, Laptopy 14-15,8" Lenovo

Lenovo IdeaPad Y530 – Opinie i komentarze

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Lenovo IdeaPad Y530 – Opinie i komentarze”

 1. oko pisze:

  nie wiem dlaczego takie rzeczy(Negatywne) ludzie wypisują na temat Laptopów LENOVO IDEAPAD Y530 może dlatego że to jest Sprzęt na który trzeba trafić a druga sprawa „Jak Dbasz, tak Masz” ja Posiadam w/w Model od ok 4 Lat i nie mogę złego Słowa Powiedzieć !!! co prawda Vista Spowalnia Jego pracę. Sprzęt Godny Polecenia !!! Pozdrawiam

 2. toMASZ pisze:

  Posiadam go od pół roku w konfiguracji procesor T6600 x2 2,1, 4 GB 1066Mhz RAM, grafika GeForce 1GB, dysk 500. Mimo takiej konfiguracji laptop nie zaskakuje szybkością (być może dlatego że używam fabrycznie zainstalowanej Visty 32bit).Naperwno jest solidnie wykonany, obudowa jest matowa z fakturą, dzięki czemu nie ma widocznych odcisków palców. Raz musiałem go oddać do serwisu, pownieważ zauwazyłem rysy na matrycy, tak jakby po zamknięciu laptopa, klawiatura przywierała od matrycy, przez co powstało kikla sporych rys. Serwis stwierdził, że to z mojej winy i po 3 tyg!!! (czy trzeba było aż 3 tygodni, żeby stwierdzić, że to nie podlega gwarancji?) odesłał mi go nie ruszonego, na karcie gwarancyjnej nie było wzmianki o tym, że go tam wysłałem. Po za tym zero zainteresowani z ich strony klientem, musiałem sam do nich dzwonić i dopytywać się co się dzieje i kiedy zostanie mi odesłany, żadej informacji na maila czy tel o wysyłce itp.
  Jestem przekonany że rysy nie powstały z mojej winy, tylko jest to wada konstrukcyjna, przez co po zamknięciu matryca dotyka klawiszy. Teraz przed zamknięciem kładę na klawiaturę piankę ochronną.
  Generalnie jestem zadowolony, gdyż rys tych praktycznie nie widać gdy laptop jest włączony, pracuje bardzo cicho (praktycznie go nie słychać) nie grzeje się, jest stabilny, nie ma problemów ze sprzętem.
  Czyli ogólnie mogę polecić, poza serwisem-porażka.

 3. Bri pisze:

  Przykro czytać negatywne komentarze na temat serwisu Lenovo. Spodziewałem się lepszego potraktowania sprawy. Na dokładkę informatyk firmowy dodał kilka ciekawych faktów (ogólnie o lapkach):
  – Lenovo robią na gorszej jakości komponentach
  – Nie ma nawet co patrzeć na laptopy poniżej 3000zł (jeśli mają wytrzymać ok 3 lat pracy)
  – Toshiby natomiast montują wolne dyski i kiepskie matryce (szukać matryc od 1600×1050 wzwyż)

  Kurcze a toshibki serii 650 na procesorze i5 wyglądają na bardzo łakome kąski 🙂

Dodaj komentarz


reklama