, Apple Monitory Newsy

Monitor bez podstawki to ostateczny dowód na to, że Apple odleciało

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “Monitor bez podstawki to ostateczny dowód na to, że Apple odleciało”

 1. Schwagier pisze:

  Okej. Tak trzymaj. Żyj w swoim świecie, to jest na prawdę dobre rozwiązanie w czasach, gdy depresja dotyka każdego.

 2. Turek pisze:

  Nie chodzi o to ze moze wisiec, ale o niedorzeczną cenę za produkt który co najwyżej jest wart 50 dolarów!

 3. Bzyk pisze:

  Jestem za tym by wypuszczać różne wersje w tym bez podstawki bo po co jak wieszam monitor? Jednak ten sprzęt w tej cenie to powinien mieć vese i podstawke z złota bo nic nie tłumaczy ceny.

 4. Ravel111 pisze:

  Przy tak wysokiej cenie za sprzęt podstawka i uchwyt powinny być w zestawie. Większość ludzi wiesza swój telewizor lcd a stojak leży w piwnicy. Koszt produkcji masowej takiego stojaka jest znikomy.

 5. Adam pisze:

  Człowieku, ogarnij się… Tyle kasy za podstawkę? Domyślam się, że jesteś członkiem sekty Apple, ale uruchom mózg

 6. Absurd jakiś pisze:

  A kupując samochód płacisz jak za kompletny pojazd tylko jak otworzysz maskę okazuje się, że nie ma silnika, bo dostałeś wybór – diesel, benzyna albo hybryda. I możesz sobie odpowiedni dokupić za kilkanaście tysięcy.

 7. Hshs pisze:

  Tego typu monitory mogą wisieć na uchwycie. Więc chyba dobrze ze od razu przed zakupem tak drogiego sprzętu mogę wybrać czy kupuje podstawę czy adapter VESA? Zdaje sobie sprawę że w waszej redakcji taki sprzęt to abstrakcja, nigdy go do testów nie dostaniecie bo czym mielibyście mierzyć jego parametry i do czego się odnosić. Po tym tekście widać jedynie wasz target odbiorców treści…..

  • Grigori pisze:

   Apple właśnie takim sprzętem dowodzi że Apple to nie marka tylko stan umysłu…. Dla mnie to są ceny abstrakcyjne… w życiu bym nie zapłaciła tyle kasy za jakiś bubel apla a jak już to za tą kwotę powinno być z 10 uchwytów żeby nawet móc to badziewie w kiblu powiesić za taką kasę…. A nie że mam wybór i mogę sobie dokupić za 999 dolarów hahahahahahha

   • anita pisze:

    to sptrzęt dla kogoś kogo STAĆ na to i kto lubi ten styl wypracowany przez lata przez Apple. To jak narzekać że są kanapy za 20-30 i więcej tys zł a przecież można kupić szmacianą za 1000 zł … siedzi się przecież tak samo 🙂 haha (i tylko teoretycznie tak samo).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklama