REKLAMA TP
, Acer Laptopy 14-15,8 cali Laptopy 15,8 cali + Lenovo Promocje Samsung Sony

Łowcy promocji – Sferis, wiosna 2010

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Łowcy promocji – Sferis, wiosna 2010”

 1. maniaK pisze:

  Nie można pozostawić tak aktywnego czytelniKa bez odpowiedzi 😉 więc czym prędzej piszę. Z cenami w Sieci jest tak, że zmieniają się częściej niż skarpetki studenta. Eee to może nie jest dobre porównanie. Ale zobacz, że w aktualnej (!) gazetce sklepu Sferis jest cena Lenovo IdeaPad G550L – 1.999 zł w jakiejkolwiek by konfiguracji nie był i dokładnie ten sam model na stronie www ma już INNĄ cenę. Może to będzie zbyt odważne stwierdznie, żeby powiedzieć, że to zasługa interwencji maniaKalnej redaKcji, która znalazła „promocję” droższą niż normalne oferty konkurencji. Ale ważne, że można już ten model kupić taniej i należy się z tego cieszyć!

  My przede wszystim patrzymy co tam oferują sklepy, podpowiadamy na co zwrócić uwagę a przed czym uciekać, analizujemy AKTUALNE na moment pisania tekstu ceny i zamykamy sprawę. Zostawiamy za to czytelniKowi linki – żeby sobie sam sprawdził. Gdzie będziesz miał, drogi czytelniKu lepiej, jak nie w maniaKu 🙂

 2. mario pisze:

  Internet żyje własnym życiem… Hmm, przecież to wy jesteście moderatorem tej strony, wiec ponosicie odpowiedzialność za to co linkujecie…

  Lenovo Y550 to porównanie z zeszłego miesiąca – sprawdzałem bo byłem na kupnie. Dlaczego omineliście info o HP2015 za 2159 – wiem bo sam kupiłem !!!

  Nie przekonują więc mnie takie tłumaczenia, zważając że partnerem waszego portalu jest właśnie Komputron czy Euro…

 3. Mateusz Mila pisze:

  @mario: My nikogo nie wprowadzamy w błąd. Jak zapewne wiesz internet „żyje własnym życiem”, więc nie mamy wpływu na zmiany, które następują na poszczególnych stronach.

  Zauważ, że napisaliśmy iż Lenovo IdeaPad G550L kosztuje 1,999zł w ofercie Sferis. Teraz, gdy klikniesz w link zauważysz, że jest tam ten sam model, lecz z inną ceną i bez OS. Podczas pisania artykułu link odsyłał do modelu z promocji. Za to też będziesz mnie winił (jako autor tekstu teoretycznie ponoszę odpowiedzialność za jego treść)?

  A jeśli chodzi o notebooka Lenovo Y550, to zapewne nie chodzi Ci o to, co jest napisane w tekście, bo tam nie ma żadnego odnośnika do sklepu Komputronik, tylko wygenerowanego automatycznie „Ceny w sklepach i Allegro”. Na to już zupełnie nie mamy wpływu, co tam się pojawi.

  Lenovo IdeaPad Y550P dostępny jest w sprzedaży w 3 różnych konfiguracjach (wg. Skąpiec.pl). Lecz który model pojawi się w porównywarce, to już nie zależy ode mnie. Sugeruję więc nie ufać tym automatycznie generowanym odnośnikom, tylko klikać w linki, które podajemy w artykule.

  Pozdrawiam 🙂

 4. mario pisze:

  Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd ?!
  W linkach marcowych piszecie że jedna z najdroższych, zaznaczając że oferta Sferis jest z win7, a potem przesyłacie link do skąpca z wersją DOS!!!
  kto to redaguje??? Przecież to celowe wprowadzanie klienta w błąd !!!

  W pozostałych jest trochę podobnie – zamieszczacie do porównania ling do firmy Komputronik z Y550 za 1999 porównując go z innym modelem Y550 za 2699. Kompletna bzdura !!!
  Jak można tak wprowadzać ludzi w błąd, to jakby porównywać samochody nie patrząc na ich wyposażenie !!!

  Marka + nazwa modelu (a wyposażenie ?) – takie porównania są do dupy !!!

  Życzę więcej rzetelności…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama