, Kiano Laptopy 14-15,8 cali Testy

Czy warto kupić laptopa Kiano SlimNote 14.1+?

Popularne produkty:

18 odpowiedzi na “Czy warto kupić laptopa Kiano SlimNote 14.1+?”

 1. Mateusz pisze:

  Posiadam Laptopa Kiano Slimnote 14.1+ właśnie zakupionego w Biedronce chyba grudzień 2017 rok ? Powiem tak do tej pory działa ! Mama wgraną wersję win 10 1909, raz mi się system wysypał przy aktualizacji, ale udało mi się ponownie zainstalować i miałem nowszą wersję. Teraz z 1909, bo kończy się wsparcie zamierzam wgrać 20H2? Jestem ciekawy czy się uda. Wystarczy kliknąć uruchom ponownie komputer. 😀 Bateria nieznacznie spadła na jakości i tak jest dobrze. Używam głównie do YT oglądania z dzieckiem, albo jadęznim na działkę i iplus podłączam pod usb i internet mam. Wszystkie dane trzymama na Karcie micro SD w rwazie czego. 😀 Mam jedynie awersje co do spacji, nie zawsze się wciśnie. A druga sprawa to po podłączeniu bluetooth głośnik czy słuchawki i włączonym wifi, prędkość wifi drastycznie spada. Dlatego głośnik, albo słuchawki idą przez jack 3,5mm. A tak to gitara. Mój najlepszy życiowy zakup. Zobaczymy ile kolejnych lat wytrzyma. Odezwę się później. 😀

 2. Maciej pisze:

  Fatalna jakość plastiku/obudowy – pękła przy normalnym otwieraniu laptopa, a reklamacja na x-com.pl nieuznana.
  Nie polecam ani laptopa ani zakupów u tego sprzedawcy.

 3. gregorypk pisze:

  witam jeżeli ten komputer miał być stworzony dla przeciętnych osób wykorzystujących go w celu przeglądania internetu, edytora tekstu itp…. to jako jego użytkownik odradzam zakup… gorszego czegoś nigdy w swoim 40 letnim życiu nie miałem…. nic nie działa poprawnie… może tylko wykonują bez problemu naprawy gwarancyjne… mi padła po kolei antena wifi, klawiatura, ponownie klawiatura, i to nie wysztko trudno to opisać… masakra 100%

 4. Evi pisze:

  A ja mam pytanie co do Chroma oraz Youtube.
  Ile kart da się w miarę komfortowo odpalić w chromie oraz maksymalnie w jakiej jakości da się płynnie przeglądać filmy na Youtube ? 2k raczej nie ma co liczyć ?

 5. Jacek pisze:

  Kupiłem to cudo i nie wiem dlaczego mam rozdzielczość w win10 1920×1080 jako zalecaną może ktoś to wyjaśnić dlaczego w specyfikacji jest inaczej?

 6. Nyuk pisze:

  Witam w srodku tego cuda jest dysk m.2? Czy wlutowane kosci?

 7. alfa pisze:

  Jak sprzęt daje radę ze streamami we flashu?

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Nie korzystam na co dzień ze streamów we flashu, ale nas szybko sprawdziłem kilka stron i nie zauważyłem większych problemów. Zdarzało się systemowi poddać, ale głównie na przeładowanych reklamami witrynach. Jeśli jest jakaś konkretna platforma, którą chcesz, abym sprawdził, daj znać.

 8. piotr pisze:

  A jak wypada względem kiano 14.2? Na stronie x-kom jest nawet wersja kiano 14.2 z 4 giga ram.

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Mam nadzieję, że wkrótce się tego dowiemy – sprzęt ma do nas niebawem trafić na testy. 🙂

  • MiroKar pisze:

   Kiano Slimnote 14.1+ ma już taki sam procesor, jak modele 14.2 i 14.2+. Również płyta główna jest chyba taka sama.
   Podstawowa różnica to obudowa – 14.1+ ma wyraźnie szersze obramowanie ekranu i tym samym cały jest nieco większy, natomiast 14.2 i 14.2+ mają ramkę wyraźnie węższą, ale skutkiem tego jest nieco mniejsza sztywność całej obudowy.
   14.2 ma tylko 2 GB RAM, więc nie warto się nad tym wariantem zastanawiać – różnica w szybkości uruchamiania i pracy jest zauważalna.
   Pozostaje porównać wygląd i sztywność obudowy 14.1+ i 14.2+.
   Niezależnie od dokonanego wyboru trzeba dokupić kartę pamięci mikro SD U3 A1 z dużą szybkością zarówno odczytu, jak i zapisu (np. 100/90).

   • Zyzio pisze:

    Panie Szymonie M., szkoda, że Pan nie badał wspomnianego 14.2/2+ (artykuł pisał p. Amadeusz Cyganek…. i niestety tam już nie ma możliwości interakcji z autorem:( ).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama