, Dell

Dell prowokuje Apple agresywną reklamą

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Dell prowokuje Apple agresywną reklamą”

 1. Dell XPS 15z nadchodzi by zagrozić MacBookom Pro – Gadzet Labs pisze:

  […] Dell prowokuje Apple agresywną reklamą […]

 2. Sbuoh pisze:

  Jestem uzytkownikiem della xps 1640, obudowa mi pekla przy lewej gornej krawedzi. Co do ekranu mialem na mysli uzywany i popularny edge to edge ekran od krawedzi do krawedzi. Dell naklada na ekran plastik, a apple szklo mineralne. Plastik sie rysuje, a w dzien zamiast ostro widocznej strony internetowej widze mleko, nawet przy maksymalnym podswietleniu. Komfortowo mozna pracowac dopiero po 17 godzinie.

 3. peterdelara pisze:

  no nie wiem czy taki badziewny plastyk oferuje dell, ja swojego mam już 4 lata i nic się z nim nie dzieje żadnych, ekran nie jest niczym porysowany choć na uczelnie nosze go w zwykłej reklamówce :), a co do samego plastyku to zerowe odkształcenia czego nie można powiedzieć o innych firmach, takich jak np acer czy nawet toschiba, (na dellu nie odkształcisz ekrany wgniatając go od tyłu), pyzatym chcesz aluminiową obudowe kup Precision-a, który nadal jest tańszy od jabłuszka.

 4. Sbuoh pisze:

  Zapomnieli dodac ze oferuja badziewne plastikowe wykonanie, badziewny plastik obudowa i przezroczysty plastik na ekranie, ktory rysuje sie a do tego obraz w swietle to biale mleko. do tego bateria ktora nie jest w stanie wytrzymac nawet 2 godzin, kiedy apple trzyma od 8 do 9 godzin. Nie mowiac o doskonalszym systemie operacyjnym w apple

Dodaj komentarz


reklama