, TOP-10 Ultrabooki

Czekasz na laptopa Xiaomi? Poznaj 5 lepszych ultrabooków, które kupisz już dziś

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Czekasz na laptopa Xiaomi? Poznaj 5 lepszych ultrabooków, które kupisz już dziś”

 1. Marek pisze:

  Panowie, wiecie co Wam powiem? Macie przecież Acera V3-372 w wersji i5-6267u (lepszy niż i7-6500u) z Irisem 550 (wydajnościowo dogania 940MX) za 2899 z ekranem IPS FullHD. Kappa.

 2. nick pisze:

  Idiotyczny news. Ja jednak poczekam na Xiaomi bo coś czuję że nie będzie kosztować 5000 PLN. Gratuluję głupiego pomysłu na wpis.

 3. dancap pisze:

  O matko jaki ból d… redaktorów 😀 serio nie wiedziałem bardziej idiotycznego tekstu. Miałby on sens gdybyście zaproponowali ultrabooki za 2500 zł bo pewnie taka będzie cena z prognozowanymi parametrami to miało by sens a tak bardziej to wygląda na opłacony tekst przez firmy które obawiają się, że firma z Chin spowoduje zamieszanie na mało atrakcyjnym pod względem cen rynku.

  Trzymam kciuki aby ten laptop miał ogromna sprzedaż i zabrał trochę rynku innych firmom co spowoduje że ceny ultrabooków dojdą do bardziej bardziej normalnych cen

 4. Michal pisze:

  Rzucacie macbookami i innymi znanymi markami, zarzucając Xiaomi, że nie wnosi nic nowego i po co kupować. Otóż Xiaomi ze swoim ultrabookiem wnosi coś nowego i żaden sprzęt z waszego zestawienia nie ma nawet do niego startu jeśli o to chodzi, a chodzi o cenę (ma kosztować niecałe 3000 zł). Pozdrawiam.

 5. Wojciech pisze:

  Po co ten durny artykuł?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama