, Longform Tablety

Dlaczego kupujemy coraz mniej tabletów?

Samsung Galaxy Tab S3 / fot. tabletManiaK.pl

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Dlaczego kupujemy coraz mniej tabletów?”

 1. Zbyjdon pisze:

  Dwa lata temu kupiłem Lenovo TAB 2a chodzi super, bateria trzyma fajnie ostatnio nawet otrzymałem androida 6 a zakupiłem z androidem 4,4. Wydarzenia!email w Mm 699 zł w tym roku chciałem kupić córce i nie było co wybrać między model był gorszy matryca i ram i droższy więc nie wiem co się stało mam 2 GB i fhd

 2. Romekmadomek pisze:

  Ospowiedź jest jedną i bardzo jasna . Tablety są zbyt drogie. Te. tańsze poniżej 1000zł to są zabawki i utrapienie w obsłudze.

 3. Jakub Raczkowski pisze:

  Ocyzwiście, że tablety mają swoje zalety – głównie w domu albo podróży z plecakiem. O ile w codziennym użytkowaniu najprzydatniejszy okazuje się smartfon to już w domowych pieleszach wolę skorzystać z 8-calowego ekranu Memopada, szczeólnie jeśli chodzi o czytanie, oglądanie filmów i gry. Nie lubię grać na smartfonach, choćby tych 5.5″.

  Problem w tym, że na rynku rzadko pojawiają się naprawdę ciekawe propozycje jakimi swojego czasu były Nexusy albo Shield od Nvidii. Owszem, taki Surface albo Samsung Galaxy 3 to klasa sama w sobie, ale bądźmy realistami – nie wydam 3 tysięcy an sprzet do oglądania śmiesznych kotów. To oferty dla profesjonalistów.

  A co dla zwykłych zjadaczy chleba, którzy chcieliby kupić coś w okolicach 1tys. zł z ekranem FHD, dobrą specyfikacją, od sprawdzonego producenta? Są tam jakieś Yogi od Lenovo ale kiedy ostatnim razem to sprawdzałem nie cieszyły się szczególnym wsparciem na XDA (a to dla mnie podstawa). Są Zenpady od Asusa, które chyba najlepiej się prezentują, ale zapomnijcie o częstych aktualizacjach. Jest MiPad3, który niestety ma Mediateka, brak GPS i problemy z softem. To zaledwie garstka sprzetów wartch uwagi, których i tak nie kupię, bo zależy mi na wyjściu HDMI, a tego to już w ogóle ze świecą szukać. Ech, gdyby tylko Nvidia odświeżyła serię Shield i wprowadizła coś z 4GB RAM..

 4. Q pisze:

  Bo są za drogie. Mam tablet lenovo miix 2 10, który coraz bardziej szwankuje, a nie widzę też sensownej alternatywy z ekranem 10′ i full HD. Jest np nowe lenovo yoga book, ale płacenie prawie 3 tys mi się nie uśmiecha. Tabletu używam bardzo często, w zasadzie zastąpił komputer stacjonarny.

 5. Paweł pisze:

  Nie zgadzam się. Autor podszedł do artykułu indywidualnie.

 6. Ekspert Microsoft pisze:

  Ciekawi jesteśmy opinii, ale chwaląc się wiemy, że każdy kto spróbował pracy (nawet tej bardziej „wymagającej” jak zostało to w artykule opisane), chwali sobie Surface Pro. Może więc jednak warto spróbować? https://www….TRBJK/JZSC

  • Krzysztof Maliszewski pisze:

   Sęk w tym, że urządzenie to ma desktopową wersję systemu, więc nic dziwnego, że dobrze się na tym pracuje, co z resztą poruszyłem w tekście 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama