REKLAMA TP
, ASUS Laptopy 14-15,8 cali Testy Ultrabooki

ASUS ZenBook UX430UA – test i recenzja. Smukły laptop (nie tylko) dla fotografa

ASUS Zenbook UX430UA / fot. mobiManiaK.pl

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “ASUS ZenBook UX430UA – test i recenzja. Smukły laptop (nie tylko) dla fotografa”

 1. Tomek pisze:

  Mam Asus ux430 .Sprzęt bardzo fajny ale serwis fatalny , również odradzam że wz na serwis.mi uszkodził się mikrofon…Oczywiście serwis twierdzi że to wina systemu…Po nagraniu telefonem aby pokazać co nie działa serwisant stwierdził że głos nagrywa bardzo ładnie … A to telefon nagrywał głos…Idioci tam pracują.

 2. danekeu pisze:

  Ostrzegam przed zakupem produktów ASUS. Firma produkuje sprzęt, który nie wytrzymuje okresu gwarancji i nie respektuje jej postanowień. Kupiłem laptop ASUS UX 533 z ok 5 tys. zł. Po ok 1,5 pękł zawias od zwykłego użytkowania (wada materiałowa). Początkowo serwis ASUS odrzucił możliwość naprawy z uwagi na uszkodzenie mechaniczne. Udowodniłem, że do takiego uszkodzenia nie doszło. W odpowiedzi otrzymałem informację, iż do uszkodzenia doszło z uwagi na moje zaniedbanie (nie zgłoszenie problemów z pracą zawiasu), w wyniku którego doszło do uszkodzenia zawiasu. Tą teorię także obaliłem. Kolejna odpowiedź serwisu ASUS była powrotem do pierwszej wersji i stwierdzenie, że doszło jednak do uszkodzenia mechanicznego. Natomiast faktycznie doszło do uszkodzenia części mechanicznej wynikającego ze zwykłego użytkowania spowodowanego defektem materiałowym a nie z uszkodzeniem mechanicznym będącym wynikiem działania zewnętrznej siły fizycznej z winy użytkownika (np. upadek urządzenia itp.). Mocowanie śrub odkleiło się od podstawy, do której przykręcony jest zawias. Użyty materiał jest na tyle kiepskiej jakości, że nie wytrzymał nawet okresu gwarancji.

 3. o_0 pisze:

  >13-calowy ultrabook z ekranem 14″
  skoro ma ekran 14” to czego dotyczy wymiar 13”?

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Z uwagi na niemal bezramkową konstrukcję ekran „mieści” się w oprawie 13-tki – mimo, że ma faktycznie przekątną 14″. Zerknij na tabelę z porównaniem gabarytów – tam zestawiłem kilka 14-tek i 13-tek obok siebie.

 4. Marika pisze:

  zastanawiałam się nad tym modelem i bardzo chętnie bym go kupiła bo Asus to według mnie najlepsza firma.

 5. Podpis pisze:

  Jak bym miał już tyle hajsu dawać za lapka to wolałbym już ten tysiak dołożyć i wziąć SL od M$, mimo że to jednorazówka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama