, Dyski przenośne Testy

SEAGATE FreeAgent Desk 1TB – test ManiaKa

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “SEAGATE FreeAgent Desk 1TB – test ManiaKa”

 1. Gosia pisze:

  Super recenzja. Ja osobiście ogromnie dziękuję.

 2. An pisze:

  Ja jestem z tego dysku zachwycona. Mam netbooka z 80gb dysku które zapchały się po 30 dniach użytkowania. Na zewnętrznym dysku trzymam wszystkie rzeczy które potrzebne są mi w domowej pracy, ślicznie komponuje mi się z biurkiem 😉 i ani razu mnie nie zawiódł (nie miałam problemów ze startującym systemem) Podoba mi się to że wyłącza się gdy długo z niego nie korzystam.

 3. etya pisze:

  Autor zdecydowanie pomylił dyski – ten co dostał do testu z tymi które chciałby mieć. 3,5″ 1TB nigdy nie będzie przenośny (choćby przez konieczność noszenia ze sobą zasilacza) i kpienie z niego, że duży i ciężki i porównywanie do mobilnych 2,5″ wystawia tylko ocenę autorowi.
  3,5″ jest dyskiem domowym, nie do noszenia po kieszeniach, ba – nawet nie do ruszania z miejsca w którym go się raz położy i podepnie pod zasilanie.
  Było kupić/wziąć do testu 2,5″ 1TB – np. ST910004FAD2E1-RK który nawet w kraju nad Wisłą można kupić. Do niedawna kosztowały około 750zł.

  • stefan pisze:

   Co prawda to prawda. Na grubasa nie powinno się mówić „grubas” co nie zmieni faktu, że jest gruby. Co nie? My jesteśmy mobiManiaKi a to zobowiązuje. Wszystko co mobilne jest piękne 🙂 i koniec. Zauważ, że na koniec przyznałem dyskowi „szacun” co nie zmienia faktu, że mam teraz grubasa na biurku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama