, Google Newsy

Android P obsłużymy gestami, tak jak iPhone X. Czy to zmiana na lepsze?

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Android P obsłużymy gestami, tak jak iPhone X. Czy to zmiana na lepsze?”

 1. nick pisze:

  To zmiana na gorsze! Kompletny bajzel wizualny i funkcjonalny. Będzie się trzeba uczyć i gestów, co chwila będzie wyskakiwać dodatkowy przycisk o kompletnie innym wyglądzie, innym sposobie obsługi, a całość zajmie tyle samo miejsca. Za taki projekt ochrzan dostałby licealista!
  Zmiana dla samej zmiany to idiotyzm! Apple musiało coś zrobić w związku z likwidacją przycisku i przynajmniej zrobiło coś spójnego. A i tak ludzie narzekają że nie mogą się przyzwyczaić do gestów, że są irytujące. Wymagają więcej skupienia, męczą palce które muszą wykonać dłuższe ruchy.
  Zmiana dla samej zmiany to idiotyzm!! Szczególnie jak to zmiana na gorsze! Google się stacza, zamiast rozwiązywać swoje problemy, rozwijać swój projekt to po raz kolejny zapatrzyli się w Apple’a i jeszcze do tego zrobili to źle fundując użytkownikom żenujący koszmarek. Gdzie tu sens, gdzie logika?

 2. nick pisze:

  To zdecydowanie zmiana na gorsze! Nie dość że trzeba się będzie uczyć gestów, to jeszcze co chwila będzie wyskakiwać przycisk oderwany wyglądem, a całość będzie zajmować tyle samo miejsce. Przecież to istny koszmar pod każdym względem!

  Zmiana dla samej zmiany jest idiotyzmem!! Apple musiało to zrobić i przynajmniej wyszło im w miarę spójnie. A i tak ludzie narzekają na gesty bo wcale nie są tak intuicyjne, do tego bardziej skomplikowane manualnie (długie ruchy wymagające skupienia i męczące palce).

  I tu pojawia się upadek Google’a – zamiast iść w swoją stronę upadlają się do reszty kopiując gorsze rozwiązanie i do tego robiąc to źle.

 3. smog11 pisze:

  Przecież w Androidach gesty można było mieć już od daaaaaaaaaaaaawna. Niektórzy producenci sami je wprowadzali w swoich nakładkach, a można było po prostu zainstalować launcher z obsługą gestów. Android P po prostu wprowadza to w standardzie.

  • Wojciech Błachno pisze:

   Dokładnie w tym rzecz 🙂 Będzie to wbudowane i obejdzie się bez dodatków od producenta.

   • nick pisze:

    Problem w tym, że Google wybrało najgorsze z możliwych rozwiązań. Te ich gesty to koszmar wizualny i funkcjonalny.

 4. the_press_ya pisze:

  Blackberry Z10 było obslugiwane wyłącznie gestami lata temu. BBOS był najwygodniejszym w obsłudze systemem. Teraz jednak „odkryją koło na nowo” …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama