, Apple Nawigacja Newsy Technologie

Maps od Apple coraz lepsze – i dokładniejsze

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Maps od Apple coraz lepsze – i dokładniejsze”

 1. Błażej pisze:

  Nie narzekam na mapy Apple. Nawigowały mi kilka razy i bez problemu. Nie wiem jak jest obecnie z Google Maps na iOS bo gdy używałem ich wczesną wiosną to była tragedia. W połowie trasy same sobie zmieniały cel podróży choć wstępnie pokazywało dobry przebieg trasy. Wiem, że Google Maps są bardzo dobre ale na androidzie. Mam obecnie trzy nawigacje/mapy w telefonie: Apple, Google i Here. Here jest niezłe choć nie mam języka polskiego (ustawiłem niemiecki i nie jest to dla mnie problemem). Apple mają jeden minus, który znalazłem, a w zasadzie szereg minusów w jednym rejonie. Moje miasto i okolice to dla nich połączenie Górnego Śląska, Ziemi Rzeszowskiej, i oddalonej o 20km miejscowości. A to wszystko w województwie łódzkim:) Mamy tu kopalnię Borynia (w rzeczywistości jakieś 160 kilometrów dalej), Europark (przemysłowy) Mielec (200 kilometrów w bok) oba jako parki przyrodnicze,, a samo miasto nosi nazwę wsi w innym województwie ale nie na mapie tylko w adresie. W lesie za miastem jest „Park Wypoczynku i Kultury”. Zgłaszałem to i liczę, że uwzględnią. Jako nawigacja daje radę całkiem dobrze (pewnie dopóki nie trafię na kolejne miasto podobnie opisane jak moje).

 2. Tomasz Cholewa pisze:

  Oj tak… Waze jakością map chyba dorównuje Google (zresztą to ich właściciel), ale UX mają o niebo lepszy. No i dodatkowo można zgłaszać utrudnienia.
  Sprawdźcie sobie czasem skąd są utrudnienia na Google maps -> jak widać Waze, to znaczy że to raport usera tej aplikacji.
  Używam od ponad roku i z „Krzyśkiem z AM” pożegnałem się definitywnie.

 3. jarkaz pisze:

  Polecam darmową nawigację http://www.waze.com/pl/, używam od ponad roku i jestem bardzo zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama