynie będą miały co oglądać. I wtedy mogę płacić ze 35 zł

 4. tomi pisze:

  skandal … banda tuskowa kolesi .. po takich aferach co zrobili , przekrętach dawno powinna iść do DYMISJI
  Ale co tam … dla tuska i kolesi , są ważniejsze stołki , posadki miliony kary
  a nam polakom nadal śmieją się w twarz z ekranu tv

  Jedynie dziękujemy WPROST za ujawnienie co ta banda tuskowa zrobiła z polski

  • Ewka pisze:

   Zgadzam się z Tobą!!! Z naszego kraju pozostało tylko H…, Dup… i kamieni kupa, a tu jeszcze chcą „zdzierać” abonament!

 5. WujekYahoo pisze:

  Przekształcić media publiczne w komercyjne,będą reklamy podczas teleekspresu i klanu to zarobią na siebie a nie wyciągają łapę po kasę od wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama