, ASUS Laptopy 12-13,3"

Asus Eee PC 1201N – co z tą Polską ?

Popularne produkty:

11 odpowiedzi na “Asus Eee PC 1201N – co z tą Polską ?”

 1. Jaki komputer na wiosnę? - przegląd MobiManiaKa | MobiManiak.pl pisze:

  […] Eee PC 1201N był i chyba nadal jest niewątpliwie największym hitem sprzedaży i najbardziej oczekiwanym netbookiem 2009 roku. Do sprzedaży trafił z lekkim opóźnieniem, lecz nawet to nie ostudziło zapału osób […]

 2. Mateusz Mila pisze:

  Na płycie dołączonej do komputera są wszystkie niezbędne sterowniki.

  Ewentualnie możesz spróbować przez Windows Update. Powinien znaleźć działające sterowniki do karty sieci WLAN. Z tego co widzę jest to standardowy Realtek RTL8191SE Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC.

 3. Z@X pisze:

  Pomocy.
  Jak na tym asusie zainstalować serowniki wlan ?
  Próbuje z ndiswrapperem ale nie może załadować.

 4. abc pisze:

  Ja dodam, że lakierowanie naprawdę robi wrażenie. Nie jest tandetne jak w wielu notebookach. Mam akurat kolor czarny. Faktycznie widać trochę ślady palców, ale zdawałem sobie z tego sprawę i mi to nie przeszkadza. Jeśli przyjrzeć się pod światło, to widać że czerń jest z dodatkiem jakby niebieskich opiłków, bardzo słabo widocznych.
  Komputer ma po prostu wszystko co było mi potrzebne. Filmy FULL HD – nie ma żadnego problemu – procesor bez stresu…
  Wentylatorek chłodzi cały czas, ale zupełnie nie przeszkadza (jestem wyczulony na tym punkcie), lekki, jednostajny szum powietrza. Nie ma się jednak czemu dziwić jeśli w tak cienkiej obudowie upakowano taką wydajną platformę…
  Korzystam z Linuxa – UBUNTU. Działa wyśmienicie. Na początku nie wykrywa karty wifi, więc trzeba doinstalować sterowniki udostępnione przez producenta układu dla Windowsa. By na Ubuntu móc odtwarzać filmy FullHD trzeba korzystać z odtwarzacza który wspiera odciążenie procesora głównego przez procesor karty graficznej np XBMC.
  Zasilacz ma z tego co wyczytałem 40W :). Nie ma dostępu do dysku twardego bez otwierania obudowy. Z tyłu dostęp pod klapką do pamięci.
  Jeśli nie zwracać uwagi na relatywnie krótki czas pracy na baterii, to jest to najlepszy pod względem wyposażenia i wykonania netbook na rynku. Polecam go wszystkim niezdecydowanym.

 5. Rob pisze:

  Właśnie odebrałem dzisiaj mojego Asusa 1201N w kolorze srebrnym i muszę powiedzieć netbook robi wrażenie, zarówno wizualnie jak i od strony sprzętowej – filmy HD odtwarza bez zająknięcia. Ekran 12″ żyleta – super ostrość i super kolory. Ekran jest błyszczący, ale nie „przeszkadza” to tak bardzo (cóż trzeba się przyzwyczaić inny nie będzie). Procesor jest naprawdę szybki, jak na sprzęt tej klasy.
  Polecam kolor srebrny netbooka (wierzch i płyta wokół klawiszy są lakierowane) ma bardzo ciekawą fakturę/rysunek pod warstwą lakieru imitujący „drapane aluminium”. Odciski na tych lakierowanych elementach całkowicie niewidoczne jak ma miejsce w przypadku „fortepianowej czerni”.
  Do wyboru są cztery kolory tego netbboka:
  srebrny (rysunek drapanego aluminum), czarny fortepianowy, ciemnoniebieski – wszystkie trzy lakierowane i bordowy (nie jest to czerwony) – wydaje mi się że w tym przypadku jest to kolor matowy.

 6. Mon pisze:

  Tylko ciekawe kiedy pojawi się w Media Markcie…

 7. Rob pisze:

  1201N są już w Polsce. Jednego z nich odbieram w najbliższy wtorek 🙂

 8. Rob pisze:

  Asus 1201N powinien dotrzeć do Polski 18 grudnia 2009 (informacja od jednego sprzedawcy). Po tym terminie sklepy będą realizowały zamówienia. Czyli Asus 1201N pod choinką całkiem realny 🙂

 9. Mateusz Mila pisze:

  Są oferty na polskim eBayu, lecz w każdym przypadku lokalizacja to USA.

  Jeśli znalazłeś inną ofertę w Polsce, to może podzieliłbyś się nią z nami?

 10. Rob pisze:

  Asus 1201N jest już w Polsce !!! Szukajcie a znajdziecie 🙂

Dodaj komentarz


reklama