, Newsy

Wygraj wielki zestaw akcesoriów dla gracza!

Konkurs ROCCAT c1
Popularne produkty:

41 odpowiedzi na “Wygraj wielki zestaw akcesoriów dla gracza!”

 1. Wojtek Nieloot pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Perfekcja w każdym calu – DEll inspiron 7577. Mój wybór spełnia wszelkie wymagania tak zwanego świętego Graala graczy. Zostało to usystematyzowane w Encyklopedii Gamingu PWN, 2018, wydanie 2 poprawione.

  Idealny laptop gamingowy (potocznie święty Graal graczy) – winien mieścić w sobie harmonię rozrywki, kultury i sztuki. Powinien kształtować każdego z nas jako świadomego gracza, który rozumie, że historia gier jest ściśle związana z historią świata. Pozwolę sobie zacytować tu kilku starożytnych (lecz nie tylko) specjalistów od szeroko pojętego gamingu. Zacznę od klasyki, którą przyswajamy już w młodości:
  – „Wybudowałem laptop trwalszy niż ze spiżu” – jak pisał Horacy, laptop gamingowy powinna cechować wytrzymałość. Solidność wykonania naszego urządzenia to fundament spokojnego grania na laptope.
  -„Carpe diem duracell” – to kolejny dobrze znany cytat Horacego, który w jasny, prosty i czytelny sposób tłumaczy, by chwytać dzień na pełnej baterii. Zasilanie mobilne w naszym idealnym zestawie musi wystarczyć na cały dzień grania.
  -„Pokój bez laptopa, jest jak ciało bez duszy” – tu z kolei Cyceron zauważa, że idealny komputer ma być dopełnieniem całości i źródłem sensu grania.
  -„Alea iacta est” czyli kości (RAM) zostały rzucone – miał powiedzieć Gajusz Juliusz Cezar o komforcie grania. Najlepiej by te kości były jak najpojemniejsze i było ich jak najwięcej.
  -„Jemy, aby żyć, żyjemy alby grać” – Sokrates w tej krótkiej sentencji zauważa, że idealny laptop gamingowy musi nieść czystą, niczym nieskrępowaną radość. Bez zacinania, bez gry poniżej 60 FPS’ów i bez długich czasów ładowania.
  -„Laptop jest tylko trzciną, ale trzciną grającą” – Blaise Pascal podkreśla tu, że lekkość jaką winien charakteryzować się nasz wyidealizowany laptop.

  I jeśli jakikolwiek laptop zamknie w sobie te wszystkie cechy, to z całą pewnością otrzymam ode mnie miano IDEALNEGO.

 2. martul pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Dell Inspiron 7577 w Pakiecie Grabonament M.- Laptop mocny 0- do grania idealny – wygląd świetni i niebanalny – do tego mysz i podkładka – dla gracza nie lada to gratka i oczywiście 3 gry – każdy o takim zestawie śni 😉
  Parametry laptopa są dla wymagających graczy
  gamingowych wyjadaczy
  którzy cenią wysoką jakość w dobrej cenie
  którzy chcą zaistnieć na streamingowej scenie
  którzy oczekują jakości i niezawodności
  którzy chcą się ponieść do gier swej miłości
  Pakiet M jest idealnie dobrany
  dla prawdziwego gracza skomponowany 🙂

 3. mike278 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Gdy kasy masz na zbyciu a liczy się jakość i parametry wtedy wybiera się Alienware 17. Cena może nie jest niska, ale człowiek wie za co płaci. Topowe parametry to oczywiste ale pamiętajmy o dobrym wsparciu i renomie marki DELL. Zakup dodatkowo opłacalny bo nie będziemy musieli wymieniać sprzętu za rok czy dwa. Dodatki zaserwowane w tej promocji to też nie byle „gadżet” rodem z odpustu. Takie słuchawki to dopiero frajda i pomoc w grach. Łatwiejsza lokalizacja przeciwnika po odgłosach wybitnie pomaga w grze, a grafika i szczegółowość obrazu pomogą go łatwiej wypatrzyć.

 4. Adam S. pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Bywa wielce zadowolony mobimaniak – GRACZ
  ten który lubi być chwalony i ma na czym grać !.
  Firma ROCCAT ma na mobimaniak.pl stronie w konkursie pakiety akcesoriów dla graczy „wypasione”
  ja skromny mobimaniak gracz niby skromny.
  Konkursowicz wszedł na mobimaniak.pl stronę i „rzekł” :
  mój miły mobimaniak bracie !,
  kiedy patrzę na nagrody w konkursie firmy ROCCAT !
  nie mogę się nadziwić ! – JA CIĘ !!!.
  A ten laptop Della Inspiron 7577 w wielkiej promocji Grabonament – SUPER taki, jego niska cena !, SUPER dizajn, parametry i szyk !,
  a jeśli nie jestem w błędzie super śmigać będzie !.
  Z tego procesora Intel Core i7-7700HQ byłby nawet Terminator
  zadowolony – gdyby go w sobie miał i o promocji Grabonament słyszał !.
  A jeśli nie jestem w błędzie to karta graficzna GeForce 1060
  też przy speed akcjach śmigać będzie !.
  Pozostaje tylko laptopa Della Inspiron 7577 cena !, która z nas skóry nie zdziera !!!.
  Niech moc mobimaniaków będzie z Wami !!!.

 5. Wiśnia pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem warto zainwestować w Dell Inspiron 7577. Gtx 1060, i7, 16gb ramu i 256gb ssd to naprawdę smakowite połączenie. Posiada on skromny design, co bardzo mi się podoba. Uważam że do wszystkich gier na ten moment wcale nie potrzeba gtx 1080 ponieważ to tylko strata pieniędzy. Do tego biorąc Graonament M dostajemy świetną myszkę i podkładkę co bardzo się opłaca, można fajnie się bawić i strzelać bańki. Kolejnym plusem jest możliwość przenoszenia i grania w każdym miejscu. Laptopy DELL są znakomite w wydajności oraz skromnym design który jest lepszy od wypchanych maszyn. Jednym słowem ten laptop to potwór gamerski.

 6. Artur pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Grabonament (M) Dell Inspiron 7577, stworzony dla mnie i pokoleń! Ponieważ jego siła tkwi w jego dziesięciu cechach podzespołów. dziesięć cech – to 10 stref i „ciosów”! Ponieważ Del dla mnie to marka sama w sobie, niczym legendarny mistrz karate Bruce Lee. Wszystkie 10 stref ww. serii tj. Strefa Wydajności i7-7700HQ, Strefa Innowacji port USB 3.1 SuperSpeed pierwszej generacji Type-C z technologią Thunderbolt 3, Strefa Power GTX1060(6GB), Strefa Szybkości SSD z interfejsem NVMe PCIe, Strefa Wizualna 15,6″ powłoka ekranu antyrefleksyjna IPS FullHD, Strefa Karty sieciowej Wi-Fi 802.11ac z priorytetem ruchu w sieci SmartByte, Strefa Pamięci RAM 16GGB(max32GB), Strefa AUDIO Waves MaxxAudio Pro®, Strefa Ciszy wysokość obudowy poniżej 1 cala+ 2 otwory z wielkimi „śmigłami” oraz Strefa Podświetlenia klawiatura to nic innego jak ciosy jakie zadawał legendarny mistrz Kung Fu. Podobnie jak Bruce Lee, strefy Dell-a uderzają swoją mocą i śmiertelną kombinacją ciosów swoich 10 stref by eksplodować mocą obliczeniową, zabezpieczać i dawać pełną stabilizację komponentom komputera. W filmie nikt nie podskoczył panu Lee i jego kombinacji Power Ciosów, a jak któryś podskoczył, jedynie dźwięk łamanych kości zobrazował z kim mają do czynienia. Podobnie jest z Dell Inspiron 7577 i jego złotą dziesiątką Power Ciosów. Każda z nich z osobna nie wiele znaczy, ale ich połączenie powoduje, że są jak PIĘŚĆ!. Tworzą jedność, są maszyną z przyszłości, teraźniejszym Terminatorem, który przetrwa najbardziej niekorzystne warunki jakie oferuje nam dzisiejsza technologia informatyczna znajdująca się w naszych gamingowych laptopach. Z taką zaawansowaną technologią możemy być pewni, że na długie lata nasza maszyna będzie zapewniała wydajność, nie tylko w grach, ale i w benchmarkach pokaże pazura. Podsumowując 10 złotych stref to bez wątpienia najważniejsze atuty Della Inspiron, które dla mnie na długie lata stanowiłby najlepszą alternatywę.

 7. FlameON pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Uważam że najlepszą opcją jest Grabonament M.
  Pewnie teraz zrodziło się w Twojej głowie pytanie „dlaczego?”.
  Już śpieszę z odpowiedzią…
  Mianowicie pokażę pozytywne aspekty, takie które widać na pierwszy rzut oka.

  – Nie za tanio, nie za drogo – grabonament M posiada cenę uśrednioną względem wersji S oraz L.
  Można go zakupić od 4600 do 5999 zł, co daje dobry sprzęt, a też i zaoszczędza pieniądze na inne wydatki.
  – Fanty – do zestawu dostajemy mysz od firmy Roccat, model Roccat Kone Pure oraz podkładkę Roccat Kanga.
  Dodatkowo dostaniesz 3 kody do sklepu Muve.pl, na dowolne gry do ceny 249 zł. No i oczywiście sam laptop,
  czyli Dell Inspiron 7577 wyposażony w Intel Core i7-7700HQ, 16GB RAM, SSD 256GB, 1TB HDD i kartę graficzną
  GeForce 1060.

  No i tu się kończą aspekty, które normalny człowiek jest w stanie zauważyć.
  A oto te, których nie widać:

  – Symbol „M” – litera M pojawia się nie tylko nazwie Grabonamentu, lecz także na Twojej.. dłoni.
  Spójrz na swoją dłoń i zauważysz, że trzy linie (głowy, życia i serca) układają się w znak litery M.
  Oznacza to że możesz odnieść wielki sukces w życiu i stać się bardzo wpływowym człowiekiem.
  Także, jeśli posiadasz ten znak, to oznacza to że Grabonament M jest właśnie dla Ciebie.
  – słowo „grabonament M” posiada 21 liter, cyfra 21 jest podzielna przez 3 oraz przez 7.
  Liczba 7 oznacza pełnię, całość, doprowadzenie czegoś do końca, a cyfra 3, symbolizuje nasilenie, podkreślenie znaczenia czegoś.
  Tak więc cyfra 3 podkreśla cyfrę 7, a z tego można wywnioskować, że Grabonament M tworzy z tobą pełnię, i uzupełnia tą część Ciebie.
  „Ale Grabonament S i L też ma 21 liter”, tak ma, ale wraz z dodatkami nie tworzy pełni. Popatrz.
  – Nawet dodatki są objęte klątwą (będę liczył litery): Roccat Kone Pure =14=1+4=5, Roccat Kanga =11=1+1=2, 2+5=7,
  mało dowodów? Popatrz na ceny. 229+39=268=2+6+8=16=1+6=7, aahh no tak nie podliczyłem cen gier?
  Proszę bardzo: 229+39+249+249+249=1015=1+0+1+5=7

  Musisz kupić Grabonament M.
  To jest Twoja klątwa.

 8. Krzysztof pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Mój wybór to Grabonament o rozmiarze L – laptop Dell Alienware 17. Jego podzespoły i parametry wystarczą dla prawdziwego gracza na kilka dobrych lat, aby w pełni cieszyć się płynną grafiką, wspaniałym dźwiękiem oraz przyjemnością z grania we wszystkie obecne i nadchodzące gry. Super laptop dzięki któremu możemy cieszyć się grami w każdym miejscu na ziemi i nie tylko. Jeśli bateria pozwoliłaby można wysłać TEN laptop na Marsa tak jak samochód od Elona Muska 😉 Niech Obcy lub przyszli kolonizatorzy również zakosztują gamingu 🙂 W Grabonamencie jest taniej i fajniej z gadżetami dodawanymi do laptopa. Mój wybór to Dell Alienware 17, bo jest THE BEST na lata (świetlne)!!!

 9. Rimmsky pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Stawiam na Dell Inspiron 7577. Złoty środek pomiędzy ceną, a możliwościami. Dodatkowo okraszony ciekawymi dodatkami w grabonamencie, które są przy gamingu niezbędne, czyli myszą i podkładką. Do tego kody na gry. które zapewnią nam mnóstwo dobrej zabawy. Sam DELL może nie grzeszy w wyglądzie innowacyjnością i fantazyjnymi kształtami jak Alienware, ale ważna jest mobilność i osiągi, abyśmy mogli grać wszędzie tam, gdzie tylko znajdziemy chwilę czasu i chęci.

 10. SzaraMyszka pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  O Rety ! Rety ! Nie mogę w uwierzyć,
  Czy kobieta także może się zwierzyć ?
  Choć nie znam się tak dobrze jak Oni,
  To Grabonament myśli moje.. trwoni.

  Przy wyborze laptopa się posiłkowałam,
  Braćmi, których na zakupy swe zabrałam,
  Przecież kobieta nie zna się na laptopach,
  Dlatego posiłkować się chciałam w chłopach.

  Potrzebowałam dobrego dla siebie laptopa,
  Jestem tego zdania, że co tani to jest wtopa,
  Dlatego na wyższą półkę laptopów sięgnęłam,
  I swoją opieką Dell alienware 15 otóż objęłam.

  Laptop jest mi znajomy, dlatego go wybrałam,
  W konkursie, gdzie odpowiedź przygotowałam,
  Aby objaśnić dlaczego ten, wiersz tu napisałam,
  O samych zaletach przecież zestawu wspomniałam.

  DELL ALIENWARE 15 :
  O Wspaniały laptopie coś jest w GRABONAMENCIE,
  Obserwuję Cie od dłuższego czasu bardzo zawzięcie,
  Ty spełniasz oczekiwania, parametry masz wspaniałe,
  Oraz inne akcesoria, do użytku wszak są pozostałe !
  Kusisz swą ceną, choć z wyższej jesteś przecież półki,
  To nadajesz się do pracy, domu czy nawet też szkółki,
  Bez problemu otwierasz strony, wcale się nie ścinasz,
  A wyglądem milion dolarów przecież mi przypominasz.
  Procesor Inter Core i7, a to się w Tobie bardzo ceni,
  Ekran kolorami żywymi na każdym kroku się mieni,
  Twa pojemność sprawia, że zdjęcia mi nie znikają,
  A wszystko swoje miejsce na dysko wszak posiadają.
  Twój ekran 15, co zmieści się do mojej torebeczki,
  A jeszcze zostanie mnóstwo miejsca mi na szmineczki,
  Jesteś cudowny, dlatego to Ciebie właśnie tu wybieram,
  A teraz ? Teraz to sama i przekonaniem Ciebie dobieram !
  Ty jesteś w GRABONEMENCIE i masz takie fajne dodatki,
  Słuchawki i myszka ? To dla graczy wspaniałe są gratki…
  Przyznać się muszę, sama czasami w grę zagrać też lubię,
  Lecz bez podkładki… kursor myszki wszak ciągle tu gubię.

  Nie ma wątpliwości, to laptop najlepszy w GRABONAMENCIE,
  Zapisze i pokaże w żywych kolorach wszystko, nawet zdjęcie,
  Które w słabej jakości telefonem zostało przecież wykonane,
  Laptopy Dell Alieneware 15 do GRABONAMENTU dopasowane.

 11. Arkadiusz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Laptop Dell Inspiron 7577 w grabonamencie M,
  Dlaczego ten laptop ? Otóż ja to dobrze to wiem,
  Jakie ma parametry, i do czego głównie się nadaje,
  Wszak pod moimi skrzydłami od dawna pozostaje.

  Laptop Dell Inspiron 7577 towarzyszy mi w pracy,
  A znajdą się na tym świecie i ludzi przecież i tacy,
  Co takiego laptopa głównie do gier wciąż używają,
  I zadowoleni, bo bez zacinania każdego dnia grają.

  Co mnie w nim urzekło ? Procesor ma wspaniały,
  Wszystkie dokumenty każdego dnia mi śmigały,
  Zero ścinania, denerwować wcale się nie musiałem,
  Bo wiernego laptopa Dell Inspiron 7577 miałem…

  A raczej mam… bo każdego dnia w pracy towarzyszy,
  A pracuje tak cichutko, że ledwo ktoś go tu dosłyszy,
  A to wielka zaleta, stary laptop bardzo głośno działał,
  Przez co sympatią żaden z pracowników nie pałał…

  Wybrałem ten laptop, bo jest on mi dobrze już znany,
  Czasami bywa i tak, że level w gdzie bywa pokonany,
  I tu się świetnie sprawdza, więc mam pole do popisu,
  Brakuje mu tylko jednego na środku wszak napisu !

  „Jestem Najlepszy” to idealnie do niego wszak pasuje,
  A swoim szybkim działaniem każdego dnia zaskakuje,
  I z pamięcią nie ma kłopotów, miejsca tu dużo posiada,
  Jedno jest pewne… ten laptop Dell Inspiron mną włada.

  A przy okazji, kiedy w grabonamecie się on prezentuje,
  To Grabonament M wiele w mych oczach tak zyskuje,
  Bo wspaniały laptop, który zalet ma jakże w sobie wiele,
  A przy okazji myszka i podkładka, z nią chętnie się dziele.

  Laptop Dell Inspiron 7577 jest już w Grabonamecie,
  A do tego laptopa słuchawki i podkładka w prezencie,
  Dlatego właśnie zestaw z laptopem chętnie wybieram,
  Na moim sprawdzonym laptopie zalety same ubieram !

 12. czefi pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Dla mnie osobiście wybrałbym Dell Inspiron 7577. Jest to oczywiste że to bardzo wydajny laptop za taką cenę – ma się czym pochwalić, a na pokładzie:
  Intel Core i7-7700HQ
  Pamięć ram: 16GB
  NVIDIA GeForce GTX 1060 Max-Q
  dodatkowo: Dysk SSD 256GB
  Ten „potworek” jest stworzony do nowszych tytułów gier, nie ma takiej opcji, że sobie nie poradzi 😉

 13. Rafał pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Ja bym sie skusil na Dell Inspiron 7577 – ladny, disajnerski (chyba tak sie to po polsku pisze :)) i z dobra grafa. Aha no i po zakupie by jeszcze na jakies gadzeciarskie dodatki wystarczylo. Pozdrawiam WoTowcow – Laczek

 14. carnivor pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Dell Inspiron 7567 ponieważ wystarczy do wszystkich gier i nie trzeba się z nim obchodzić jak z jajkiem. Ani Wielkanocnym ani żadnym innym. Można go zabrać na miasto bez obaw o swoje zdrowie psychiczne

 15. Janusz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Dell Inspiron 7577 to mój ulubieniec. Zgrabny wygląd i znakomite komponenty pozwolą na bardzo przyzwoitą pracę w programach graficznych a niekiedy i wymagających grach komputerowych.

 16. Michał pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem warto kupić laptop Dell Inspiron 7577. Stosunek ceny do jakości tego modelu jest bardzo wysoki. Jest to godny następca swojego poprzednika, ulepszony o nową matrycę i wydajniejszą grafikę. Warto zaznaczyć, że model ten jest wyjątkowo cichy w porównaniu do konkurencji, a mimo to, podzespoły nawet przy dużym obciążeniu pozostają w niskiej temperaturze.

 17. Radomir pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  W Grabonamencie S zdecydowanie laptop Dell Inspiron 7577.
  Dlaczego? Cena jak za takie pyszne komponenty nie odstrasza, a wręcz zachęca. Moi synowie byliby zachwyceni także mobilnością i może wreszcie przestaliby robić dyżury na komputerze stacjonarnym 😉

 18. Michał Żyra pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  D IABELNIE
  E LEGANCKI
  L UKSUSOWY
  L APTOP

  I NTEL CORE i7
  N A POKŁADZIE
  S UPER
  P ODZESPOLY
  I NTELIGENTNE
  R OZWIĄZANIA
  O CENIANE
  N A

  7567 PUNKTÓW W 10 PUNKTOWEJ SKALI

 19. Artur pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdecydowanym faworytem jest laptop Dell Inspiron 7577 w Grabonamencie M, dla czego?
  Bo w tej cenie dostaję w końcu laptopa który zapewni granie w najlepsze gry na długie lata, a dodatkowo w abonamencie na dzień dobry dostaję 3 kody do sklepu MUVE.pl, podkładkę oraz Hit myszka Roccat Kone Pure.

 20. Krystian pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Według mnie w Grabonamencie najlepiej kupić Dell Inspiron 7577, a dlaczego? Ze względu na nietuzinkowy, skromny design, który zainspiruje niejednego artystę i doskonale skrywa moc drzemiącą w tymże potworze wydajności, który posiada wszystko, czego pragnie moja fotograficzna dusza – matowy monitor FullHD, wydajny procesor, wysoka ilość pamięci RAM zatem na tej konfiguracji na pewno nie złapie czkawki podczas pracy w Photoshopie. Dodając do tego wsparcie CUDA z karty graficznej GeForce GTX 1060, która jest jednym z Maybachów wydajności także w grach, a połączenie SSD z HDD zapewni sporo miejsca na długi okres użytkowania. Z racji tego, że często zdarza mi się zapomnieć o zabraniu kabla USB do aparatu by chociażby zgrać zdjęcia aby zwolnić miejsca na kolejne fotografie, cieszy mnie fakt czytnika kart pamięci. Sama praca dziennikarska na podświetlanej klawiaturze sprawi, że każdy podczas pisania będzie czuł się jak prawdziwy liryczny wieczorny wirtuoz, a same gabaryty są wystarczające do pracy jak i do tego, aby zwyczajnie wziąć laptop ze sobą i pracować poza domem.

 21. Wania pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Jestem kierownikiem niższego szczebla w jednej firmie IT. Tydzień temu przychodzi jakiś ziomeczek po 3 roku studiów na rozmowę o pracę: młodziak straszny, dziewiczy wąsik pod nosem, widać że za grosz nie zna życia. No to maglujemy go z Javy: interfejsy, wyjątki, wzorce projektowe. Oj słabieńko – widać że coś tam czytał na studiach, ale ledwo duka. Z trudniejszych rzeczy nawet nie ma co pytać. No to przechodzimy do frontendów: Java Scripty, CSS-y, trochę HTML. No lepiej, ale szału ni ma. Potem trochę SQL-a – no tutaj ziomuś nawet coś pokazał. Potem parę pytań z gita, parę z Linuxów, jakieś tam protokoły, zagadki, po angielsku. Patrzymy się po sobie z kumplem: no ziomek sympatyczny, ale ciężko go wybronić. Swoją głową za niego nie będziemy ręczyć. W końcu kumpel pyta tego ziomka:
  – A grasz w CS:GO?
  – No gram!
  – A jaka ranga
  – Kałach w kapuście.
  Popatrzyliśmy znowu po sobie (dwie Gold Nówki). Wszystko jasne:
  – W poniedziałek Pan zaczyna!

  Wracając do konkursu: warto wybrać np Grabonament S z Inspironem 7577. Do CS:GO wystarczy w zupełności. Postrzelasz sobie na Mirku, nauczysz się podstaw rosyjskiego, rangę wbijesz. Nigdy nie wiesz do czego Ci się to przyda 😉

 22. KamilB pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Gdy okazji dla graczy jest wiele na horyzoncie,
  prawdziwym graczom wypada z nich skorzystać,
  a gdy cel prawdziwych graczy jest wyżej, niż szczyt na Giewoncie,
  to wypada im/nam tylko model Dell Alienware 17 wybrać:
  potężny core i7, 16 GB Ramu i 1,5 TB pamięci,
  z czego 521 GB to ultraszybki dysk SSD,
  pozwolą grać we wszystkie gry, jak i po internecie surfować, czy pracować,
  ponieważ do tego mamy ekran 4K i Geforce’a GTX 1070 na osłodę,
  (a mocy tej karcie do rozdzielczości 4K wystarczy,
  i płynność obrazu na ponad ośmiu milionach pikseli każdy zobaczy),
  wszystko to zamknięte w czadowej obudowie,
  która żadnego oka wyglądem swym nie oszpeci,
  tak kosmicznej technologii nie doświadczyli nawet sami Majowie,
  a granie na tym laptopie, to bliskiego kontaktu z pozaziemską technologią stopień trzeci,
  a kupując go, dodatkowo w pakiecie L Grabonamentu,
  otrzymamy komplet akcesoriów spod znaku marki ROCCAT,
  dzięki którym nie będziemy często wczytywać checkpointu,
  bo z ich pomocą na laptopie Dell Alienware 17 podbijemy cały komputerowy świat!

  PS: Chodziło mi o model w ofercie sklepu x-kom —> www.x-kom.pl/p/406…x1070.html

 23. Edward pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Dla mnie najlepszym wyborem byłby Dell Inspirion 7577. Powód jest banalnie prosty – grywam tylko w Quake Live czasami oraz w szachy a do takich gier ten laptop wystarczy aż nadto.

 24. mateusz Polski Gracz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  HP OMEN 15-ce012nw (2HP92EA)
  Model może i posiada mały ekran jednak wnętrze tego laptopa może nam usprawnić granie w mega wymagające tytuły jak i programy. Waga jest idealna ponad 2 kg co robi z niego masywną i stabilną w czasie grania a wyswietlacz nawet 15 calowy jaki tam jest odwzorowuje wszyskie detale i kolory. Dell zabral sie a wersja HO OMEN za 5500 zł w górę nie jest duża w porównaniu z podobnymi podzespołami innych firm.

 25. Mateusz pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Odpowiedź wydaje się oczywista, DELL Inspiron 15 [7577-0089KTR/C0455260/C0455392] za cenę ok.6599 zł, laptop ten ma najlepszy stosunek ceny do osiągów jakie oferuje. Wyposażony jest on w wydajny procesor Intel i7 7700HQ, kartę graficzną GTX 1060M Max-Q (co prawda model o obniżonym zegarze rdzenia, ale nadal wydajniejszy od 1050 Ti) 16 GB RAM oraz 2 dyski na dane 1 TB i 512 GB SSD.
  Dodatkowo jego wyświetlacz o rozdzielczości 4K, 15 cali, zapewni niezwykłe doznania podczas grania w najnowsze tytuły.
  Jak na laptopa gamingowego pozbawiony jest „kiczowatych” wstawek (ogromne plastikowe zaślepki wylotów powietrza o iście piekielnym czerwonym kolorze, czy świecące paski na tylnej obudowie ekranu, które nic nie wnoszą, bo nawet ich nie zauważamy podczas korzystania z urządzenia), laptop ten jest po prostu elegancki i bardzo wydajny.
  Ponadto przy zakupie otrzymujemy Grabonament L, czyli największy pakiet dodatków z możliwych, w skład którego wchodzą słuchawki Roccat Khan Pro, myszka Roccat Kone Pure oraz podkładka o łącznej wartości ok 660zł. 🙂

 26. atomba68 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Są takie regaty, w których każdy żeglarz chciałby wziąć udział przynajmniej raz w życiu. Na pewno należą do nich Roccat Ocean Cup! Kiedy na pokład katamarana Dell Inspiron 7577 zamustrował – kapitan Gee Force z dystryktu 1060, było już wiadomo, że ta jednostka będzie miała moc i wielkie serce do walki i wygrywania. W porcie do teamu dołączy Khan Pro – nieulękły sternik i największych fal entuzjasta, zawsze trafiający do celu bez pudła. Z chmary startujących do zawodów osiłków, egzotyczną urodą i kompletem rekordów wyróżniał się Kone Aimo, przyjęty z aplauzem przez druhów – mocarny żeglarz i nawigator – wytrzymały i precyzyjny. Załogę w naturalny sposób uzupełniał chief Kanga i jego z pozoru niezgrabne XXL, który w mesie czynił cuda bilansując załodze dietę rozszerzającą ich wrodzone możliwości. Kto nie chciałby dołączyć do tej zgranej drużyny Roccata, aby stoczyć kolejny zwycięski pojedynek z tuzinem innych pośrednich teamów? Mimo małego doświadczenia z pewnością nie brakło mi odwagi! Marzenia się spełniają -pomyślałem i przyjąłem wyzwanie na klatę! – Cumyy rzuć Bosmanie! Odpalaj !- – AHOJ przygodooo ! Ahoj RoCCAAAT!!! Tak Tak, Tak Taaa….!

 27. Krzysztof pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Myślę, że najlepszym wyborem będzie Grabonament M zmodelem Dell Inspiron 7577 uwzględniając koszty i możliwości sprzętu jest to optymalny wybór który dzięki swojej specyfikacji zadowoli każdego gracza. Mocny i7 no i GeForce 1060 bez problemu radzi sobie z najnowszymi grami, 16 GB RAM nie prędko będzie wymagać rozbudowy tak jak dysk SSD i 1 TB HDD. Takie zestawienie uznaję wręcz za idealne do wszelkich celów.

 28. Panigierka pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  INSTRUKCJA WYBORU LAPTOPA DLA GRACZA
  PRZEZNACZENIE : Drogi graczu stoisz właśnie przed bardzo ważnym wyborem laptopa, który będzie CI służył podczas podbojów w grach . Polecam Grabonament M ,w którym znajdują się aż 3 bonusy , które możesz wykorzystać w sklepie MUVE.pl .
  ZESTAW GRACZA: W skald zastawu w grabonamiencie M wchodzi : myszka Roccat Kone Pure z podświetleniem RGB, podkładki – Roccat Kanga oraz laptop – proponuje DEll inspiron 7577 z procesorem Intel Core i7-7700HQ, 16 GB pamięci operacyjnej, dysk SSD o pojemności 256 GB i HDD 1 TB oraz kartę graficzną GeForce 1060. Porządny sprzęt za naprawdę dobrą cenę – to prawie jak wygrać w lotto 🙂
  GWARANCJA : Drogi graczu przy wyborze laptopa Dell nie musisz się martwić o gwarancję. Najwyższej jakości sprzęt pozwoli Ci zanurzyć się w świat gier i przeżyć niesamowitą przygodzę z bohaterami 🙂 Proponujemy do kompletu zakupić wygodny fotel 🙂 🙂

 29. DawidD pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim zdaniem warto zainwestować w Dell Inspiron 7577, świetnie wykonany, dobór materiałów na wysokim poziome oraz godne polecenia podzespoły. Ja już go mam i z niego korzystam, służy mi w codziennym biegu i na plaży w Kołobrzegu 🙂

 30. pstryk17 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Ba!!! Najlepszy wybór to oczywiście NOTEBOOK DO GIER ALIENWARE 17.
  Procek i7-7820HK + GTX 1080 który ma aż 8 GB GDDR5X oraz 8 GB pamięci DDR4 2400 MHz pozwala nam grać w każdą grę na poziomie 100 fps na ustawieniach Ultra 🙂 To Potwór dla graczy 😛 Do tego zgarniamy Grabonament L Który daje 3 gry za free, podkładkę, mysz i słuchawki co pozwoli nam doznać niesamowitych wrażeń 🙂

 31. Joker pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Polecam Alienware bo tylko KOSMICI sa w stanie tyle za niego zaplacic xD

 32. Radek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Ja bym chapnął DELL Inspiron 15 7567 (i5-7300HQ 8GB 1000GB GF-GTX1050 W10). W Mediaexpert zgarniemy go za 3999,99zł. Uwzględniając gratisy dostajemy fajny sprzęt, niezłą matrycę i grafikę za nieco ponad 80% wyjściowej ceny. Czerwone akcenty i podświetlana klawiatura dodają mu drapieżnego charakteru.

 33. Robert pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Razer Blade Pro v2
  Niepozorny wygląd-zajebista moc

 34. Wed88 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Łooo panie! Ja to bom brał tego Della panie Inspirona 15! Dla mojego synka Brajanka panie dobry by był, grałby w gry panie, w tego no… Tomb Rajdera ! Synek mówił, że ma tam różne bebechy panie i przez to różne ceny zależy co tam człowiek chce, ale ja to panie tom najtańszo opcje bym wybrał co tam człowiekowi więcej potrzeba. Ma te dyski ? No ma. Ma te procesory te ? No ma. Ładny ? Ładny. To kupiłby dla synka. Jak jeszcze za darmo dajecie te myszki i słuchawki to już w ogóle panie! Dobra panie nie ma co się rozpisywać, wsiadam do passata i jadem tam do was po tego komputera, ale to po obiedzie bo ziemnioki stygną!

 35. kur24 pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  W Grabonamencie warto kupić opętanego przez technologicznego demona laptopa Dell Inspiron 7577. Jego cena przeszła egzorcyzmy, zyskując na atrakcyjności. Bestia z piekła rodem bezproblemowo zawładnie wolnym czasem użytkownika. Mały diabełek usiądzie na jego ramieniu, kusząc rozrywką w iście szatańskiej jakości. 😉

 36. Norbert Garstka pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Najlepszym laptopem spośród prezentowanych jest Grabonament M, ponieważ posiada najlepszą kartę graficzną z prezentowanych laptopów -GTX 1060, Procesor I7,16 GB ramu oraz dysk SSD. Jest to najlepszy stosunek jakości produktów i ich parametrów do ceny w oferowanych modelach laptopów. Sam osobiśćie bym wybral Grabonament M, ponieważ spełniłby moje wymagania i oczekiwania.

 37. Michał pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Moim wyborem jest Pakiet Grabonament M.
  Po pierwsze wygląd Laptopa jest niesamowity jeśli chodzi o parametry. Obecnie mój stacjonarny komputer nie posiada tak wspaniałych parametrów.
  Mój wybór padł też na pakiet M ponieważ ten laptop idealnie pasowałby mi do mojego mieszkania w którym nie mam miejsca na komputer stacjonarny, a laptop który posiadam od marki Dell serii 3 do pracy jest najlepszym wyborem natomiast jego parametry nie pozwalają odpalić mocniejszych tytułów. Przy Grabonament M z pakietu wybrałbym na pewno GTA V, Far Cry 5 i Trylogię Wiedźmina.

 38. Krzysiek pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Ja bym zdecydowanie wybrał Dell Inspirion 7577.
  Głównie dla wyglądu, który nie jest tak krzykliwy jak w większości komputerów dedykowanych dla graczy. Dlatego mógł bym wykorzystywać go do rozrywki w domu oraz do pracy w biurze bez zbędnego przyciągania uwagi. W mojej ocenie „dojrzały” wygląd tego komputera wyróżnia go na tle konkurencji.

 39. Rafał pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Wybrał bym DELL Alienware 17 . Zacznę że warto było by kupić nawet samego laptopa, który ma niepowtarzalny dizajn jakiego nie mają inni procedencji a do tego warto skorzystać z grabonamentu ponieważ kupując laptopa, który ma na pokładzie GTX 1080, 32GB ram, i7-7820HK to samo się prosi żeby wykupić grabonament i zacząć grać .

  DELL Alienware 17 według mnie ma najlepszy dizajn i wydajność w świecie przenośnych komputerów i nie kosztuje tyle co samochód 🙂 .

 40. Błażej Kuliński pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  Dell Inspiron 7577. W tej cenie zestaw z gtx 1060 i 256gb ssd to naprawdę smakowity kąsek! Zwłaszcza patrząc co dzieje się na rynku w wyniku szału na kryptowaluty… Do grania na laptopie ten zestaw w zupełności wystarczy na długi czas, zaś droższe zestawy moim zdaniem oferują zbyt mały wzrost wydajności względem wzrostu ceny. Pozycja ta będzie idealna do umilenia wieczoru z laptopem i ogrywania pozycji z MUVE pozyskanych za pośrednictwem kodów z Grabonamentu, korzystając oczywiście z podkładki Roccat która jest w zestawie 🙂 do pełni szczęścia brakuje tylko reszty zestawu – tj. myszki i słuchawek od Roccat – wtedy to Grabonament bez limitów! 😉

 41. Justina pisze:

  Odpowiedź w konkursie:

  W Grabonamencie warto kupić laptopa marki Dell. Teraz pada pytanie dlaczego ?? Chwila , już tłumacze.. Jesteś początkującym graczem lub jakiś czas temu zacząłeś przygodę z grami ??? Jeśli twoja odpowiedź na to pytanie brzmi TAK – to idealny laptop dla Ciebie to Dell Inspiron 7577 z kartą graficzną GeForce 1060. Jesteś dobrym graczem potrzebujesz laptopa z myszką bo stara już się zużyła od klikania ??? Idealny model dla Ciebie to Dell Inspiron 7577 z mega extra myszką Roccat Kone Pure z podświetleniem RGB.Gdy już wzeszedłeś na możliwie wysoki poziom proponuje laptopa Dell Alienware – który jest królem wśród gamingowych laptopów na rynku 🙂 Wybieram i stawiam na laptop Dell 🙂


reklama