, Acer ASUS Dell Fujitsu Gigabyte HP Laptopy 11,6 cali Laptopy 12-13,3 cali Lenovo Packard-Bell TOP-10

TOP tabletów PC wg MobiManiaKa

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “TOP tabletów PC wg MobiManiaKa”

 1. Mateusz Mila pisze:

  Z tego, co wiem, tablet Lenovo dostępny był w ofercie Vobis, lecz było to kilka miesięcy temu. Obecnie komputer ten został wycofany z oferty sklepu i nie wiadomo, czy do niej wróci.

  Sklep internetowy Lenovo Polska także nie sprzedaje już tego modelu, więc pozostają tylko zagraniczne źródła, oraz aukcje internetowe.

 2. hax0er pisze:

  Orientuje się może ktoś gdzie można dostać ideapad s10-3t w Polsce bo niestety jesteśmy daleko z tyłu jeśli chodzi o nowinki technologiczne. Np hp tm2 w USA można już z procesorem i5 dostać za 1 000USD a u nas nie ma jeszcze nawet wersji z SU a ludzie w HP nie wiedzą co będą mieli w nowej ofercie pod koniec października a już na pewno nie wiedzą w jakiej konfiguracji. Może autor postu pomoże ?

 3. Najciekawsze Tablety PC wg ManiaKa | Blog o tabletach pisze:

  […] Więcej informacji oraz pełne zestawienie Tabletów PC znajdziecie na MobiManiaKu. […]

 4. Acer Aspire 1825PTz - test ManiaKa | Blog o tabletach pisze:

  […] chodzi o ilość tabletów dostępnych na polskim rynku, to jest ona na nasze nieszczęście bardzo mocno ograniczona. Te dostępne są albo zbyt słabe aby można było pozwolić sobie na komfortową pracę, albo są […]

 5. AlexJ pisze:

  Proszę zmienić fotkę Acera Aspire 1825PTZ, ponieważ posiadam go i mogę potwierdzić, że nie posiada on rysika w zestawie!
  W bardzo wielu miejscach widziałem fotografie jego poprzedniej wersji, 1820PT(Z) [która posiada ekran rezystancyjny, a przez to także zwykły naciskowy rysik w zestawie], z rysikiem, przy tekście/artykułach o modelu 1825PT(Z). Wprowadzało mnie to w błąd, gdy chciałem dokonać zakupu – myślałem, że ten model także jest wyposażony w rysik. Szcześliwie dowiedziałem się, że nie jest… Jednak i tak zdecydowałem się na zakup.

 6. Mateusz Mila pisze:

  Ceny są można powiedzieć standardowe, tylko w polskich realiach wyglądają one na (jak to ująłeś) „mordercze” 🙂

 7. bri pisze:

  Wypaśne zestawienie, ale ceny są mordercze 🙂

 8. Mateusz Mila pisze:

  Techniczne rzecz biorąc masz rację, lecz Lenovo U1 jest bardzo charakterystycznym urządzeniem, w którym pokładane są tak wielkie nadzieje, że nie mogło go zabraknąć w naszym zestawieniu 🙂 Więc jeśli można, to proszę przymknąć na to oko 😉

  Pozdrawiam.

 9. Persi pisze:

  Panie Mateuszu. Malutki błąd. To są Tablet PC, a w takim układzie Lenovo U1 kompletnie tu nie pasuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama