, Akcesoria Cyfrowe odtwarzacze Testy

ART Ultracube A4S – test multimedialnego odtwarzacza z Androidem

ART Ultracube A4S / fot. mobiManiaK.pl

ART Ultracube A4S / fot. mobiManiaK.pl


Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “ART Ultracube A4S – test multimedialnego odtwarzacza z Androidem”

 1. Ksawery pisze:

  sam używam HiMedia Q5 PRO, procesor HiSilicon bije na głowę wszystkie Amlogiki i Rockchipy. jest wsparcie i częsta aktualizacja oprogramowania

 2. namco pisze:

  tak. tylko ten MiniM8S ma zerowe wsparcie, nawet stockowy rom nie jest udostępniony. A nawet jakby był to jedyna metoda na wgranie go to przez kartę sd, bo sprzęt nie ma usb otg

 3. Jesper pisze:

  Nie lepiej kupić Mini M8S o lepszej specyfikacji: 64-bit 4x2Ghz Amlogic S905, grafika ARM Mali (5-rdzeniowy), też 2GB RAM, obsługa 4K, a w dodatku jest o 100 zł tańszy?

 4. Paweł pisze:

  z dźwiękiem przestrzennym po podłączeniu do amplitunera ja mam osobiście problemy, zarówno po podłączeniu za pośrednictwem kabla HDMI jak i po optycznym (spdif): co 1-2 sekundy krótki zanik dźwięku.

  Nie ma różnicy, czy plik jest odtwarzany z pamięci wewnętrznej, z USB, czy z sieci.

  Ponadto nie ma aktualizacji firmware, ponoć sprzęt ten nie ma funkcjonalności aktualizacji online czy z pliku, chociaż dla pozorów w ustawieniach opcja aktualizacji jest niby aktywna (nie jest zdeaktywowana).

  Aktualizacja teoretycznie możliwa dopiero po otwarciu urządzenia i tylko za pośrednictwem specjalnego adaptera (kabla).

 5. Manfred pisze:

  Jak jest z dźwiękiem przestrzennym typu DTS czy DD? Czy po podłączeniu do amplitunera dźwięk przestrzenny jest obsługiwany jeśli oczywiście mamy odpowiedni plik?

Dodaj komentarz


reklama