, Laptopy Newsy Sprzęt dla gracza

Najlepsze laptopy dla graczy. TOP 10 (grudzień 2014)

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Najlepsze laptopy dla graczy. TOP 10 (grudzień 2014)”

 1. Navarro pisze:

  Ten MSI wydaje się niezbyt tani, a przy tym mniej wydajny od konkurencji.

 2. Konrad pisze:

  Gorzej jeżeli laptopa mieć musi bo np. prowadzi działalność gospodarczą/firmę. Kupowanie wtedy oddzielnie laptopa i jednocześnie stacjonarki z tą plątaniną kabli – tylko żeby sobie pograć, jest bez sensu. Właśnie ja tak mam, dlatego po pół roku poszukiwań ostatecznie wybrałem MSI GS60 FHD GTX970M SSD 256+1TB i mam dwa w jednym. A co do powyższych laptopów to zwracam uwagę że rozdzielczość 3k czy 4K na 13-15 calach to obecnie jeżeli chodzi o gry, totalny przerost formy nad treścią.

  • J24 pisze:

   GS60 o powyższych parametrach to b. dobry wybór, ale GS70 raczej będzie lepszy jeśli chodzi o granie. Chłodzenie dual fan przy gamingowych laptopach wydaje się być koniecznością.

  • Łukasz pisze:

   Konrad takie pytanie do Ciebie, ponieważ sam prowadzę działalność i podobnie szukam laptopa… zastanawiałem się osobiście nad ASUS NX500JK ale też MSI GS60 Ghost PRO 2QE tylko pytanie jak sprawuje się ten MSI skoro go posiadasz mógłbyś się coś więcej wypowiedzieć na jego temat.

 3. mor pisze:

  Jeżeli ktoś się nastawia na gry komputerowe, to kupowanie laptopa nie ma sensu. I tak większość czasu spędza się przy biurku czy stole, a złożenie komputera o podobnych parametrach wychodzi jakieś 2x taniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama