REKLAMA TP
, Laptopy 14-15,8 cali Lenovo Testy

TEST | Lenovo IdeaPad 720. Wydajny laptop w dobrej cenie

Lenovo IdeaPad 720/ fot. mobiManiaK.pl

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “TEST | Lenovo IdeaPad 720. Wydajny laptop w dobrej cenie”

 1. PAwel_Z pisze:

  Yyy wyloty powietrza nie są od spodu. Tam są wloty. Gorące powietrze jest wydmuchiwane wylotami znajdującymi się w zawiasie. I przez to nie bardzo można obciążać komputera z zamkniętą pokrywą.

 2. Voytas pisze:

  Laptop dobrze wykonany i w dobrym stosunku cena/jakość/podzespoły. Ale wersje z jednym dyskiem ma jedna poważną wadę którą zresztą widać na Twoim zdjęciu – w miejscu gdzie teoretycznie można zainstalować drugi dysk jest tylko plastikowa atrapa bez właściwej klatki dla dysku 2,5″ i taśmy SATA… Dokupienie ich w PL prawdopodobnie niemożliwe… Po za tym na atrapie jest plomba więc w razie montażu utrata gwarancji… W laptopie za 4k zł nie do pomyślenia… Więc przestrzegam tych, którzy chcą kupić wersję z dyskiem M.2 z zamiarem instalacji dodatkowego SSD tak jak ja – nie ma takiej opcji (chociaż w sklepie mówiono mi co innego).

 3. zosia pisze:

  JA SIĘ PYTAM JAKI SENS MA 1 TABELA ??? CO MA DAĆ PORÓWNANIE WAGI WYMIARÓW GRUBOŚCI 720 15,6 Z DELLEM XPS13,3 KTÓRY JEST ULTRABOOKIEM??? A SAMI TWIERDZICIE ŻE 720 ULTRABOOKIEM NIE JEST .SKĄD WY MACIE TEN LAPTOP JAK TEN PORT TYPU C JEST Z THUNDERBOLT TO JAKAŚ ZABIEDZONA WERSJA DLA KRAJÓW WSCHODZĄCYCH ??? PYTAM GDZIE SĄ WERSJE Z 7300HQ I 7700HQ I KARTĄ 1050 TI MAX Q CO JEST Z TĄ POLSKĄ NA RAZIE PYTAM GRZECZNIE POTEM SIĘ ZDENERWUJĘ A TEGO SAM SIĘ BOJĘ AHA I COŚ TU JEST NIE TAK ,,Podczas całego testów” WTF?

 4. Krzysztof pisze:

  Ja mam właśnie Lenovo IdeaPad 720 i bardzo dobrze się sprawuje. Trochę miał problem z przegrzewaniem się ale pomogła wymiana dysku.

 5. Konrad pisze:

  Problem z głośnością chłodzenia oraz temperaturami jest spowodowany użyciem bardzo złej jakościowo pasty termo-przewodzącej przy składaniu. Po wymianie pasty znika problem głośnego chłodzenia i wysokich temperatur panelu roboczego pod obciążeniem. Wymieniłem w swoim egzemplarzu pastę na Thermo Grizzly i różnice są wręcz ogromne.
  Wyloty powietrza znajdują się pod ekranem we wnęce, a nie jak pisze autor na spodzie obudowy.
  W ogólnym rozrachunku polecam sprzęt, użytkuję od miesiąca i jestem zadowolony.

 6. Pini Zahari pisze:

  ołłłł fuck co za profesjonalna recenzja. Jestem w szoku to mało powiedziane: screen z podziałem na kwadraty jak sie grzeje laptop? What the fuck? porównanie głośności z innymi laptopami, zdjęcia z kąt widzenia yyyyyyyy 100% zaskoczenie jak to czytałem… zazwyczaj nie daje komentarzy przeważnie nigdy ale ten artykuł jest na 6 z plusem w skali szkolnej. Nigdy nie byłem na tej stronie ale dodam do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama