, Laptopy 14-15,8" Pozostali Sprzęt dla gracza

Alienware M15X rozpaKowany (wideo)

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Alienware M15X rozpaKowany (wideo)”

 1. OLO pisze:

  Niedokładnie się wyraziłem, chodziło o to że brak oferty w oficjalnym kanale dystrybucji DELL w Polsce, a co za tym idzie możliwości zmiany konfiguracji czy choćby personalizacji laptopa są mocno ograniczone lub niemożliwe. Równie dobrze można zamówić u innego dystrybutora DELL który daje możliwość personalizacji (niekoniecznie w Polsce ). Jeżeli chodzi o taką dostępność przy tej cenie to ja podziękuję.
  BTW Komputronik ma na składzie tylko M15x w jednej konfiguracji (w 3 kolorach ) z procesorem Core i7 720QM oraz 4 GB RAM i tyle na temat dostępności w Polsce i firmie Komputronik.

  • marcin pisze:

   Faktycznie, strasznie nieciekawa sytuacja z dystrybucją Alienware w Polsce. Ale dobra ta opcja z Komputronikiem niż żadna… Kiedyś sam byłem zainteresowany kupnem jednej z wersji tego laptopa i w Komputroniku pytałem czy nie dałoby się zamówić innej wersji sprzętowej. Niestety, nic z tego nie wyszło. Jedyną rozsądną opcją jest zamówienie maszyny z zagranicznych stron do Polski.

 2. OLO pisze:

  Ciekawe że na oficjalnej stronie Dell PL nie można kupić żadnego z Alienware więc jakim to niby sposobem da się w Polsce kupić , przez nieoficjalny kanał dystrybucji czy zamawiając na chociażby niemieckiej stronie Della ?

Dodaj komentarz


reklama