, MSI Netbooki

Rewelacyjny MSI Wind U250 z bliska (wideo)

Popularne produkty:

2 odpowiedzi na “Rewelacyjny MSI Wind U250 z bliska (wideo)”

 1. Marek pisze:

  Szukam porównania Wind u250 z analogicznym Asusem – UL20 na I3 i widzę wszędzie zestawienia tego pierwszego z netbookami.
  Dla mnie to nieścisłe podejście – netbooki, jeżeli już wyodrębniać taką kategorię laptopów, to te, które mają okrojoną matrycę poniżej normy – czyli mniej niż 1024 x 768 pkt obrazu i okrojony procesor (Atom albo coś w tym rodzaju) – czyli mniej wydajny w obliczeniach, niż generacja Pentium M Centrino – panująca w czasie, kiedy netbooki się pojawiły.
  To komputerki kompromisowe – krok wstecz w wydjności w pracy wymagających programów na rzecz długiej pracy na baterii, małych rozmiarów i niskiej ceny. Przy tym w zastosowaniach najprostszych ich szybkość jest taka sama, jak współczesnych komputerów, bo takie same dyski, magistrala i pamięć RAM. To racjonalne, ponieważ przeciętny użytkownik już w czasach Pentium 3 nie wykorzystywał mocy CPU i GPU ale cierpiał z powodu długiego ładowania systemu i programów, powolnego otwierania zdjęć, odświeżania ekranu.
  Ale mnie interesuje laptop 12-calowy z pełną matrycą, czyli min. 768 w pionie, z procesorem nie słabszym niż Core Duo.
  I szukam porównania Wind U250 z Asus UL20.
  Asus ładniej zaprojektowany, rasowy wygląd, marka wyżej notowana, cena (bez systemu) ok 300 zł wyższa niż MSI z Win7, czyli różnica ok 700zł. MSI – nieco bardziej „wieśniacki” design ale też renoma dobrego producenta płyt głównych, konfiguracja sprzętowa analogiczna, tylko tu Intel a tam AMD.

 2. daqwid2727 pisze:

  http://www….anowe.html napiszcie tez o tym a nie tylko o windowsach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama