, HP Laptopy 14-15,8 cali

Multimedialny HP Pavilion G60 z Windows 7

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Multimedialny HP Pavilion G60 z Windows 7”

 1. Mateusz Mila pisze:

  Niestety muszę powiedzieć, że jesteś w błędzie. To nie jest promocja typu Tesco, że na stanie mają 3 modele i na tym koniec. Notebook ten został zaprojektowany przez HP dla sieci sklepów „WalMart”, więc całkowity nakład może liczyć nawet kilka tysięcy egzemplarzy.

 2. majkel pisze:

  nikomu nie przyszlo do glowy ze to taka sama promocja jak w naszych macalniach miejskich ? 3 sztuki na polske, jak przyjdziesz to nie ma ale moze cos kupisz bo juz przyszedles ?

  wolalbym juz netbooka niz tego celka

  pozatym na byle skapcu/allegro mozna odnalezc oferty <1500 za jakiegos celka albo lepiej turiona, wiec w czym problem ?

 3. Mateusz Mila pisze:

  Od dawna wiadomo, że sprzęt w USA jest dużo tańszy niż u nas – w Polsce. Nic więc dziwnego, że tam kupują komputery, które dopiero co wychodzą na rynek, a polskie magazyny zapchane są antykami.

  Pocieszeniem może być to, że cena podana została w tzw. „Czarny piątek”, więc jest bardzo prawdopodobne, że podskoczy i to bardzo…

 4. adam2239 pisze:

  A potem wielkie zdziwienie, że wszędzie kupują więcej sprzętu, tylko nie u nas. Dam sobie rękę uciąć, że gdyby ten model pojawił się na polskim rynku, w cenie do 1200 złotych, zmiażdżyłby wszelkiej maści netbooki i niskobudżetowe Acery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama