REKLAMA TP
poniedziałek, 3 lipca 2017, Szymon Marcjanek

Test Surface Pro. Czy to najlepszy tablet 2w1?

Microsoft Surface Pro 9
Microsoft Surface Pro / fot. mobiManiaK.pl

0 odpowiedzi na “Microsoft Surface Pro 9”

 1. johnWayne pisze:

  (5+9.4+10+10)/4=8.6. Biorąc pod uwagę wyszczególnione wady i zalety nie dałbym mu oceny końcowej 9.5. Chciałbym zobaczyć porównanie (test) z potencjalnymi konkurentami (lenovo miix 710, asus transformer 3 pro, dell xps 13, acer switch alpha).

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Niektóre z podanych przez Ciebie modeli już testowaliśmy, niektóre jeszcze przed nami. Czy ocena 9,5 to wysoka nota? Tak, jedna z wyższych jeśli patrzysz na testy tabletów – ale w mojej opinii zasłużona, bo Surface Pro to dobry tablet z Windows. Gdybym miał go oceniać jako laptopa, tutaj już tak kolorowo by nie było. 😉

 2. Microsoft Ekspert pisze:

  Dzięki za super recenzję! Zainteresowani powinni sprawdzić szczegóły: https://www….LA_SP_0817

 3. Ekhangel pisze:

  Strzeżcie się tej microsoftowej beznadziei! Polecam lekturę mojego tematu „Never-ending Myriad of Bugs” na forum MS (i inne moje tematy na tym samym profilu), w którym opisałem kilkadziesiąt osobiście doświadczonych bugów systemu (na pokładzie jest specjalny build W10 dla Surface’a) i podsumowanie kilku poważnych problemów sprzętowych, w tym występujących na przestrzeni trzech lub czterech generacji (od SP 3 do 6), takich jak migotanie ekranu – CZĘSTO POJAWIAJĄCE SIĘ PO GWARANCJI – czy przebijające podświetlenie w dolnej części ekranu (backlight bleed).

  MS zatrudnił geniuszy do opracowania koncepcji Surface’a i ludzi z dobrym smakiem do projektu wykonawczego (klawiatura z Alcantarą jest czadowa, matryca jest bardzo dobrej jakości – poza bleedingiem), ale kontrolę jakości powierzył ostatnim s….synom.


reklama