, Głośniki Hykker Testy

Hykker Mood BT – test taniego głośnika Bluetooth z Biedronki

Hykker Mood BT / fot. mobiManiaK.pl

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Hykker Mood BT – test taniego głośnika Bluetooth z Biedronki”

 1. Tomasz Grodzki pisze:

  Po pierwsze ten głośniczek HYKKER nie chce się sparować w Windows 8.1 oraz w Windows 10. W Android nie ma problemu. Po włączeniu głośnik gra oraz gada zbyt głośno co współlokatorów może wyprowadzić z równowagi. Gdy muzyka odtwarzana jest z Karty SD lub radio FM to najcichszy poziom głośności jest zbyt głośny. Mam jeszcze dwa głośniczki tego typu EWA i AEG w których nie ma tych wad a ten EWA brzmi znacznie głębiej pomimo identycznych rozmiarów niż te dwa pozostałe. Nie wiem czemu ten HYKKER nie współpracuje z Windows i brzmienie jego jest płaskie i trochę zniekształcone. Fakt, że jest dosyć głośny lecz ta jedyna zaleta nie zrekąpensuje wymienionych wad.
  goombay

 2. wojtas pisze:

  Idealne rozwiązanie na letnie wyjazdy, plażę, ognisko czy grilla. Posiada dwa głośniki nisko tonowe po 3W każdy, które nadają wydobywającej się muzyce niezwykłego brzmienia oraz mocy. Wejście USB pozwala na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z pendrive\’a, a czytnik kart pamięci pozwala na odczyt kart SD . Dodatkowo wejście Line In umożliwia podłączenie wielu urządzeń zewnętrznych posiadających wyjście na 3.5mm typu Jack. Odsłuchuj muzyki bezpośrednio z iPoda, PC, MP3, MP4 czy telefonu komórkowego. Czas odtwarzania na akumulatorze w zależności od ustawionej głośności wynosi od 4 do 8h. Przy wykonywanych testach uzyskano wynik 8h odtwarzania, odtwarzanie ciągłe przy 30% mocy. Test był powtarzany 3krotnie przy pełnej baterii w celu uwiarygodnienia wyniku. Akumulator ładuje się z komputerowego portu USB lub zasilacza 5V (zasilacz nie wchodzi w skład zestawu). Czas ładowania wynosi od 3 do 5h.

 3. Rob pisze:

  Przede wszystkim – wygląda na bardzo solidnie wykonany. Są gdzieś jeszcze w Biedronkach te głośniki?

 4. dany pisze:

  Na pewno się opłaca, najbardziej mi się podoba możliwość korzystania z karty SD i radio, fajny gadżet na wyjazdy

 5. ds pisze:

  Głośnik jak za te cene fajny i dobrze wykonany, natomiast ja mialem problem z parowaniem bt na androidzie, pod windowsem wszystko dzialalo ok

 6. Arek pisze:

  Jak na 30 zł, to ten głośnik wydaje się całkiem poprawnym urządzeniem. Można się zastanowić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama