, Testy Transcend Wideorejestratory

Transcend DrivePro 200 – test wideorejestratora


Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Transcend DrivePro 200 – test wideorejestratora”

 1. moengrbuo pisze:

  ” Szyba jest na górze, gniazdo jest na dole – nie widziałem jeszcze samochodu, gdzie byłoby inaczej. Czemu więc kabel podpinamy tak, że od wejścia idzie ku górze?” – bo tylko w Polsce dzięki takim amatorom bez wiedzy przewodu puszcza się w dół bezpośrednio do gniazdka zapalniczki. Mądrzy ludzie ciągną przewód górą do boku po czym dopiero po słupku w dół i do gniazdka. Dzięki temu przewód nie „dynda” pośrodku auta i nie odciąga uwagi kierowcy od drogi.

 2. BFS pisze:

  Ad rem
  Kabel skierowany jest do góry..? Może dlatego, że długość kabla wystarczy do „oplecenia” przedniej szyby (poprzez deskę rozdzielczą, słupek A i podsufitkę), aby nie wisiał przez całą wysokość wnętrza.
  Brak baterii problemem? Nie trzeba być geekiem elektroniki, aby mieć kabel USB miniUSB, dają to do połowy rzeczy obecnie sprzedawanych. Ta kamera nie zastąpi całego sprzętu nagrywającego. Ale gdy chcesz mieć coś portable – masz telefon.
  Kamera została zaprojektowana w ten sposób, aby w samochodzie zadomowiła się niczym lusterko wsteczne (tego chyba nie zabierasz do baru?). Ma tam być cały czas i czuwać. Nie chciałbyś się przekonać, że zdarzenie, które jak to bywa zaskoczyło cię niezmiernie, nie zostało zarejestrowane, bo zabrałeś kamerę do baru i leży teraz w kieszeni plecaka, bo zapomniałeś zawiesić ją na szybie (BTW, uwierz mi na słowo, nie będziesz miał głowy, aby zdejmować kamerę z uchwytu, aby sfilmować skutki zdarzenia, a jeśli była to zwykła kolizja odsyłam cię do twojego urządzenia portable). Producent wręcz „zniechęca” potencjalnego użytkownika do zdejmowania kamery z mocowania, nie zapewniając źródła zasilania (choć jak się uprzesz i przez chwilę pogłówkujesz, to zdasz sobie sprawę, że jest jeszcze coś takiego jak power bank). Dla mnie brak baterii to tylko plus – waga urządzenia (widziałeś ile jest filmików, kiedy po zdarzeniu kamera spada z szyby? To nie przez słabe mocowania spadają 🙂 ).
  Moduł WiFi ja widzę jako dodatkowy feature przy odpowiednim umiejscawianiu kamery na szybie, i od czasu do czasu skontrolowaniu/zmianie ustawień. Zamiast domyślać się co widać na ogromnych 2,4 calach ekranu wbudowanego, możesz mieć podgląd na fonie ~5 cali, bądź tablecie ~10 cali ekranu.
  At the bottom… Kilka samochodów i jedna kamerka za niecałe 400 złotych? Sprawdź BlackVue. Jedna taka to 4 Transcendy 😉

  @sgdfgbvsdffasfgbsdfgb – rozumiem, że cena iPhona też Cię bulwersuje (w końcu to też chińszczyzna)?

 3. sgdfgbvsdffasfgbsdfgb pisze:

  400 zl za chinska kamerke do auta

  kogos naprawde poje…

 4. Ja pisze:

  Ciekawe skąd cena 45zl jak kosztuje prawie 400zl

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Kosztuje 340 zł, ale Ceneo podaje złą cenę – jest tam błędnie dodana oferta na sam uchwyt. Pozdrawiam

Dodaj komentarz


reklama